Skocz do zawartości
IGNOROWANY

podgrzewane lusterka


mateo1118

Rekomendowane odpowiedzi

witam.wedlug kodu 6XC lusterek podgrzewanych nie mam i faktycznie tak jest.wklady zwykle,ale instalacja jest.pytanie,czy wystarczy kupic wklady podgrzewane i bedzie dzialac, czy trzeba jeszcze cos kombinowac?czyzby audi poprowadzilo instalacje załujac na podgrzewane wklady? o co tu chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup maty grzewcze, załóż sam gdzieś jest temat jak założyć niby od b5 ale powinno być podobnie (chodzi o sposób montażu, żeby nie było) i się przekonasz:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prościej moze wyjdzie kupic wkłady ,bo nie wiem czy tak łatwo rozkleisz w starych plastik od lustra zeby pod spodem nakleic mate,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam ja rozklejałem i powolutku zeszło. Nie jest to takie trudne troszję cierpliwości i zejdzie. Ale jak wkład jest w miare dobrej cenie to ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ogrzewane jaki mają kod w wyposażeniu?

6xd

Kolego a ja rozkodowałem ten skrót i wyskoczyło mi takie coś.To chyba jednak inny kod mają lustra podgrzewane.

6XD = Lusterko wewnetrzne, przyciemniane automatycznie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.wedlug kodu 6XC lusterek podgrzewanych nie mam i faktycznie tak jest.wklady zwykle,ale instalacja jest.pytanie,czy wystarczy kupic wklady podgrzewane i bedzie dzialac, czy trzeba jeszcze cos kombinowac?czyzby audi poprowadzilo instalacje załujac na podgrzewane wklady? o co tu chodzi?

W B6 niezależnie od tego czy są grzane lustra czy nie instalacja jest poprowadzona (przewody wciśnięte są w otwór w lusterku aby nie przeszkadzały przy ruchu szkła), kupujesz wkłady i bangla (za lusterka odpowiada przycisk podgrzewanie tylnej szyby)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdzałem u siebie i szkła są bez mat,a na kablach nie ma napięcia,chyba,bo sprawdzałem tylko próbką,nie miernikiem.I tak się zastanawiam,czy wystarczy tylko wymiana luster na podgrzewane czy coś jeszcze trzeba zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdzałem u siebie i szkła są bez mat,a na kablach nie ma napięcia,chyba,bo sprawdzałem tylko próbką,nie miernikiem.I tak się zastanawiam,czy wystarczy tylko wymiana luster na podgrzewane czy coś jeszcze trzeba zrobić.

wystarczy wymiana wkładów na grzane. Było na forum wałkowane tysiące razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdzałem u siebie i szkła są bez mat,a na kablach nie ma napięcia,chyba,bo sprawdzałem tylko próbką,nie miernikiem.I tak się zastanawiam,czy wystarczy tylko wymiana luster na podgrzewane czy coś jeszcze trzeba zrobić.

wystarczy wymiana wkładów na grzane. Było na forum wałkowane tysiące razy

Niektórzy nie czytają postów nad swoja wypowiedzią a chcesz aby szukali po forum podobnego problemu ... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wklady kupione ,jak zamontuje sprawa sie wyjasni.

Daj znać,bo też się zbieram nad wymianą luster.Jakie i gdzie kupiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też dziś doszły,zamontowałem ale nie jestem pewien czy działają czy mi się wydaje że są ciepłe od tego ciągłego sprawdzania,a może za ciepło jest żeby się załączyły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...