Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)


Krzysztof102

Rekomendowane odpowiedzi

Jak znajdę chwilkę to skręcę film - Krosno + zielone sprężynki u mnie działają idealnie ( Krosno pięknie wyhamowuje pod koniec - testowane na mrozie oraz przy +15'C)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdę chwilkę to skręcę film - Krosno + zielone sprężynki u mnie działają idealnie ( Krosno pięknie wyhamowuje pod koniec - testowane na mrozie oraz przy +15'C)

ile podkładek masz założonych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2szt, sprężynka między nimi :wink:

po dłuższym nie używaniu też działa zawsze?

---------- Post dopisany at 15:57 ---------- Poprzedni post napisany at 15:54 ----------

ja obecnie przy -4stC na zewnątrz i postoju auta cały dzień przed firmą musiałem dołożyć po jednej podkładce na stronę, na jednej podkładce już nie daje rady podnieść klapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2szt, sprężynka między nimi :wink:

po dłuższym nie używaniu też działa zawsze?

---------- Post dopisany at 15:57 ---------- Poprzedni post napisany at 15:54 ----------

ja obecnie przy -4stC na zewnątrz i postoju auta cały dzień przed firmą musiałem dołożyć po jednej podkładce na stronę, na jednej podkładce już nie daje rady podnieść klapy.

Mówisz o zielonych sprężynach czy niebieskich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o temp!!

dla sprezyn temp jest neutralna sprawdz czy jak reka lekko podnosisz to czy nie czujesz oporu, no i zobacz na ten plastik przy zamku czy nie jest porysowany

bo wydaje mi się ze to poprostu klapa haczyc zaczyna o rozne elementy.

jeśli to nie problem to zrob zdjecie z boku (dach i klapa) takie jak zrobil „ucho.77” pare postow wyzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2szt, sprężynka między nimi :wink:

po dłuższym nie używaniu też działa zawsze?

---------- Post dopisany at 15:57 ---------- Poprzedni post napisany at 15:54 ----------

ja obecnie przy -4stC na zewnątrz i postoju auta cały dzień przed firmą musiałem dołożyć po jednej podkładce na stronę, na jednej podkładce już nie daje rady podnieść klapy.

Mówisz o zielonych sprężynach czy niebieskich?

ja mam niebieskie założone

---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ----------

tu nie chodzi o temp!!

dla sprezyn temp jest neutralna sprawdz czy jak reka lekko podnosisz to czy nie czujesz oporu, no i zobacz na ten plastik przy zamku czy nie jest porysowany

bo wydaje mi się ze to poprostu klapa haczyc zaczyna o rozne elementy.

jeśli to nie problem to zrob zdjecie z boku (dach i klapa) takie jak zrobil „ucho.77” pare postow wyzej

nic nigdzie nie haczy

chodzi o to że przy niskich temperaturach siłowniki tracą na sile tak jak to już na początku wątku było opisywane

zdjęcie zrobię jutro mimo iż nic krzywe nie jest nic nie przecieka itd itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a patrzyles na zamek i na ten plastik w listwie ozdobnej ktory „zaslania” uchwyt zamka?? czy są mocno porysowane???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a patrzyles na zamek i na ten plastik w listwie ozdobnej ktory „zaslania” uchwyt zamka?? czy są mocno porysowane???

akurat tak się składa że mam ten plastik nowy bo miesiąc temu wymieniałem zamek w klapie i przy okazji też ten plastik

jest w dalszym ciągu bez ani jednej rysy

przestań już szukać dziury w całym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie w b7 dzisiaj zamontowałem siłowniki Krosno z zielonymi sprężynkami no i jak autko jest w garażu w temp +10 stopni to śmiga jak należy ale już na mrozie 10 stopniowym kuleje, no w sumie nie wiele brakuje do momentu przełamania ale jednak trzeba będzie zainwestować chyba w niebieskie sprężynki. Może ma ktoś z was do sprzedania 2 niebieskie sprężynki? a jak nie to orientujecie się czy PENTA z Wrocławia będzie chciała się bawić w wysyłkę 2 sprężyn?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilosek181 a jakie masz obcenie zamontowane siłownii z krosna ? ile N ?

---------- Post dopisany at 17:02 ---------- Poprzedni post napisany at 16:55 ----------

przemo a TY jaki masz zestaw ze Ci otwiera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilosek181 a jakie masz obcenie zamontowane siłownii z krosna ? ile N ?

---------- Post dopisany at 17:02 ---------- Poprzedni post napisany at 16:55 ----------

przemo a TY jaki masz zestaw ze Ci otwiera ?

Tak jak pisze grubcio :decayed:

---------- Post dopisany at 09:06 ---------- Poprzedni post napisany at 09:04 ----------

I do tego niebieska sprężynka + 2 podkładki, na mrozie śmiga jak ta lala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z moich obserwacji to ten mod na zimę jesr lipny jak dla mnie

na silownikach kraft klapa idzie jak glupia do góry ale przy mrozie nie chcę hamować, a znow na silownikach krosno ladnie hamuje nawet przy dużych mrozach ale znów one nie mają tej mocy na starcie:facepalm:

moda sprawdzalem u siebie na sprężynach zielonych,niebieskick i obu silownikach w różnych zestawieniach

:hi:

---------- Post dopisany at 16:15 ---------- Poprzedni post napisany at 16:14 ----------

Na wiosnę bedzie miodzio:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...