Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Obroty silnika


driv

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po wymianie całej przepustnicy obroty silnika dość wolno spadają, przez jakieś 5 sekund :confused4:utrzymują się na poziomie 1500 obrotów czy to jest OK? Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że nie rozumiem.

Mstan: może przepustnica jest do niczego i należy poszukac czegoś innego. Skoro przedtem było dobrze, a po wymianie obroty nie spadają, to wymiana nie przyniosła określonego skutku. Moim zdaniem w Audi wszystko jest dopracowane, ... czyli nie dobrana przepustnica. Myle się?

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A adaptował kolega w ogóle tą przepustnicę? Wymyć przepustnicę "na lustro", podpiąć VAGa, wybrać:

01 - Engine,

04 - Basic Settings

wpisać 098, wybrać GO i poczekać aż wyświetli się ADP O.K..

Ewentualnie można zresetować ECU wybierając:

01 - Engine,

10 - Adaptation,

wpisać 00, zatwierdzić, zapisać, rozłączyć się, wyłączyć i włączyć zapłon, a później zaadaptować przepustnicę.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

no to pochwaliłem:( Pojechałem na wakacje i wracając... na benzynie silnik gaśnie przy wyrzuceniu na luz na gazie jest znacznie lepiej ale też mu się uda zgasnać:( Jeśli chodzi o jazdę wszystko jest ok! Co to może być? No a przepustnica nowa za 250zł z gwarancją na rok pewnie made in china. Objaw mam taki jak przed wymianą przepustnicy, może trzeba coś wykasować z pamięci bo auto ma traume?:( Jak zobić to co pisał powyżej MSTAN?

Pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...