Skocz do zawartości
IGNOROWANY

oby to nikt z naszych :/


Wihajster

Rekomendowane odpowiedzi

No ku.wa niezły dzwon. Z Naszych, czy nie, mam nadzieję, ze obyło sie bez zgonów, bo obrazenia to musiały być :(

No nie wiem.. auto ladnie zmiazdzone.. :confused4:

Wihajster wiesz moze gdzie to bylo..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O w mordę ! Dobrze, że wiem ze moja stoi pod pracą, bo już bym wydzwaniał.. :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:confused4: Kierowca chyba jakieś szanse miał ale pasażerowie to raczej nie (jeśli ktoś z nim jechał)... Mało mu brakowało do przecięcia na 2 połówki :wallbash: To chyba się wydarzyło zimową porą... Pewnie jakaś gołoledź czy coś... Opony to nie zimówki przypadkiem? :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutek :( naprawdę zastanawiam juz sie nad szybką jazdą po ostatnich wydarzeniach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie to ze nie ma alumow to bym powiedział ze to moja... babka co ode mnie kupiła a4 wyjeżdżała do Norwegii... ale to raczej na pewno nie ta... bo ona miała alumki... ale nie wygada to za dobrze....z dnia na dzień przekonuje sie ze nie ma sie co spieszyć... ale to jest głownie głupota ludzi... ponieważ wiadomo ze długo nie pada... aż popadało wiec cały kurz sie zmywa i jest zaje*iscie slizgo... ale co tu gadać... póki ktoś nie doświadczy to nie uwierz chyba...[br]Dopisany: 06 Sierpień 2008, 00:03 _________________________________________________i ta jeszcze ma dzielona tylna kanapę... czego moja nie miała :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k...wa niezła demolka, prędkość nie popłaca ! :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...