Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ktory bank wybrac - konto osobiste ??? jakie i gdzie-cala prawda .


The a4

Rekomendowane odpowiedzi

Duża gotówka czyli 20-30 koła... wypluje tyle bankomat ?

Bez żadnego problemu. Jak jest robione zasilenie bankomatu to w kasetach jest wpakowane nawet 500 000 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miałem na mysli własnie 20-30tys

Limit moge sobie zdjąć ale taka kasa rzadko jest w bankomacie i kilka pewnie trzeba by oblecieć.

Poważnie się zastanawiałem nad przejściem z PEKAO do Synca bo wpieniaja mnie opłaty za wszystko ale jak narazie gdy trzeba to mozna wypłacić w banku i się nie przejmować.

Zastanawiało mnie np czy nie było by opcji wyciągnięcia grubszej kasy normalnie w oddziale Alior Banku ale to pewnie 2 różne konta i prawie banki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miałem na mysli własnie 20-30tys

Limit moge sobie zdjąć ale taka kasa rzadko jest w bankomacie i kilka pewnie trzeba by oblecieć.

Wszystko zależy od tego na jaki bankomat trafisz. Jeżeli jest on w bardzo ruchliwym miejscu to zasilenia robione są codziennie. Tak naprawdę to w tej chwili masz pełno bankomatów różnych banków i operatorów i bez najmniejszego problemu wypłacisz większą kwotę. W Syncu masz darmowe bankomaty więc możesz szaleć do woli :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widze ze Hugo tu obcykany jest a w jakim banku zapuscil korzenie ?

Spoko dzis jade polatam po bankach zobacze co mowia a mniej wiecej wiem co oferuja na stronie ciekawe jakie kity beda mi wciskac

Kontynujcie panowie kontynujcie ...:hi::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widze ze Hugo tu obcykany jest a w jakim banku zapuscil korzenie ?

Spoko dzis jade polatam po bankach zobacze co mowia a mniej wiecej wiem co oferuja na stronie ciekawe jakie kity beda mi wciskac

Kontynujcie panowie kontynujcie ...:hi::hi:

Pracowałem w bankowości i coś tam wiem :grin: Ja od samego początku istnienia mam konto w mBanku i w Syncu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem, że WBKu i PKO BP w tym koncie masz za free. Dostęp do wszystkich bankomatów Polsce masz w koncie " Wydajesz & Zarabiasz".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo to jak pracowałeś kiedyś w bankowości to powiedź na czym zarabia Sync?

Ja za nic nie płace a jeszcze bank mi daje cash backi...

Nie chciałbym takiej sytuacji że bank ogłosi upadłość i przepadną moje pieniądze... (coś ala Amber Gold)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sync jest wirtualnym bankiem Aliora. Pomyśl sobie, że inne stacjonarne banki muszą płacić za wynajem lokali, pensje pracownikom itp. itd. Sync prawdopodobnie ma politykę przyciągnięcia jak największej liczby klientów, w tej chwili możesz uzyskać cash back w wysokości max. 100 zł/msc (dawniej dostawałem 200-400 zł/msc), a zarabiają na innych produktach (kredyty, karty kredytowe) i z obrotów depozytami. Mi się w tym banku podoba przejrzysta i prosta bankowość internetowa, brak jakichkolwiek opłat oraz darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów. Poprzednio miałem ROR w PEKAO S.A. i wkur...ało mnie to, iż chcąc cokolwiek załatwić musiałem zasuwać do okienka, gdzie obsługa pamiętała jeszcze czasy komuny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam właśnie konto 'wydajesz & zarabiasz' w banku WBK i polecam , wszystkie bankomaty za darmo, płace chyba 5zł albo 2zł za ubezpieczenie karty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam konto w Banku BPH "maksymalne konto" opłata miesięczna jest 15zł, jeśli jednak na konto co miesiąc wpływa min. 7000.00zł nie płacisz tych 15zł. Co nie zmienia faktu ze opłata jest jedna co miesiąć 15zł i za nic więcej nie płacisz czy wydanie karty czy jej utrzymanie, przelewy internetowe i w banku, bankomaty w Polsce i za granicą, oczywiście pełny dostęp przez neta. Dodatkowo miłym dodatkiem jest ubezpieczenie domu auta osoby asistance na auto nie starsze niz 10lat asistance na dom, zwrot za opieke medyczną. Oczywiście z tym ubezpieczeniem trzeba poczytać bo sa wyjątki ale...

Ja pracuje za granicą więc dodatkowo mam też rachunek w euro wypłacam i wpłacam w dowolnej placówce w miejscu gdzie pracuje i nic za to nie płące tak jak i za płatności kartą w sklepie na stacji czy wypłacie z bankomatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem od kilku lat klientem Aliora i jestem zadowolony przelewy gratis(tylko przelew natychmiastowy kosztuje 2zł),bankomaty na całym świecie gratis karta jaką chcesz zwykła, zbliżeniowa, płacisz za nią 4 zł miesięcznie. Co prawda płace miesięcznie za utrzymanie konta od jakiegoś czasu 17zł bo nie wpływają mi przelewy z pracy bo po prostu nie chce sam sobie wpłacać a tak w sumie wszyscy szukają kolorowych jaj żeby wszystko mieć za darmo a jak tak pomyśleć ile w skali roku kasy się rozpieprzy na duperele to kwota jaką trzeba zapłacić za utrzymanie konta jest śmieszna no cóż każdy ma swoje wyobrażenie życia i płatności amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szuka m Krzysku darmowego i zaj..konta bo takich nie ma zawsze jest cos

Szukam dobrego w miare darmowego konta ale glownie chodzi mi o bank jego poziom swiadczenia uslugi

Moj bank przez rok byl ok ale teraz np.zaczynaja wprowadzac jakies chore groszowe sprawy ale juz byle grosz wyciagnac od Ciebie bo za dlugo u nich jestes to Cie zdoic mozna a jak i ten system bankowosci

24H czekalem na przelew miedzy wlasnymi kontami w weekend no paranoja ja nie wiem oni robia wszystko zebym od nich uciekl to chore jest

Czekam na Wasze wypowiedzi

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od 9 lat używam INTELIGO(2 uznania na drobne kwoty, kilkanaście obciążeń na jeszcze mniejsze - na wyciągu brak opłat za użytkowanie konta i karty) a od 2 lat dodatkowo PKO BP. Mnie pasuje. Sporo bankomatów, fajna appka do obsługi konta i płatności IKO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szuka m Krzysku darmowego i zaj..konta bo takich nie ma zawsze jest cos

Szukam dobrego w miare darmowego konta ale glownie chodzi mi o bank jego poziom swiadczenia uslugi

Moj bank przez rok byl ok ale teraz np.zaczynaja wprowadzac jakies chore groszowe sprawy ale juz byle grosz wyciagnac od Ciebie bo za dlugo u nich jestes to Cie zdoic mozna a jak i ten system bankowosci

24H czekalem na przelew miedzy wlasnymi kontami w weekend no paranoja ja nie wiem oni robia wszystko zebym od nich uciekl to chore jest

Czekam na Wasze wypowiedzi

Pozdro

W dzisiejszych czasach to jest tak jak płacisz,spłacasz jest z ciebie korzyść na rękach będą cię nosić ale jak stawiasz wymagania to jesteś beeee

PS: a najlepiej ci radzę pochodzić po pytać w ten sposób dobierzesz ofertę odpowiednią dla siebie to ciągle się zmienia są promocje konserwy dupczenie bez przerwy tak że wybrać grupę banków tak zwaną elitę udać się zbadać sytuację i wybrać jeden.:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...