Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[1.9 TDI AVG] moc przybyła

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak widac Świety Mikolaj nie zapomnial o moim samochodzie :diabelek: ...

Wymagania miałem niewygórowane ...[nie pytać dlaczego ... poprostu tyle chciałem i już miało być 130 kucorów i 270 Nm a co wyszło to widac na wykresie ... :diabelek:

program napisał mój kolega z AKP Rogal ... [jak widac wykres co do moich wymagań napisany prawie z zegarmistrzowska dokladnością :diabel: ]...

co do samego wykresu to jak widac

przy 1500 jest wachniecie oraz małe przy 2500 a także powyzej 3600 jest delikatne falowanie które potem sie uspokaja .... (mometu i mocy),prawdopodobnie turbo sie przycina (na logach w bloku 011 pompowało do wymaganej a potem troszke zbijalo) ... pojezdzimy-zobaczymy a i pewnie katalizator przydałoby sie wywalic (jest oryginalny a furak ma 218 tys przebiegu) jakos w najblizszym czasie zajme sie tym tematem .... :diabelek: ...

jak nie pomoże to zrobi sie malutką korektę softu ... ;)

generalnie wrażenia z jazdy mogę opisać jednym stwierdzeniem : banan na twarzy :053:

a oto i sam wykres :diabelek:

a4spankyod4.th.jpg

P.S czekam na Wasze opinie .... :diabelek:

Opublikowano

no szkoda, że ten odkurzacz tak faluje

260Nm prawie do 3500 obrotów :diabelek:

A to 'majtnięcie' w dół przy 1500, to co to ?

Nie wolałbyś trochę to wybrzuszenie przed 2000, zrobić bardziej mniej strome ?

Opublikowano
  • Autor
no szkoda, że ten odkurzacz tak faluje

260Nm prawie do 3500 obrotów :diabelek:

A to 'majtnięcie' w dół przy 1500, to co to ?

Nie wolałbyś trochę to wybrzuszenie przed 2000, zrobić bardziej mniej strome ?

tak jak kiedys pisałem jak robiłem logi ... zapieczone kierownice .... turbo sie przycina ... moze sie rozjezdzi ;) ..... generalnie nie jest to odczuwalne ... ale pojezdze troszke wywale kata i zrobie pomiar ... zobaczymy co bedzie .... ;)

P.S zastanawiajace jest to ze zakłócenia na wykresie nie sa odczuwalne podczas jazdy :okulary2:

Opublikowano

bardzo mi się podoba sofcik, sam przymierzam się odwiedzenia Mastera na wiosnę. Planuje 160 PS, momencik sie zobaczy ale też niewygórowany.

P.S. Master daje promocję dla klubowiczów klubu :diabel: ??

Opublikowano

A masz ori wykres na standardzie bez softu jak tak to daj :)

Opublikowano
bardzo mi się podoba sofcik, sam przymierzam się odwiedzenia Mastera na wiosnę. Planuje 160 PS, momencik sie zobaczy ale też niewygórowany.

P.S. Master daje promocję dla klubowiczów klubu :diabel: ??

Myśle , że po programie wyjdzie więcej.U mnie seria wyszła 154KM :mikolaj:

Jak będziesz jechał daj mi znać wcześniej to załatwimy rabacik ;)

Opublikowano

fajnie Hugo, będę pamiętał :one:

Opublikowano

spanky, daj logi jeszcze do tego bo jestem ciekaw.

Te co ja Tobie dalem, moze byc na PW.

Co do wykresu to ladny ale te fale dziwne to troche, a szczegolnie, ze robil to Rogal

P.S

spanky, nie dalem rady dzisiaj hamowac ale moze dzisiaj :P dam rade.

Opublikowano
  • Autor
spanky, daj logi jeszcze do tego bo jestem ciekaw.

Te co ja Tobie dalem, moze byc na PW.

