Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)


Krzysztof102

Rekomendowane odpowiedzi

Klape mozna wymienić i zderzak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was

Jako iż wczoraj pogoda mi nie pozwoliła na zrobienie testu i zdjęć na różnych rodzajach sprężyn i siłownikach poniżej zamieszczam zdjęcia które zrobiłem dzisiaj

Klapa na starych siłownikach 530

Stare_Si_owniki_1.jpg

Nowe Siłowniki 650N + Zielone sprężynki + 3 podkładki

Zielone_1.jpg

Nowe Siłowniki 650N + Niebieskie sprężynki + 1 podkładka

Niebieskie_1.jpg

Ja dużej różnicy nie widzę no może w zakresie do max 2mm.

Dodatkowo zrobiłem test na fioletowych sprężynkach 38mm + 2 podkładki oraz założyłem również 3 podkładki żeby zobaczyć czy da radę chociaż wymusić otwarcie klapy niestety zestaw jest za słaby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ,czy tu powinienem :whistling: ....ale jakby ktoś szukał zielonych sprężynek to odstąpię w dobrej cenie...pw :wink:

Przytrzymaj dla mnie jak jeszcze są i jak będziesz w ado weź mi te siliwniki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że tobie klapa idzie w górę a u mnie w dół, po założeniu zestawu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak tam wiadomo coś w kwesti tego moda do b5 ktos juz pisał wczesniej że próbował ale na czym staneło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanęło na tym ,że czekam na komplet sprężyn ...jak tylko dojdą to założę i napisze tu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to tak na rozluźnienie tematu

wczoraj w Bielsku na parkingu Sfery wyjeżdża gościu koło mnie zaparkowaną A3 i lampi tak choćby co najmniej uj wie czym jechał,a ja pilocik i klapa śmig w górę zakupy do bagażnika, a jemu kopara w duł opadła :grin:

widok miny gościa bezcenny:decayed:

---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ----------

Artur nie pękaj ja pierwszym razem 2 tygodnie czekałem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to tak na rozluźnienie tematu

wczoraj w Bielsku na parkingu Sfery wyjeżdża gościu koło mnie zaparkowaną A3 i lampi tak choćby co najmniej uj wie czym jechał...........

widok miny gościa bezcenny:decayed:

.........

tak mam co chwilę :whistling::polew::polew:

btw ...nienauczony czekać jestem :grin:

...jak znam życie....to Przemo specjalnie jeszcze nie zamówił :chytry::cicho:....

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było do wujka ucho zadzwonić by ci zamówił :wink:

---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

ciepło się robi więc jakby ktoś chciał to mam jeszcze jeden zielony nowy komplet sprężynek :wink:

---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

:decayed:sprzedane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja brałem ich więcej :wink: dzięki czemu miałeś swoje :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to tak na rozluźnienie tematu

wczoraj w Bielsku na parkingu Sfery wyjeżdża gościu koło mnie zaparkowaną A3 i lampi tak choćby co najmniej uj wie czym jechał...........

widok miny gościa bezcenny:decayed:

.........

tak mam co chwilę :whistling::polew::polew:

btw ...nienauczony czekać jestem :grin:

...jak znam życie....to Przemo specjalnie jeszcze nie zamówił :chytry::cicho:....

:decayed:

lookają bo nie na codzień można oblukać audi rocznik "potop szwedzki" :polew:

zamówione są maja być początkiem przyszłego tygodnia u mnie może sie uda na piątek jak będziesz grzeczny :decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello :-) śledzę ten wątek od pewnego czasu. Moje ori siłowniki są w słabym stanie bo muszę trzymać klapę przy zamykaniu żeby nie jeb.... Przymierzam się do moda tyko mam pytanie. Czy klapa podnosi się do samego końca czy do prawie końca? Chodzi mi o to że w oryginale jak klapa uniesie się do góry to można jeszcze ją dopchac ręką parę centymetrów. Na zawiasach jest wykropkowane oznaczenie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klapa otwiera się do końca :wink:

No to teraz w drugą stronę... mocno trzeba machnąć żeby się zamknęła?

Jak delikatnie opuszczę na dół to wróci do góry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocno trzeba dość przyciągnąć by zamknąć ...powrót do góry jak trochę ją obniżysz na pewno obędzie się bez problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello :-) śledzę ten wątek od pewnego czasu. Moje ori siłowniki są w słabym stanie bo muszę trzymać klapę przy zamykaniu żeby nie jeb.... Przymierzam się do moda tyko mam pytanie. Czy klapa podnosi się do samego końca czy do prawie końca? Chodzi mi o to że w oryginale jak klapa uniesie się do góry to można jeszcze ją dopchac ręką parę centymetrów. Na zawiasach jest wykropkowane oznaczenie :P

Ogólnie rzecz biorąc to siłowniki z C6 są krótsze czyli klapa nie otwiera się tak szeroko jak przy ori siłownikach

Co do zamknięcia to trza na pewno więcej siły jak przy ori siłownikach bez sprężynek ale to jest jeden silniejszy ruch i klapa się zamyka

po prostu nie wystarczy ją pociągnąć raz z pozycji otwartej żeby się domknęła tylko pierwsze ja ciągniesz w dół a potem trzeba ją docisnąć bo siłownik jest na tyle silny że ją otworzy jak tylko odstaje na jakieś 2 - 3 cm od zamka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...