Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O pokazałeś koła :decayed:

ciekawe jak bedą na aucie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

mniej wiecej tak... tylko z gleba konkretna :decayed:

fele.jpg

---------- Post dopisany at 14:43 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ----------

Pozostalo spasowac porzadnie :whistling:

spas.jpg

Opublikowano

Trzeba było opitolić zółtą folią wszystko, mniej roboty by było:dziura::grin:

Opublikowano

ten telefon to ci się rozyebać powinien.

felga fajnie będzie wyglądać :kox:

Opublikowano

noooo na aucie wyglada fajnie:wink:

Opublikowano
  • Autor
Trzeba było opitolić zółtą folią wszystko, mniej roboty by było:dziura::grin:

w planie jest galwanizacja i full chrom i sie bedzie swiecic jak psu jajca :polew:

ten telefon to ci się rozyebać powinien.

felga fajnie będzie wyglądać :kox:

rozumiem ze Ty lustro przywiazane do szyji nosisz? :grin:

wierzcie ze zdjecia po garazach wygladaja kiepsko :naughty:

usiadzie suka na glebie to bedzie kosa :jerk:

Opublikowano

a nie o to chodzi, bo ja wszystkie zdjęcia robię telefonem. tylko jak coś pokazujesz to możesz normalne zdjęcie zrobić :wink:

Opublikowano
  • Autor
a nie o to chodzi, bo ja wszystkie zdjęcia robię telefonem. tylko jak coś pokazujesz to możesz normalne zdjęcie zrobić :wink:

spokojnie... bydzie na gotowo bydzie dobra fota :decayed:

Opublikowano

No muszę przyznać że w autko włożone zostało sporo pracy i energii to się chwali :thumbup1:

Takie 3 grosze apropo audio - boczki drzwi sobie usztywnij żywicą i włóknem szklany, kolosalna poprawa przenoszenia niskich czestotliwości.

co jeszcze mogę od siebie dodać - może mi umknęło ale nie widziałem żebyś wymieniał oleju i filtra w haldexie, jesli tego nie robiłeś to zalecam , szkoda sterownika stracić, w dzisiejszych czasach cena sterownika -sprawnego- czasami dochodzi do 1000zl..... bo na rynku mamy mase niesprawnych sterownikow haldexa , glownie za sprawą braku serwisu tego napędu.

Opublikowano
  • Autor
No muszę przyznać że w autko włożone zostało sporo pracy i energii to się chwali :thumbup1:

Takie 3 grosze apropo audio - boczki drzwi sobie usztywnij żywicą i włóknem szklany, kolosalna poprawa przenoszenia niskich czestotliwości.

co jeszcze mogę od siebie dodać - może mi umknęło ale nie widziałem żebyś wymieniał oleju i filtra w haldexie, jesli tego nie robiłeś to zalecam , szkoda sterownika stracić, w dzisiejszych czasach cena sterownika -sprawnego- czasami dochodzi do 1000zl..... bo na rynku mamy mase niesprawnych sterownikow haldexa , glownie za sprawą braku serwisu tego napędu.

Co do audio to napewno mozna lepiej i wiecej ale audiofilem nie jestem a ten zestaw w miare daje rade...

Co do boczkow w zywicy i wloknie pomysle nad tym :wink:

Haldex zrobiony w pierwszej kolejnosci gdzies przy poczatku jest pisane i w 1 chyba tez :naughty:

i olej i filterek ori aso... zastanawiam sie tylko czy w dyfrze tez trzeba olej zmieniac i co ile? :whistling:

Opublikowano

Czym pomalowałeś elementy deski rozdzielczej? To jakaś specjalna farba?

Opublikowano
  • Autor
Czym pomalowałeś elementy deski rozdzielczej? To jakaś specjalna farba?

O ktore elementy Kolega pyta? nie mam nic malowanego aktualnie...

mialem wczesniej dwie folie klejone - zolty karbon :glupek2: i szczotkowane grafitowe alu...

---------- Post dopisany 12-02-2014 at 12:11 ---------- Poprzedni post napisany 10-02-2014 at 18:30 ----------

Wpadl gwint na tyl KW - sprezyny regulacja itp bez amorow... amory sobie poszukam

wiec na wiosne bedzie nisko :naughty:

---------- Post dopisany 15-02-2014 at 15:59 ---------- Poprzedni post napisany 12-02-2014 at 12:11 ----------

image.jpg

image.jpg

:jerk:

Opublikowano

Chwalisz się czy żalisz?

:decayed::jerk:

...wysłane z kalkulatora...

Opublikowano
  • Autor
Chwalisz się czy żalisz?

:decayed::jerk:

...wysłane z kalkulatora...

widzialem ze tak napiszesz ryju :grin:

zale ze za zimno jeszcze by wrzucac na padline :kwasny:

Opublikowano

Ej ej co to za marka opon? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Ej ej co to za marka opon? :decayed:

h*jowa z ryzu :decayed:

Opublikowano

Nie boisz sie takich wynalazków? ja kiedyś jechałem bmw 1 też na chinolach ale wanli i waliłem bokami po centrum wrocławia jadąc 50kmh :polew::decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Nie boisz sie takich wynalazków? ja kiedyś jechałem bmw 1 też na chinolach ale wanli i waliłem bokami po centrum wrocławia jadąc 50kmh :polew::decayed:

Gratis byly do felg :grin: nie jezdzilem jeszcze na chinolach... bedzie zle bardzo to moment i wpadnie cos innego...

mam to na uwadze ze lipton ale moneta potrzebna na pakiet moc :whistling:

---------- Post dopisany 28-02-2014 at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany 17-02-2014 at 12:12 ----------

taki przypadkowy mini spocik :jerk:

wojtsen.jpg

wojtsen2.jpg

BTW gwint na pupe in progres

jutro jak dobrze pojdzie to calosc w dol i wrzucam letnie kapcie :whistling:

Opublikowano

Słoneczko przygrzalo ?

Opublikowano
  • Autor
Słoneczko przygrzalo ?

jak snieg spadnie to i tak nie jezdze na codzien wiec luz :whistling::jerk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.