Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.9 TDI 90KM 1Z] Mój nabytek :) sprowadzona :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ładna seria :|

jakkieś fotki wnętrza :?:

miłej jazdy i bezawaryjnego użytkowania :!:

Opublikowano

zapodaj białe kieruneczki na błotniki i będzie cacy :564:

Opublikowano

ładny TDI-k w serii :D gratuluje

Opublikowano
  • Autor
jakkieś fotki wnętrza :?:

mówisz masz :D

http://www.siar.piasta.pl/norzad/06.jpg

http://www.siar.piasta.pl/norzad/07.jpg

zdjecia robione przed praniem tapicerki :)

i te gówniane dywaniki wiosną wywale :D bo mnie te sreberka z deka draznia :)

w planach mam:::

Ładne alufele...kazdy mi radzi 17' ale boje sie ze na naszych drogach to...sami wiecie..jeszce szybciej mi zawieche wybije;p

Polerka oczywiscie bo ma troche rysek....

i moze....cos z audio poskubię sobie :)

Za bardzo nie chce zmieniac nic w karoserii..ten grill mi sie podoba nawet bardzoej niz Kamei....

Audio jakie mam to dosc wiekowe radio kasetowe Keenwod z ( i tu ciekawostka) oryginalną zmieniarką :) której nie jak nie mogę podłączyc :):):) tzn jest podłączona ale nie daje oznak zycia....

z ciekawostek.. jak sprzątałem auto to znalazlem 2 srubokrety, nóż do walk (

:053: :053: :053:

wiecej nie chce wnikac kto nią jezdzil tam w Belgii

Od ! wlasciciela..co prawda jakis Turek nią jezdził..ale wazne ze tylko on byl wlascicielem od kupna auta :D

pozdro :D

Opublikowano

jest już dobrze, jeszcze trochę pracy i będzie bardzo dobrze :diabel:

Opublikowano
  • Autor

Poprzednie auyo t.j. Vectra A tez miala byc do tuningu..ale z zcasem hak zrobiłem a tu z czasem cos innego..atu się cos przewiozło cieższego..i tym ją dorżnąłem...a jeszzce doszla korozja to auto nie wytrzymało i się połamało :(

Tutaj błędu nie popełnie tego :D:D:D

bedzie to auto tylko do ,, lansu'' :D:D:D

a do roboty zamierzam kupić....wstydzę się na tym forum powiedziec...

Pickupa Dodga Rama :) 2500 :)

Takim jezdzilem sporo czasu w robocie za oceanem i tez jestem zakochany w tym aucie :D:D:D

Ale Audiczka bardziej mi sie podoba :D

Takze audi bedzie do tuningu i lansu..a na wiosne bede sie rozgladal zeby cos sciagnac zza oceanu :diabel:

pozdro :D

Każdy mówi kto mnie zna ze ja wariat na punkcie motoryzacji :diabel: :diabel: :diabel:

ale zeby tacy wariaci byli na swiecie to by swiat był o wiele piękniejszy :D:P

pozdro :D

Opublikowano

nie ma jak stary podciwy kibelek 1Z :one: a tak z ciekowosci jaki przebieg??

Opublikowano
  • Autor

192 000 km :one:

Opublikowano
192 000 km :one:

troche za mocno kiera wyświechtana jak na taki niewielki przebieg :027:

Opublikowano

Według tego co widze na zdjęciu to masz 1pp , bo autach gdzie jest poduszka pasażera na tej zaślepce jest napis airbag , a u Ciebie tego niewidze.

Opublikowano

gratuluję, kupiłeś bardzo podobnego kondona do mojego 1Z :D

Opublikowano
  • Autor

Jedno jesy pewne..auto nie miało ,, poważnych przejść'' :D:D:D

Mialo napewno lekka stluczke...ale które nie mialo :D:D:D

a tak w ogóle to pięknie jezdzi :D:D:D

Opublikowano

będe srogi :diabelek: : wyciuchrane w środku, ubogie wyposażenie (brak klimy jest nie do pomyślenia :galy: ), 1 Airbag no to na tyle ale proponuję delikatne zmiany : ładne felusie, staranne czyszczenie wnętrza, dobra polerka nadwozia, obszycie wytartej kiery i zmiana poszycia mieszka (10 zł skórka) i wtedy autko będzie świeżo wyglądać tak jak przystało na Audi

sorki za szczerość ale ja mówie to co myślę i nie ściemniam :P miłego lansu po powyższych zabiegach ;)

Opublikowano

Moim zdaniem pierwsze kroki to odmłodzenie autka przez zmianę tylnych lamp kierunków na białe, fele koniecznie , lampy przód w przypływie większej kasy a wnętrze to już inna sprawa jest b. poważnie zniszczone ale spoko trochę pracay i da się zatuszować mankamenty.

Opublikowano
  • Autor

no faktycznie najwiecej pracy nad wnętrzem :D:D:D

ale wszystko sie da zrobic :D tylko najgorszy jest brak zcasu :D:D

a jeszzce teraz jak zacznę Truckami jezdzic :| :| :| ...ale jakos dam rade

Opublikowano

powolutku i starannie do celu :P

do wyczyszczenia kratek nawiewów i szczelin między przyciskami użyj pędzelka albo najlepiej odkurzacza z koncówką szczotki a i czasem nie używaj środka do kokpitu z połyskiem tylko mat bo to nie Daewoo i efekt będzie bllleee czytaj tłusto :one:

Opublikowano
  • Autor

Z tymi kierunkami przydymionymi to super pomysł :) i chyba nawet to niedługo zrobie :D

koledzy..jak mogę te 2 kierunkowskazy ,, przydymić,, :?:

no i korci mnie...przyciemnić szybki :diabelek:

Obszycie kierownicy skórą :?:

hmmm

Jak najbardziej :one:

super pomysł

cos przy tylnych lampach podłubie moze :one:

Przyciemnic szybki mnie korci

no i cos przy audio podlubac :P

pozdro :one:

Opublikowano

stary,dobry,poczciwy jedenzecior ... :diabelek:

Opublikowano

Zadbane te autko, abrak alusów i klimy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.