Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Symphony


wszystkojedno

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z radiem symphony a właściwie nie problem lecz zastanawiam się dlaczego nie odtwarza nagrywanych płyt w żadnym formacie? Czy to normalne? I dodatkowo mam pytanie czy do audi a4 b5 99r zamiast symphony I da się włożyć ori Navigation Plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy radio rns-e będzie pasowało idealnie czy powinienem się spodziewać jakiś szczelin?? No i dodatkowo co trzeba zrobić (dołożyć dodatkowo to autka) aby odpalić Navi

---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ----------

Czy w symphony czyszczenie samą płytą czaszczącą pomoże jeśli to problem z zabrudzeniem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izopropanol odnośnie czyszczenia dostepny w każdym sklepie z częściami elektronicznymi. Szczeliny są po bokach u dołu trzeba przyciąć ale jaki efekt :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie mam radio symphony I aczkolwiek niedawno kupiłem autko i brakuje w nim Wzmacniacza zmieniarki i głośników w półce. Zależy mi na podłączeniu głośników z tyłu ale nie ma żadnych kabli po za jednym grubym nieorginalnym do wzmaka i masą do niego jak najlepiej podłączyć tylne głośniki i jakie głośniki najlepiej kupić aby współgrały z orginalnym przodem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo co gorsza wiązke dla głosników:whistling: jak nie masz jakiś skłonnosci audiofilskich to kup kompletny zestaw bose głosników z wiązką, aj kjednak masz pociag do audio to sklep cos niefabrycznego z własna instalacją oraz innym radiem:wink: 2din masz wiec pole popisu też jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...