Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)


Krzysztof102

Rekomendowane odpowiedzi

Pany a jak zdjeliście te łebki z siłowników.Ni chu chu nie mogę.Mam wszystko i nie mogę działać

Było wcześniej. My używaliśmy kombinerek + klucz. Lub 2x kombinerki. Tylko nie zniszcz tloczyska.

Wysłane z mojego SM-T210

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany a jak zdjeliście te łebki z siłowników.Ni chu chu nie mogę.Mam wszystko i nie mogę działać

Było wcześniej. My używaliśmy kombinerek + klucz. Lub 2x kombinerki. Tylko nie zniszcz tloczyska.

Wysłane z mojego SM-T210

Dokładnie.......dodatkowo w 2 osoby będzie zdecydowanie lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany a jak zdjeliście te łebki z siłowników.Ni chu chu nie mogę.Mam wszystko i nie mogę działać

Kawałek gumowej maty i imadło i poszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zielona sprezynka , silownik krosno podkladka i tulejka gumowa fi 9

:cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany dłubie ten zestaw i nie kumam pewnej rzeczy.Oring ma wchodzić ciasno, na to podkładka ,spring ,podkładka i oring.Tylko że one przelatują na dół a w waszych filmikach zawsze macie te springi przy główce na samej górze.Czego to się trzyma?Czy poprostu z chwilą otwierania wszystko idzie do góry?No bo jeśli to jest na dole to ten dolny oring i tak wchodzi w ten otwór i podkładka dopiero blokuje. Akjam ty dawałeś podkładkę tylko na dół?Pod główkę nie dawałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany dłubie ten zestaw i nie kumam pewnej rzeczy.Oring ma wchodzić ciasno, na to podkładka ,spring ,podkładka i oring.Tylko że one przelatują na dół a w waszych filmikach zawsze macie te springi przy główce na samej górze.Czego to się trzyma?Czy poprostu z chwilą otwierania wszystko idzie do góry?No bo jeśli to jest na dole to ten dolny oring i tak wchodzi w ten otwór i podkładka dopiero blokuje. Akjam ty dawałeś podkładkę tylko na dół?Pod główkę nie dawałeś

Akjam nie robił tego moda jeszcze. Gumowy oring musi podtrzymywać wszystko, więc musi być dobrze dopasowany do tłoczyska, wtedy Ci sprężyna i podkładki nie spadną:

DSC_0344.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ty nie masz oringu.Czyli oring musi być taki ciasny żeby wszystko trzymał w górze?

Zdjęcie zapożyczone parę stron wcześniej, ale tak, oring ciasny musi siedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dzięki idę walczyć.Jakbym umiał filmy wstawiać to bym wrzucił (może się w końcy nauczę).Wstawiam krosno 650 i zielone springi.Dam później znać jak wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wszystko założone (jednak oringi 9mm).I tak mam mały problem (chyba mam jakiegoś niefarta, to samo miałem w b5).Otwieram z pilota, klapa odskakuje ,ale za mało.Robi się szczelina, ale sprężyna jakby za mało odpycha klapę i nie dochodzi do otwarcia.Poza tym wszystko elegancko.Gdy pociągnę klapę to idzie do góry nie za szybko i bardzo fajnie wytraca prędkość pod koniec.Nie ma żadnego szarpnięcia.Jakieś podpowiedzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wszystko założone (jednak oringi 9mm).I tak mam mały problem (chyba mam jakiegoś niefarta, to samo miałem w b5).Otwieram z pilota, klapa odskakuje ,ale za mało.Robi się szczelina, ale sprężyna jakby za mało odpycha klapę i nie dochodzi do otwarcia.Poza tym wszystko elegancko.Gdy pociągnę klapę to idzie do góry nie za szybko i bardzo fajnie wytraca prędkość pod koniec.Nie ma żadnego szarpnięcia.Jakieś podpowiedzi?

Dołóż podkładkę jeszcze jak jest miejsce,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ,tak też zrobię.Zalogowałem się na YT więc postaram się wstawić tu filmik.Jak dla mnie, jeśli odepchnie mi klapę to będzie super!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisalem ze na tym zestawie jak jest chlodniej to nie podniesie ,co do oringu gumowego to nic nie musi siedzic ciasno mozna zalozyc 9mm zeby bylo spoko i bedzie sie sprezyna przesuwala po tloczku silownika a nie kotrzy robia na sztywno 7-8mm aby bylo bez ruchu, wiec jak kto woli nie ma na nic ze musi byc sztywno,

przy tej temp zielone i krosno dzialaja przy 3 podkladkach, czekamy az ktos do krosna 650 załozy niebieskie sprezyny na nich powinno byc ok , ewentualnie jeszcze mozna bedzie dorzucic podkladke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj Pan z PENTA mi napisał że wysyłka poszła także jutro powinienem mieć u siebie zielone i niebieskie sprężynki

zrobię filmik jak hula na zielonych (czy w ogóle przy tej temperaturze, chociaż u mnie jest +6) i na niebieskich

Do weekendu powinienem mieć ogarnięty temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debiut mojej suczy na dużym ekranie.Musiałem dołożyć podkłaki i w końcu mam po 4 na stronę.Siłowniki jak widać w sam raz tylko czasami mam problem bo nie chce spring odbić klapy.Wystarczy że raz otworzę i działa bez zarzutu,ale jak kilka godzin nie używam to ma problem z odepchnięciem.Fajny bajer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debiut mojej suczy na dużym ekranie.Musiałem dołożyć podkłaki i w końcu mam po 4 na stronę.Siłowniki jak widać w sam raz tylko czasami mam problem bo nie chce springodbić klapy.Wystarczy że raz otworzę i działa bez zarzutu,ale jak kilka godzin nie używam to ma problem z odepchnięciem.Fajny bajer

Widzę że ładnie u Ciebie to działa, tak z gracją się otwiera :) Szkoda tylko że nie zawsze się otwiera tak jakbyś chciał :/ Ja czekam aż koledzy założą niebieskie springi, i wtedy zobaczymy jak to działa. Bo nie ukrywam, że zależy mi na tym, by w zimie mod był sprawny, gdzie najbardziej uwalona jest klapa

---------- Post dopisany at 11:35 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ----------

P.S. A jak tam z "opadnięciem" klapy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...