Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak zdemontować prędkościomierz w A4 B6?


michaldroszcz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak zdemontować prędkościomierz w A4 B6 z 2001r. w celu wymiany żarówek w niektórych kontrolkach? A przy okazji czy a Audi jest możliwość zrobienia jakiegoś autotestu licznika tzn. ze wskazówki wędrują w skrajne położenia zapalają się wszystkie kontroli itp. bez użycia jakiegoś zewnętrznego urządzenia? (wcześniej miałem focusa i tam się naciskało przycisk na liczniku i przekręcało kluczyk na zapłon i robił się test).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sruby trzymające licznik są na dole 2szt. za plastikiem między przyciskami,trzeba go wyjąc i śruby będa za nim,tak dość głęboko.Najlepiej też zdjąc osłone bezpieczników i ręką od środka sobie pomóc,na górze trzymają jeszcze rzepy.taki test tylko można VAG-iem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie znaczy że te diody są wieczne:naughty:

Najlepszy przykład to wyłącznik świateł, jest wątek o naprawie niedziałającego podświetlenia z którego sam już korzystałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie znaczy że te diody są wieczne:naughty:

Najlepszy przykład to wyłącznik świateł, jest wątek o naprawie niedziałającego podświetlenia z którego sam już korzystałem.

Ale w b6 ja nie pamietam zebym trafil licznik zeby w nim dioda padla. Wszystkie diody ladnie widac na tescie licznika vagiem. Bez potrzeby wyjmowania go.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...