Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)


Krzysztof102

Rekomendowane odpowiedzi

będzie ktoś zamawiał te sprężyny? ona tylko eBay czy firma z Wrocławia to jest to samo/?

chętnie się dołączę do zamówienia sprężynek. jeżeli by ktoś zamawiał??

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie możecie zamawiać przez maila te sprężyny.Wczoraj do nich pisałem wieczorem, rano dali konto i za parę dni będzą w domku.Bardzo dobry kontakt.Myślę, że pod koniec przyszłego tygodnia wszystko będzie latało.Z ciekawości po co kombinacje, skoro większość przetestowała i sprężyny + siłowniki krosno 650n lub 630n działają jak ta lala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widać na załączonym obrazku, to przy końcu raczej nie ma jakiegoś zwolnienia...

zawiasów nie urwał??

nie wyrwie klapy:wink:Pajda ma z krafta 630n i jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie możecie zamawiać przez maila te sprężyny.Wczoraj do nich pisałem wieczorem, rano dali konto i za parę dni będzą w domku.Bardzo dobry kontakt.Myślę, że pod koniec przyszłego tygodnia wszystko będzie latało.Z ciekawości po co kombinacje, skoro większość przetestowała i sprężyny + siłowniki krosno 650n lub 630n działają jak ta lala?

Jeśli możesz podaj stronke, Na która mogę napisać i zamówić. I jakie sprężyny zamowiles?

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy firma jest podana na pierwszej stronie.Wstawiam maila, którego od nich dostałem (w końcu to firma, więc się nie obrażą)

Witam,

Sprężyna SZ 8010.20 x 032 - cena brutto 1 szt 9,50 zł

WARUNKI SPRZEDAŻY

Ceny: Brutto (zawierają podatek VAT w stawce 23%) , EXW Wrocław

Koszty dostawy :

wysyłka listem poleconym - 6,50 zł

wysyłka kurierem: 17,60 zł

Za pobraniem: 21,40

Czas dostawy: kilka dni

Płatność: przedpłata na konto: PETNA Polska Sp z o.o.

nr konta: 56 1160 2202 0000 0000 3135 8053

W przypadku zamówienia, proszę o podanie adresu dostawy i ew. danych do faktury gdy ma zostać wystawiona

(przy opcji wysyłki kurierem prosimy również o podanie nr telefonu)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany więc jak to było na przykładzie C6- nawet czerwona sprężyna nie wybiła odpowiednio klapy w górę? A może sprężyna dawała radę tylko siłowniki wiekowe zawiodły? Pytam bo ja planuję ten mod włożyć A6 C5 i tam klapa też na pewno jest cięższa od klapy w A4 B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ostatni filmik jest na czerwonych springach i przechodzonych silownikach z c6:wink: wszystko bangla:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do działania modu jaki zaprezentowano w ostatnim filmie to ogólnie wszystko jest oki tylko nie bardzo podoba się mi że ta klapa tak szybko wyrywa w górę. W samochodzie z seryjnym takim rozwiązaniem otwieranie odbywa się wolniej i tak też bym to widział u siebie. Ale skoro tak to działało w zestawie z używkami siłowników i sprężynami czerwonymi to widzę dla siebie zielone światełko w zestawie z nowymi siłownikami krosno i sprężynami zielonymi z f-my Penta-Polska. Wszystko już zamówione więc końcem przyszłego tygodnia myślę działać z modem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do działania modu jaki zaprezentowano w ostatnim filmie to ogólnie wszystko jest oki tylko nie bardzo podoba się mi że ta klapa tak szybko wyrywa w górę. W samochodzie z seryjnym takim rozwiązaniem otwieranie odbywa się wolniej i tak też bym to widział u siebie. Ale skoro tak to działało w zestawie z używkami siłowników i sprężynami czerwonymi to widzę dla siebie zielone światełko w zestawie z nowymi siłownikami krosno i sprężynami zielonymi z f-my Penta-Polska. Wszystko już zamówione więc końcem przyszłego tygodnia myślę działać z modem.

Po prostu daj silownik max 630N +zielony spring. I powinno byc ok.

Wysłane z mojego SM-T210

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś, kto ma to już założone na KROSNO i ZIELONYCH sprężynach mógłby zrobić zdjęcie? Gdzie dać te podkładki?

EDIT.

Sorry. Mam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Czy może ktoś zapodać filmik jak działa ten zestaw (KROSNO 24520 / 650N + zielone sprężynki)

bo tak jak czytam to stwierdzam że jeszcze nikt tego nie zamontował wszyscy czekają na graty i każdy jeszcze będzie testował.

najbardziej chodzi mi o to co pisał kolega chester121 w poście 214 że mu opadła klapa, i czy ktoś miał taki sam efekt czy to jest odosobniony przypadek???

Zastanawiam się czy siłownik 650N nie jest za mocny i czy jest odpowiednik 630N który będzie pasował, bo z tego co wyczytałem pasuje tylko ten 650N?? czy ten KROSNO 23210 na 630N też będzie dobry??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turzol pisał ze niemcy z a4-freunde.com testowali i 630n jest OK, ja po obejrzeniu jak idzie klapa na kraftach 630n też tak myślę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zielone i 630 nie pojda , ale niech ktos przetestuje, chyba ze 630 jest silniejsze i inaczej startuje niz 650

---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ----------

niemcy pewnie robili to na wiosne albo w lecie :decayed:

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:09 ----------

przemo ja zmontuje jutro po sumie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dawaj jutro film:naughty:, bo my testy dopiero koło soboty zrobimy na 630n z zielonymi:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...