Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Po wymianie oleju głośniej?


dabek2420

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm dziwne trochę ja wcześniej maiłem long life w niemcowni teraz cały czas na motulu 5w40 x-cess i mam wrażenie ze na tym mi lepiej silniczek pracuje :whistling::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam a4 b6 1.8t 163km silnik BFB 206000km silnik pracował bardzo cicho wymieniłem rozrząd i olej na motul 5w40 x-cess bo nie wiem jaki olej był wcześniej po tej wymianie oleju silnik pracuje głośniej? czy to zły olej?:facepalm:

pytanie zasadnicze: gdzie kupowałeś ten olej i czy jest to na pewno motul,a nie fake?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo podruba albo miałeś może zalany silnik mineralem.Nieuczciwi sprzedawcy robią tak w celu krutkotrwałej cichej pracy silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam a4 b6 1.8t 163km silnik BFB 206000km silnik pracował bardzo cicho wymieniłem rozrząd i olej na motul 5w40 x-cess bo nie wiem jaki olej był wcześniej po tej wymianie oleju silnik pracuje głośniej? czy to zły olej?:facepalm:

pytanie zasadnicze: gdzie kupowałeś ten olej i czy jest to na pewno motul,a nie fake?

otoz to niestety na rynku jest w chu... podróbek motula :kwasny::kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mają rację...wystarczy porównać cenę Motula X-cess 5W40 na alegrogo i na stronach oficjalnych dystrybutorów - różnica co najmniej kilkadziesiąt PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze cos z silnikiem sie dzieje po tej wymianie rozrzadu, bo dla mnie to mit z cichsza praca akurat na motulu wzgledem innych:)

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek masz tu topic http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/all-tdi-prawda-falsz-olej-motul-181442/

Kowi fakt może coś się z motorem dziać, a co do pracy to wiesz u mnie np był na serwisie long life :kwasny: i jak wymieniłem na Motula to jest lepiej:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik po wymianie rozrządu ok równiutko pracuje pali na dotyk jeździ świetnie tak jak na początku. słyszałem odwrotnie z tym olejem ze mógł wcześniej być 0w40 i po zmianie na 5w40 trochę głośniej chodzi a motula kupiłem dobrego nie nie jakąś podróbę ale x-cess a nie jaki inni piszą x-clean ma to jakieś znaczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...