Skocz do zawartości
IGNOROWANY

brak tylnych swiateł przeciw mgielnych


basik9634

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem z doświadczenia, nie jeden przypadek taki miałem i nie tylko w AUDI (stare niemieckie gniazda - brak styku).

---------- Post dopisany at 17:33 ---------- Poprzedni post napisany at 17:20 ----------

Jest tak zrobione, aby świeciło tylko jedno światło tzn. jak samo auto świeci tylko przeciwmgielne w aucie, a z chwilą podłączenia przyczepy w gnieździe przełącza się na przyczepę, a wyłącza lampę przeciwmgielną w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest ciekawe rozwiązanie ja s ie z tym pierwszy raz spotkałem bo w polskich samochodach tak nie miałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem z doświadczenia, nie jeden przypadek taki miałem i nie tylko w AUDI (stare niemieckie gniazda - brak styku).

Ale skąd wiedziałeś że kolega basik ma hak ?

Pytam z ciekawości tylko.

Bo nic o tym nie pisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości sprawdziłem u Siebie,również po podłączeniu przejściówki odcina prąd w lampach:shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,ale skąd wiedziałeś że ma gniazdo, że go od razu tam pokierowałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam. :hi:

Nafoszyłeś sie, bo pouczałeś innych, a w końcu sam zostałes pouczony? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ,po prostu ciebie nie pytałem.

Powinieneś to wiedzieć czytając temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę w tym od dwudziestu pięciu lat ,a w sumie dłużej.

---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ----------

Nie mam zamiaru nikogo pouczać.A skąd wiem pisałem wyżej.

---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ----------

Strzelać nie strzelałem ,bo wiedziałem o czym napisałem wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,podepnę się pod temat.U mnie w aucie też nie świeci tylne przeciwmgłowe,żarówka sprawdzona,bezpiecznik ok,włącznik ok,haka nie mam.Sprawdzałem kabel przy lampie nie ma napięcia,po kolorach sprawdziłem przy włączniku napięcie jest co morze być przyczyną,przerwany kabel a morze gdzieś jest między włącznikiem a lampą jakaś złączka kostka czy coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel dwu kolorowy bodajże siwo-zielony lub coś w tym stylu jutro sprawdzę dokładnie,haka raczej nie było przynajmniej nic takiego nie zauważyłem

Witam,jeszcze raz odświeżanie tematu.Po długiej przerwie w borykaniu się z problemem przeciwmgłowego z tyłu auta pogrzebałem dość głęboko w kuferku mojej audi i znalazłem pozostałości chyba po haku,a mianowicie brutalnie odcięta wiązka elektryczna.Próbuję wrzucić fotke mam nadzieje że dam rady.

rowp9gxg.jpg

jkl926hh.jpg

Edytowane przez slawi75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam podobny problem nie swieci mi światło przeciwmgłowe tylne. Nie mam prądu na kostce przy lampie ani na gnieździe podłączenia przyczepy, gniazdo mam 13 pinowe. Sprawdzałem bezpiecznik i jest dobry. Moje pytanie to - jak sprawdzić włącznik ? I czy jest może jakiś przekaźnik związany z tym światłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...