Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 2.4 benz + lpg] Czarny ALF

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Laminatu nie bierz bo sie wypacza i peka lakier potem... jak juz to ori szukaj...

nad lampami z tylu cos pomysl... halogieny i psiki obowiazkowe :jerk:

Opublikowano
  • Autor
Laminatu nie bierz bo sie wypacza i peka lakier potem... jak juz to ori szukaj...

nad lampami z tylu cos pomysl... halogieny i psiki obowiazkowe :jerk:

tyle że jak na razie nie trafiłem na ori:kwasny: same laminaty właśnie

zastanawiam się jeszcze, czy nie zmienić bocznego kierunku na pomarańczowy. poprzedni właściciel zmienił na białe, ale stare nadal leżą w schowku w aucie:decayed:

Opublikowano

ciekawy efekt na tych avusach białych

Opublikowano
  • Autor
ciekawy efekt na tych avusach białych

:decayed:

Opublikowano
ciekawy efekt na tych avusach białych

:decayed:

a jak mowilem ze biale do czarnego wyglada kox to sluchac nie chcieli :cygaro::whistling::grin::decayed:

Opublikowano
  • Autor

koledzy podpowiedzcie, które boczne kierunki lepiej pasują?

białeIMAG0822.jpg czy pomarańczoweIMAG0821.jpg

Opublikowano

Dymione :naughty:

Opublikowano

pomarańcz z USem się lepiej komponiren.

Opublikowano

białe :wink:

Opublikowano

To doradzili :polew:

Opublikowano
To doradzili :polew:

Te dekoder Ciiii :wink::naughty::grin:

Opublikowano
To doradzili :polew:

Te dekoder Ciiii :wink::naughty::grin:

Przed Tobą to się nic nie ukryje :decayed: dobra ksywa, co? :polew:

Opublikowano
To doradzili :polew:

Te dekoder Ciiii :wink::naughty::grin:

Przed Tobą to się nic nie ukryje :decayed: dobra ksywa, co? :polew:

Wiesz... zna sie kogos tam tu i tam ;) dobra dobra :naughty:... mam nadzieje ze jestes zadowolony

BTW sory Michalos za oftopa :wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Właśnie miałem pisać byście sobie spamili na Jeleniej albo pw ;)

---------- Post dopisany 06-03-2014 at 13:47 ---------- Poprzedni post napisany 05-03-2014 at 20:51 ----------

Tak właśnie sobie pomyślałem ze pomarańcz z USem będzie lepszy ale po założeniu pomarańcz pomarańczy nie równy :/

---------- Post dopisany 26-04-2014 at 00:20 ---------- Poprzedni post napisany 06-03-2014 at 13:47 ----------

dobra konkretne plany powzięte :wink:

- ramiona wycieraczek z passata B5 FL

- daszek tylnej klapy od RSa

- spryski bi-xenonów

- kubełkowe siedziska

- jakieś koła na zimę

pora coś pomodzić, bo dawno nic się nie działo

Opublikowano
Właśnie miałem pisać byście sobie spamili na Jeleniej albo pw ;)

---------- Post dopisany 06-03-2014 at 13:47 ---------- Poprzedni post napisany 05-03-2014 at 20:51 ----------

Tak właśnie sobie pomyślałem ze pomarańcz z USem będzie lepszy ale po założeniu pomarańcz pomarańczy nie równy :/

---------- Post dopisany 26-04-2014 at 00:20 ---------- Poprzedni post napisany 06-03-2014 at 13:47 ----------

dobra konkretne plany powzięte :wink:

- ramiona wycieraczek z passata B5 FL

- daszek tylnej klapy od RSa

- spryski bi-xenonów

- kubełkowe siedziska

- jakieś koła na zimę

pora coś pomodzić, bo dawno nic się nie działo

ale że ori?:naughty:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Zależy jak dostanę ;)

---------- Post dopisany 10-06-2014 at 01:14 ---------- Poprzedni post napisany 26-04-2014 at 21:51 ----------

przy weekendzie skończyła się dwójka z przodu :wink:

IMAG0969.jpg

Opublikowano
Zależy jak dostanę ;)

---------- Post dopisany 10-06-2014 at 01:14 ---------- Poprzedni post napisany 26-04-2014 at 21:51 ----------

przy weekendzie skończyła się dwójka z przodu :wink:

http://s28.postimg.org/47x88j96h/IMAG0969.jpg

jak bedziesz chcial wrocic do 2 to nie widze problemu :grin:

Opublikowano
  • Autor

trójeczka mi nie przeszkadza:decayed: gorzej z drugim kluczykiem który nie działa :facepalm: kiedy robimy spota i kto mi pomoże go ogarnąć?:wink:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

wentlami sie pochwal :decayed::decayed:

Opublikowano

wentlami sie pochwal :decayed::decayed:

:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.