Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Plikostarada? Co to za syf


dawkol-d1

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, dostałem dziś maila:

Szanowny Panie,

Serdecznie dziękujemy za zamówienie pakietu podstawowego usługi Plikostrada.

W dniu 27.10.2013 o godzinie 19:55:38 przy użyciu komputera o adresie fizycznym IP XXXXXXX, zawarł Pan umowę o świadczenie usługi Plikostrada w pakiecie podstawowym, obejmującym dwunastomiesięczny dostęp do serwerów sieci Usenet z łącznym limitem transferu danych wynoszącym 122 GB.

Fakt, iż nie odstąpił Pan od umowy w terminie pierwszych 14 dni od jej zawarcia, świadczy o tym, iż nasza usługa musiała spełnić Pańskie oczekiwania. Zapewniamy, iż dołożymy najwyższych starań aby zamówiona usługa była świadczona bez zakłóceń przez cały okres obowiązywania umowy.

Przypominamy, iż w zamian za udostępnioną usługę, zobowiązał się Pan do uiszczenia jednorazowej opłaty abonamentowej w wysokości 96 złotych.

Prosimy o uregulowanie należności na poczcie lub poprzez przelew bankowy, w terminie do dnia 19.11.2013, podając następujące dane odbiorcy:

Nazwa odbiorcy: Smart Tech Connect Ltd.

Adres odbiorcy: P.O. Box 450676, Dubaj, ZEA

Rachunek bankowy odbiorcy w Polsce: 13 1750 1312 6860 1000 0053 2587

Tytuł płatności: Opłata za abonament 12 miesięcy - 0053 2587

Kwota: 96 PLN

Gotowy blankiet wpłaty można wygenerować pod adresem http://www.plikostrada.pl/wplata.php?wtd=u4cmrhJD05hXbK2xZac4wokRwBf0Pzvgx30%3D

W przypadku pytań prosimy o kontakt poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail [email protected] albo telefonicznie pod numer 70 838 85 88*(od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00).

Życzymy udanego korzystania z udostępnionej usługi.

Z pozdrowieniami,

Zespół Plikostrada.pl

Super. W co ja się wje*ałem? Możliwe że chciałem pobrać jakieś materiały na studia i z desperacji wysłałem jakiegoś SMSa ale no bez przesady.... miał ktoś z tym doczynienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brat kiedyś dostał podobny list pocztą tradycyjną i nawet był już gotowy druk do przelewu. Olał to i podpalił tym w piecu. Było to jakieś 1,5 - 2 lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też dałem sie nabrać... no i też ich olałem:decayed: a z tego co sie dowiedziałem to im częściej im odpisujesz i starasz sie udowodnić że nie maja podstaw prawnych to tym częściej i natarczywiej odpisują, ponaglają i straszą:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niewiem co wy tam szukacie(jak to szukacie) na tym pobieraczku czy plikostradzie, na chomikuj jest wszystko, ale nawet google nie pokazuje zbytnio tego syfu przy popularnych hasłach filmów gier czy programów

dodaj sobie odrazu regułe wiadomosci by usuwała z autmoatu, albo nawet nie pobierała syfu na twoją skrzynke:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupiłem swoją aczwórkę cztery lata temu, postanowiłem poszukać w internecie jakieś instrukcji napraw (miałem taką do corrado). Za miesiąc przyszedł list od pobieraczka - to samo gówno tylko w innym opakowaniu. Olałem ich groźby o sprawach sądowych itd. Oni też odpuścili, jak zobaczyli że ich groźby nie skutkują. Od tamtej pory trochę ostrożniej się rejestruję, patrzę co nieco w regulaminy. Myślę, że i w tym przypadku skończy się tylko na groźbach z ich strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niewiem co wy tam szukacie

Na takich portalach jest niby to, czego gdzie indziej nie ma.

Rejestrujesz się i okazuje się, że plik który niby miał być do pobrania faktycznie nie istnieje.

Wiele linków właśnie kieruje szukających na te portale.

Nie znajdujesz,zapominasz o rejestracji a po 2 tyg. masz maila.

Typowe wyłudzenie kasy.

Olewać ich ciepłym moczem.