Co do wykresu to ladny ale te fale dziwne to troche, a szczegolnie, ze robil to Rogal

P.S

spanky, nie dalem rady dzisiaj hamowac ale moze dzisiaj :P dam rade.

co do logów to robilismy na gorąco (czyt.patrzyliśmy w czasie rzeczywistym ;) ) takze ich nie mam ....

tak jak pisałem wczesniej pojezdze troszke,rozruszam kierownice,wywale kata ... zobaczymy co bedzie .... :diabelek:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

wczoraj zrobilismy pomiar na przenośnej hamowni (Dynomet) ...

oto co pokazała...

spankyurednionykp6.th.jpg

jak widać różnica pomiedzy pomiarem na MAHA (obciążeniówka) a Dynomet (przenośna) jest prawie żadna .... :diabelek:

a tutaj jeszcze do kompletu pokaze logi z 008 (dawki/lmm)

0089il.th.jpg

oraz 011 (turbulum)

0115et.th.jpg

widac deilkatne przeładowanie (2000 rpm-2700 rpm) ale sa to zawieszajace sie zaluzje ... musze troszke podeptac furke .... :diabelek:

p.s dalsze modyfikacje ..... hmmmm ... jestem na etapie poszukiwań turbulum od AWX-a :diabelek:

Opublikowano

spanky, czy występuje u Ciebie kopcenie przy butowaniu ?

dalsze modyfikacje ..... hmmmm ... jestem na etapie poszukiwań turbulum od AWX-a

jakby co, będę pamiętał ;)

Opublikowano
  • Autor
spanky, czy występuje u Ciebie kopcenie przy butowaniu ?

nie ma mowy o kopceniu :!: ...

na pomiarze na Maha z dwururki leciało górskie powietrze ,przy rozpedzaniu poleciał delikatnie siwy dymek :!: (bardziej spowodowane było to moim PSJ-tem (niestety w Warszawie sa korki) niz softem )

natomiast przy normalnej jezdzie w biały dzien w lusterku widze górskie powietrze .... :diabelek:

p.s a dlaczego pytasz :?:

ps.2 jak cos bedziesz wiedział/miał to daj znac ...

Opublikowano
a dlaczego pytasz

tylko i wyłącznie z ciekawości, bo w końcu widać z logów program i byłem ciekaw jak wygląda sprawa "z tyłu" :)

Sorry jeśli to tak głupio zabrzmiało (to pytanie)

Opublikowano
  • Autor
a dlaczego pytasz

tylko i wyłącznie z ciekawości, bo w końcu widać z logów program i byłem ciekaw jak wygląda sprawa "z tyłu" :)

Sorry jeśli to tak głupio zabrzmiało (to pytanie)

spoko ... myslałem ze sie czegos dopatrzyłes .... ;)

Opublikowano

Ten sam moment, moc ciut wyższa, ale turbulum Ci nie faluje już i gładziej poszła z lekkim przeładowaniem.

Generalnie spoko soft, fajna moc. Za te 10 dni u Rogala też coś ładnego się zrobi, z ładnymi przebiegami :one: Będzie jeszcze ciekawiej niż Bydzi ;)

Opublikowano
  • Autor
Ten sam moment, moc ciut wyższa, ale turbulum Ci nie faluje już i gładziej poszła z lekkim przeładowaniem.

Generalnie spoko soft, fajna moc. Za te 10 dni u Rogala też coś ładnego się zrobi, z ładnymi przebiegami :one: Będzie jeszcze ciekawiej niż Bydzi ;)

no ba .... zrobi Ci ładny sofcik ... bede kibicował ... :diabelek:

P.S wczoraj mi pokazywał wykres 1Z-ta .... cos koło 185 kucy i 422 Nm :galy: .... turbo od AWX-a pompowało 1.6 bara :!:

Opublikowano

P.S wczoraj mi pokazywał wykres 1Z-ta .... cos koło 185 kucy i 422 Nm :galy: .... turbo od AWX-a pompowało 1.6 bara :!:

jak nie kute tłoki to nie wróże mu długiej przyszłości

Opublikowano
  • Autor

P.S wczoraj mi pokazywał wykres 1Z-ta .... cos koło 185 kucy i 422 Nm :galy: .... turbo od AWX-a pompowało 1.6 bara :!:

jak nie kute tłoki to nie wróże mu długiej przyszłości

taka decyzja własciciela .... :diabelek:

Opublikowano
turbo od AWX-a pompowało 1.6 bara

no fajnie... :027:

ciekawe jak długo będzi zdrowo jeździło :582:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.