Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nagłosnienie w małym pokoju

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dlatego na początku szukałem wieży, na wymiane mojej obecnej:whistling: ale że kazdy odradza to przystałem na ten amplituner i głosniki stereo z oddzielnym subem:whistling: pokój jak widać jest totalnie nieustawny, no ale ma cos grać, głosników komputerowych nie chce, bo często na obecnej wieży słucham radia, wiec wolał bym żeby to był sprzęt niezalezny, pozatym miałem juz jakiś tam zestaw creative labs swego czasu za ok 600zł, grać grało ale do pewnej głosnosci, wieża okazała sie lepsza i dałem sobie spokój, no ale obecna sie kończy(model z lat 90tych)

odrazu napisze czemu chce to zmienic... nie działa CD, tuner radiowy ma rozwalony potencjometr, automat beznadziejnie działa, mam pod to system 5,0 podłaczony, ale są uwalone końcówki mocy wiec graja mi tylko dwa głosniki frontowe:whistling: jakosc zatem czystosć dzwięku jest słaba jak sobie to porównam z nowszą(2010r) miniwieżą którą mam w drugim pokoju:thumbdown:

chciałem coś zapodać sobie na poziomie tak jak mam w aucie(harman kardon + reaudio) potrzęść troche tym moim mieszkaniem:decayed:

co do amplitunera raczej będe chciał cos z HDMI, trzeba jednak ten postęp technologiczny brać pod uwage moze kiedys pod tv trzeba będzie sie podłaczyć:whistling:

Opublikowano

Kowi te Magnaty co wybrałeś, sub Gale co Ci linkowałem.

Ile nam zostanie na ampli ?

Opublikowano
  • Autor

Mogą być i inne, aby głosnik miał te 16cm:whistling: bo jednak zależy mi na tych tonach średnich-niskich, to jakaś kolumienka 2 drozna by sie nadała powiedzmy do 550zł, sub moge kupic z czasem tak wiec na ampli przydało by sie tak znaleźc cos do powiedzmy 750zł, jak będzie cos ciekawego taniej to nie powiem sub też moge odrazu kupić:whistling:

bo jeszcze kilometry kabli mi trzeba

Opublikowano

Najlepsze co miałem w domu to Teac ale ceny chore.

Sony Xperia Tapatalk 4 ®™

Opublikowano

Faktycznie pokój masz mało ustawny, na początku byłem przekonany, że monitory na podstawkach się tam zmieszczą teraz już wiem, że tam nie ma miejsca na nie, potrzebujesz kolumn ustawianych na półce. Jeżeli źródłem ma być tylko komputer jak pisałeś wyżej nie ma sensu wkładać kasy w amplituner, taniej i lepiej wyjdzie wzmacniacz stereo (np. ten co polecałem wcześniej), kolumienki małe z dobrą średnicą to np. Tannoy M1 (Tannoy Mercury M1 - sprzęt audio - opinie, testy, porównania), resztę kasy możesz włożyć w sub-a, mięsisty i głęboki bas mają suby Paradigm-a, w tak małym pokoju wystarczy najsłabszy model tylko chyba braknie kasy w budżecie. Sub-a możesz podpiąć pod głośniki, wzmacniacz nie musi mieć osobnego wyjścia.

Nie patrz na wyjście HDMI w ampli, ja mam ale nie używam, hdmi z playera idzie tylko obraz na tv, dźwięk wysyłam do ampli poprzez optyka do dekodowania bezpośrednio z playera, po co zawsze włączać ampli aby móc oglądać np. wiadomości ? Dźwięk z samego TV wystarczy, poza tym nie wiem czy wiesz ale jest trochę standardów hdmi, amplitunery z tej półki cenowej w którą celujesz obsłużą tylko max Dolby Digital i DTS 5.1 a może 7.1 a co z nowszymi ? Kupisz coś co jest już nieaktualne i w dodatku na razie nie będziesz z tego korzystał.

