Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] by maniu


Maniu.

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety, przód cały rozwalony. Jechałem drogą z pierwszeństwem, droga dwupasmowa oddzielona płotkiem... żółte audi jechało z naprzeciwka i skręcało w lewo na skrzyżowaniu, a po mojej stronie też ktoś skręcał w lewo i pewnie dlatego kierowca avanta mnie nie widział i myślał, że zdąży...ale mu nie wyszło.

Zobaczymy na ile wycenią szkodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze jest to że obydwa auta poszkodowane to audi...:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co dalej ? fura zostaje czy poddajesz sie ?

edit: podluznice j**niete ?

Chyba nie, dzisiaj albo jutro mechanik ma podjechać to będziemy oglądać co trzeba wymienić. Fura zostaje, zobaczymy ile z ubezpieczenia dadzą.

najgorsze jest to że obydwa auta poszkodowane to audi...:cry:

No niestety, tak się złożyło. Koleś mówił, że niedawno kupił, bezwypadkowa i się długo nie nacieszył...jeszcze jej nie przerejestrował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze, ze nie zdazyles pomalowac maski.. Stłuczki podstawa tuningu ! Lampy odrazu od Gwertego bierz, niech robi USy z bixem ! Powodzenia w wyjsciu na prostą z autem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze, ze nie zdazyles pomalowac maski.. Stłuczki podstawa tuningu ! Lampy odrazu od Gwertego bierz, niech robi USy z bixem ! Powodzenia w wyjsciu na prostą z autem :wink:

Jeszcze miałem błotniki poliftowe ładować, ale na szczęście jeszcze kurier nie dotarł..to by dopiero była strata...już od dawna miałem taki plan z lampami, może po tym zdarzeniu się w końcu uda go zrealizować, dzięki wielkie, przyda się :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tym bardziej spoko, takze laduj teraz przodzik poliftowy caly :wink: byle ubezpieczyciel nie przyciulal i wyplacil jak nalezy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maskę lift już mam zaklepaną, błotniki są, jeszcze zderzak polift, chociaż eSowy też by robił robotę :wink: Jak dobrze wypłacą to będziemy myśleć.

---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 19:59 ----------

Lewa podłużnica jest pęknięta, na 100% szkoda całkowita. Zobaczymy na ile wycenią i ile dostanę, a później decyzja co dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaprowadzaj auto do mechanika/blacharza-lakiernika i niech warsztat robi wycene wtedy beda musieli dac tyle ile z kosztorysu wyszlo od mechanika. Moj straszy jest lakiernikiem i robi wlasne kosztorysy i praktycznie zawsze potwierdzaja jego kosztorysy z drobnymi poprawkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbyś potrzebował to mam podłuznice w kolorze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaprowadzaj auto do mechanika/blacharza-lakiernika i niech warsztat robi wycene wtedy beda musieli dac tyle ile z kosztorysu wyszlo od mechanika. Moj straszy jest lakiernikiem i robi wlasne kosztorysy i praktycznie zawsze potwierdzaja jego kosztorysy z drobnymi poprawkami.

Ale jak naprawa przekroczy wartość samochodu to zrobią szkodę całkowitą tak czy siak... :facepalm:

jakbyś potrzebował to mam podłuznice w kolorze :decayed:

Dostanę kosztorys to będę myślał dopiero, chyba że sprzedajesz na raty bez pierwszej wpłaty :decayed:

---------- Post dopisany at 18:43 ---------- Poprzedni post napisany at 09:58 ----------

dsc_0518i0afh.jpg

dsc_0518i0afh.jpg dsc_0519zzxk6.jpg dsc_05202cxzv.jpg dsc_0521gyymp.jpg dsc_0523g5zb5.jpg dsc_0529ezyg4.jpg dsc_0535uryfa.jpg dsc_0538gzli0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie wycenili na 5300, ale auto trzeba dać na ramę, wstawić dwie podłużnice i zrobić wieniec...po kosztach może bym to zrobił, ale to już nie będzie to. Teraz w planach sprzedać "wrak" i obejrzeć się za jakąś b5 z V6 w Quattro.

---------- Post dopisany 19-06-2014 at 13:23 ---------- Poprzedni post napisany 13-06-2014 at 15:26 ----------

Jak nie sprzedam w całości, to będę rozkręcał na części. Ktoś coś? Silnik adr po wymianie rozrządu, maglownica po regeneracji 5msc temu...

---------- Post dopisany 23-06-2014 at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany 19-06-2014 at 13:23 ----------

Temat do zamknięcia, sprzedana w całości.

dsc_0575scswj.jpg

---------- Post dopisany 14-07-2014 at 17:45 ---------- Poprzedni post napisany 23-06-2014 at 19:11 ----------

163331929_4_1000x700_u4k0y.jpg

Poskładali, skręcili przebieg i sprzedają :decayed:

audi a4 1.8 b/gaz '98 LPG Inowrocław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć na wykop.pl czy coś takiego:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ramkę klubową to powinieneś zrzucić przy sprzedaży auta :facepalm: Albo coś z moimi oczami nie tak albo widać perfidnie że maska inna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kupili w kolorze i dlatego piszą, że niemalowana.

Poduchy odpaliły? Chyba nie. W sumie do wyklepania była, dużo się nie napracowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...