Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:wink:

dokładki w kolor :decayed: najlepiej zaspawane :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:wink:

dokładki w kolor :decayed: najlepiej zaspawane :decayed:

hehe tylko po co? i tak sa czarne :decayed:

wole kaske na mechaniczne zabawki odlozyc

---------- Post dopisany 05-11-2013 at 17:55 ---------- Poprzedni post napisany 04-11-2013 at 11:36 ----------

Pocztowcy dystanse dzisiaj dostarczyli... sa juz na aucie :whistling:

focisze wkrotce :guma:

poliuretany w wahacze tez juz ida i bede mial komplecik na przod...

Opublikowano

Mam sentyment do tego autka :wink: Fajna czarnulka i wlasciwe podejscie ;)

Opublikowano
  • Autor
Mam sentyment do tego autka :wink: Fajna czarnulka i wlasciwe podejscie ;)

Dzieki kolego :hi:

Opublikowano

no to czekam na foty, tylko jakieś ogarnięte proszzzz. :naughty:

Opublikowano

mi tylko te nakleje qłatro wadzą :decayed:

Opublikowano
  • Autor
no to czekam na foty, tylko jakieś ogarnięte proszzzz. :naughty:

beda beda moze w sobote po jasnosci ze statywu... tylko jakies ciekawe miejsce znajde

mi tylko te nakleje qłatro wadzą :decayed:

sa gusta i gusciki :kox: mialy byc mniejsze ale chlopaki od naklejek poszaleli :wink:

mi sie zestawienie zoltego z czarnym podoba :guma:

a a3 8l w Quattro spotkac to wiesz taki rarytasik :lol1:

Opublikowano

ja jestem tak neutralnie nastawiony do tych naklejek, właśnie chyba ze względu na kolor :decayed:

Opublikowano
  • Autor
ja jestem tak neutralnie nastawiony do tych naklejek, właśnie chyba ze względu na kolor :decayed:

ze niby pasi czy nie?

z wlepami nie problem 3 minuty i ich nie ma :naughty:

Opublikowano

tragedii nie ma, ale żółty akcent dałbym np w koła zamiast w naklejki :wink:

Opublikowano
  • Autor
tragedii nie ma, ale żółty akcent dałbym np w koła zamiast w naklejki :wink:

w kolach sa zolte zaciski :whistling:

zobaczymy co na lato przyjdzie... plan jest na mam8 :naughty:

moze zrobie lustro plus zolte srodki... zobaczymy co wyjdzie

a wlepy beda za***iście w sniegu wygladaly :decayed:

Opublikowano

Pokaż to nowe a4 :wink:

Opublikowano

kupiłęś tą srebrną dla ojca?

Opublikowano
  • Autor

srebrna byla zepsuta :grin:

jest czorna :naughty:

Opublikowano

Poka poka :decayed:

Opublikowano
Poka poka :decayed:

+1

Opublikowano
  • Autor

a co wam bede kozke na 15 pokazywal...

czarny karawan 99 r sloneczka 1ba

1.8 125 kucy bylo jak fabryka wypuscila...

fis jest, grzane pupki, scyzoryki, szyber, i co ciekawe fotochromy

tyle z dobroci...:polew:

wygodny eko dupowoz i tyle :jerk:

w sobote moze jakie fote ustrzele jak a3 obok a4 parkuje grzecznie

Opublikowano

to masz dwie czarnuchy, u mnie czarno biało :decayed: dwie srebrne i jedna czarna :grin:

Opublikowano
  • Autor

hehe najlepsze ze kolorow nie szukalem

i w a3 szukalem silnika i napedu i w a4 silnika i avanta

i wyszlo ze obie czorne ale a3 w perle...

i obie z szyberkami i mgielnymi z przodu :guma:

---------- Post dopisany at 23:56 ---------- Poprzedni post napisany at 23:55 ----------

i w sumie tyle z podobienstw ... bo auta jak ogien i woda zupelnie inne od siebie

---------- Post dopisany 08-11-2013 at 08:26 ---------- Poprzedni post napisany 07-11-2013 at 23:56 ----------

chcieli czorna flote obadac to maja :whistling:

czorna_flota.jpg

Opublikowano

widać, że siostrzyczki :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.