Opublikowano

Po co ci sub do tak małej klitki??? Przyzwoite kolumny podstawkowe i jaki taki wzmacniacz zrobią tyle hałasu, ze nie wytrzymasz. Sub jest dobry do efektów w filmach ale nie do słuchania muzyki...

Opublikowano
  • Autor
Po co ci sub do tak małej klitki??? Przyzwoite kolumny podstawkowe i jaki taki wzmacniacz zrobią tyle hałasu, ze nie wytrzymasz. Sub jest dobry do efektów w filmach ale nie do słuchania muzyki...

kto co lubi:wink:

Opublikowano

Kupiłeś już coś ? :-)

Wysłane z telefonu.

Opublikowano
  • Autor

niewiem czy zbieg ale ktoś mi wykupił dwa amplitunery o których tu pisałem:facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Tą wieżyczkę Technicsa sobie daruj...

Wieża Segmentowa Technics SC-EH780 od Loombard (3673656639) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

800zł to trzeba dać jak nie więcej za jeden segment Technicsa.

a ile ma niby kosztować 10letni sprzęt? ogólnie opinie ma bardzo dobre ten model:wink:

---------- Post dopisany at 18:52 ---------- Poprzedni post napisany at 18:51 ----------

pozatym firma technics juz nie istnieje:wink:

Opublikowano

Wlasnie odebralem od lekarza praktycznie nowe kolumny, ktore przywiozl osobiscie :decayed:

wiec nie ma co klikac " kup teraz " na tej aukcji bo juz sa moje :kox:Canton speakers CD-290 tall speakers Gloss Black | eBay

poszly za 250f z dostawa... ponad 4 lata gwary oraz ori pudelka, pokrowce itp.

Canton 290.2 made in Germany

Canton CD 290.2 floor speakers

MEGA jakosc dzwieku :whistling: za 1/4 ceny :decayed:

Opublikowano

Kowi to takiego małego pokoju kupiłbym fajnego soundbara + sub i nie bawił się w nic więcej:wink: Jebniesz to gdziekolwiek i będzie grać. Chyba że masz w planach jakieś przenosiny do większego pomieszczenia czy coś:wink:

NOWOŚĆ Soundbar Samsung HW-F751 NAJTANIEJ GW FV (3689759735) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano

Cantony Cię zniszczą, mega jakość.

Opublikowano

wlasnie sie o tym przekonalem... :shock3::shock3::shock3::kox:

Opublikowano
Tą wieżyczkę Technicsa sobie daruj...

Wieża Segmentowa Technics SC-EH780 od Loombard (3673656639) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

800zł to trzeba dać jak nie więcej za jeden segment Technicsa.

tak ale najpierw sprawdź ją vagiem, zalej motulem i dokup parkera :facepalm::facepalm::facepalm:

---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:55 ----------

wlasnie sie o tym przekonalem... :shock3::shock3::shock3::kox:

do czego je podpinasz ?

Opublikowano

Cambriduge Audio Azur 540R V2 + kino domowe JAMO ( zostawilem sub, centralny oraz tylne ) + okablowanie Stinger :wink:

Raczej tak zostanie... ale kto wie :decayed: do filmow , gier oraz sluchania nut wystarczy :decayed:

ps. dzwiek jest dokladny... i mega ostryyy :kox:

Opublikowano

No to całkiem przyjemnie musi być.

Nie słyszałem tego Cambriduge osobiście ale kumpel bardzo go chwalił za wykonanie.

Lubię ampli bez wiatraków :wink:

Opublikowano

...miala byc seria UTOPIA :shock3: od Focala ale kasy zabraklo :polew: :polew: :polew:Focal / JM Labs Scala Utopia Speaker | eBay

zarcik oczywiscie bo za ta kase bym raczej custom zrobil :wink: i jeszcze by zostalo :decayed: ale bdb cena za te uzywki oczywiscie jak ktos jest w stanie wydac tyle na same kolumny :grin:

Focal Scala Utopia Floor Standing Speaker Nintronics.co.uk

:jerk::decayed:Focal Grand Utopia EM Kolumny stereo - 2szt

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.