Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] S4 SID 430 KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z racji tego iz od ostanich moich zdjec dużo sie z mieniło w aucie wstawiam nowe foto

zrobione szybko foto po myjni, felgi BBS 245/35/18' tymczasowe - beda RS4 18'

AUDI S4 2,7 bit 430 KM 500 Nm

dsc06931ok0.jpg

dsc00462qh4.jpg

dsc06924rf1.jpg

dsc06921xz9.jpg

dsc06917df5.jpg

Opublikowano

Cóż tu powidzić :shocked: kosmos i do tego ta moc :kox: Pięknie

Opublikowano

Ladnie doinwestowana furka :decayed:

Opublikowano

kozak i potwor ... wiecej nie trzeba pisac

SID powiedz mi prosze jak wygladaja formalnosci zeby zalatwic sobie mala rejestracje na przod ? bo narazie twoja s4 jest trzecim autem ktore widze z taka rejestracja

Opublikowano

SID powiedz mi prosze jak wygladaja formalnosci zeby zalatwic sobie mala rejestracje na przod ? bo narazie twoja s4 jest trzecim autem ktore widze z taka rejestracja

Bardzo dobre pytanie :good:

Opublikowano

Faktycznie Paweł zadał bardzo dobre pytanie, ale kolejne się nasuwa... kto się podejmie zrobienia tak małej ramki klubowej hehe :> Bo to autko aż się prosi o rameczki z klubowym logo :gwizdanie: :wink4:

Piękna furka, modyfikacje normalnie kox :kox: Pewnie jakieś kolejne mody już masz w planach? :rolleyes: Graty dotychczasowych :good: Oby tak dalej :kox:

Opublikowano

maska carbon, czy tylko pomalowana na czarno ? :)

fajna aczwóreczka

pzdr

Opublikowano

maska carbon, czy tylko pomalowana na czarno ? :)

fajna aczwóreczka

pzdr

z tego co wiem to karbon

Witam, rejestracje mają określony wzór i wymiary - ta jest niezgodna z przepisami.

jest zgodna z przepisami. [br]Dopisany: 06 Sierpień 2008, 11:35 _________________________________________________SID .... pokaz jakis filmik jak to lata

bo lud sie domaga :notworthy:

Opublikowano

Cudowny projekt :good:

Brakuje tylko relingow... :decayed:

Opublikowano

Cudowny projekt :good:

Brakuje tylko relingow... :decayed:

Fakt auto piękne .. ale prócz relingów brakuje dachu na czarno i czarnych felg :kox: :kox: :good:

Opublikowano

Fakt auto piękne .. ale prócz relingów brakuje dachu na czarno i czarnych felg :kox: :kox: :good:

ototototototototo dokładnie :kox: Dlaczego ja się z nim zgadzam? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

he he - dach jest w planach na czarno - już temat obczajam od kilu tygodni

relingi - NIE !!! (jak bym chcial to bym mial-ale nie chce)

maska carbon

dsc06648ak3.jpg

sprawa rejestracji wyglada tak :

- koszt 20 zł (zrobienie foto swojej starej duzej, wydrukowanie u siebie lub w zakladzie, zalaminowanie)

- włożenie do gotowej ramki, np: ze Szwajcarji

- przepisy jednoznacznie w PL mówia jakich rejestracji mozna używac, innych wymiarow niz standardowych długich

i kwadratowych nie ma !!!

- to co widzieliscie na drogach to niestety własnej produkcji "twór"

Opublikowano

no no fajne autko w naszej okolicy:) duzo o nim slyszałem :) a powiedz jakie osiagi ma ??

Opublikowano

piękna ,jeszcze kilka fotek środka , :hi:

Opublikowano
  • Autor

no no fajne autko w naszej okolicy:) duzo o nim slyszałem :) a powiedz jakie osiagi ma ??

osiagni jeszcze nie mierzone, nie wiem jaki v-max i ile do 100

jak mialem 340 KM bylo 280 km/h przy 225/40/18' nowych oponach na liczniku

seria 265 KM ma cos 5,6s do 100km, po chipie 310 KM cos 4,9-5,1s

fotki środka i nowych hamulcow 365 mm niebawem

ja poprostu jezdze i wyprzedzam :)

ale cos mi sie wydaje ze czesciej hamuje niz przyspieszam :chytry: brak dróg

Opublikowano

a oponki to g-y f1 gs-d3?

Opublikowano

maska carbon, czy tylko pomalowana na czarno ? :)

fajna aczwóreczka

pzdr

z tego co wiem to karbon

Witam, rejestracje mają określony wzór i wymiary - ta jest niezgodna z przepisami.

jest zgodna z przepisami. [br]Dopisany: 06 Sierpień 2008, 11:35 _________________________________________________SID .... pokaz jakis filmik jak to lata

bo lud sie domaga :notworthy:

nie jest zgodna z przepisami

Opublikowano

szybki34 moj blad

sorki :)

Opublikowano

szybki34 moj blad

sorki :)

spoko :)

Opublikowano

no to jak zrobisz jakies pomiary to pochwal sie:) z tego co wiem to pewna Calibra z RZ ma na Ciebie ochote:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.