Gorzej mają ci co podawali własne prawdziwe dane.Cholera wie na co ich stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja książek na uczelnie szukałem ;) Oczywiście dane z kosmosu, bo na co im moje ;) Także też olewam temat

---------- Post dopisany 20-11-2013 at 19:03 ---------- Poprzedni post napisany 15-11-2013 at 17:53 ----------

A tak jako ciekawostka:

Szanowny Panie,

W dniu 27.10.2013 o godzinie 19:55:38 korzystając z komputera o adresie fizycznym IP XXXXXXXXXX, zawarł Pan wiążącą umowę o świadczenie elektronicznej usługi premium w serwisie Plikostrada.

Pomimo upływu wyznaczonego terminu zapłaty za udostępnioną usługę, do dnia dzisiejszego wciąż nie uiścił Pan jednorazowej opłaty abonamentowej w wysokości 96 złotych. Mając na uwadze powyższe, niniejszym wzywamy Pana do zapłaty zaległej należności w terminie 5 dni.

Pouczamy, iż dalszy brak uregulowania opłaty abonamentowej, narazi Pana na poważne konsekwencje prawne. Efektem wszczęcia przeciwko Panu postępowania windykacyjnego będzie przekazanie niniejszej sprawy do profesjonalnej kancelarii prawnej specjalizującej się w dochodzeniu roszczeń z umów elektronicznych, która skieruje sprawę na drogę sądową celem uzyskania prawomocnego nakazu zapłaty.

Skutkiem realizacji uprawnień przysługujących spółce Smart Tech Connect Ltd. mogą być następujące dotkliwe konsekwencje prawne:

- naliczenie, za każdy dzień zwłoki, odsetek w wysokości czterokrotności stopy procentowej kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego;

- naliczenie kary umownej w wysokości 200 zł. (zgodnie z § 5 ust. 5 regulaminu);

- wpis do wybranego rejestru dłużników niewypłacalnych, mogący skutkować utratą zdolności kredytowej (z chwilą gdy zadłużenie przekroczy kwotę 200 zł);

- postępowanie sądowe w przedmiocie wydania nakazu zapłaty;

- komornicza egzekucja należności;

- powstanie obowiązku zapłaty kosztów sądowych i egzekucyjnych.

W celu uniknięcia powyższych konsekwencji wzywamy Pana do dobrowolnego uregulowania zaległej należności w wysokości 96 PLN, w terminie 5 dni od dnia otrzymania niniejszej wiadomości. Płatności można dokonać poprzez przelew bankowy lub na poczcie, podając następujące dane:

Nazwa odbiorcy: Smart Tech Connect Ltd.

Adres odbiorcy: P.O. Box 450676, Dubaj, ZEA

Rachunek bankowy odbiorcy w Polsce: 13 1750 1312 6860 1000 0053 2587

Tytuł płatności: Opłata za abonament 12 miesięcy - 0053 2587

Kwota: 96 PLN

Gotowy blankiet wpłaty można wygenerować pod adresem http://www.plikostrada.pl/wplata.php?wtd=u4cmrhJD05hXbK2xZac4wokRwBf0Pzvgx30%3D

W przypadku pytań prosimy o kontakt poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail [email protected] albo telefonicznie pod numer 70 838 85 88*(od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00).

Z wyrazami szacunku,

Biuro Opłat Abonamentowych

serwisu Plikostrada.pl

*Koszt za minutę połączenia dwa złote i dziewięć groszy, w tym podatek od towarów i usług.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olejcie to. Ja też miałem identyczną sytuację. W odpowiedzi na ich ponaglenia napisałem im maila, że wpłaty dokonam zaraz po tym jak mi wystawią polską fakturę VAT. Od tego momentu mam spokój :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olejcie to. Ja też miałem identyczną sytuację. W odpowiedzi na ich ponaglenia napisałem im maila, że wpłaty dokonam zaraz po tym jak mi wystawią polską fakturę VAT. Od tego momentu mam spokój :decayed:

Ja kiedyś jednym (już nie pamiętam komu) napisałem że bardzo chętnie im zapłacę ale tylko osobiście :whistling:

I też cisza :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...