Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)


Krzysztof102

Rekomendowane odpowiedzi

Rezygnuje z moda narazie klapa znowu nie reaguje. Nie polecam fioletowych sprężyny w b5

:kwasny:

jakie teleskopy miałeś założone z fioletowymi sprężynkami ? te 530 N ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak takie same jak mi podesłałeś, 530 nm być może moja klapa jest po przejsciach ale raczej nie bo wszystko jest równo, wydaję mi się ze zielona

Sprężyna ale długość 25/28 mm max i trzeba to bedzie przetestować, ale będę testować na ori silownikach 430 nm bo te 530 nawet bez podkladek za bardzo pcha klapę w dół :-/

Apropo odboju kumpel nawinoł mi temat odbojów meblowych szukalem czegoś takiego w lerła merle ale troche biede mieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ponownie, dawno tutaj nie zaglądałem :decayed:

Chciałem tylko napisać że po kolejnym miesiącu klapa, zawiasy bez zmian, a mod śmiga bez zastrzeżeń

na obecną chwilę zostawiłem niebieskie sprężynki.

Arturoo próbowałeś zamontować sprężynki u siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lipa... 3 razy poszła do góry i .......po 15 minutach jak bagaj był zamknięty...to ni hu hu....przy próbie otworzenia....:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lipa... 3 razy poszła do góry i .......po 15 minutach jak bagaj był zamknięty...to ni hu hu....przy próbie otworzenia....:thumbdown:

Na fioletowych? Ale na zielonych Ci śmigalo prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak...ale zielone były dłuższe :wink:...to były te z b6 ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lipa... 3 razy poszła do góry i .......po 15 minutach jak bagaj był zamknięty...to ni hu hu....przy próbie otworzenia....:thumbdown:

Za dużo szpachli :grin:

---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 23:00 ----------

U.mnie śmiga aż miło, i żadnych skutków ubocznych:decayed:

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ----------

Tak dla pesymistow:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturku a jak klapa poszła mocno w dół?

spróbuj włożyć podkładkę albo dwie, musisz trochę popróbować albo zamów jeszcze zielone 25mm, lub zestaw standardowe siłowniki i zielone sprężynki 32mm??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak...ale zielone były dłuższe :wink:...to były te z b6 ....

A mozna zamówić z penty zielone ale krótsze? Szukalem u niego na stronie katalogu ale wywala na jakąś niemiecka strone a ja ni fer sztejn.

Znalazlem jeszcze inna firmę która też handluje takimi sprezynkami, tylko jestem teraz w robocie i nie mam dostępu do kompa zeby podać nazwę firmy. Wieczorem może coś ogarne.

---------- Post dopisany at 08:55 ---------- Poprzedni post napisany at 08:47 ----------

lipa... 3 razy poszła do góry i .......po 15 minutach jak bagaj był zamknięty...to ni hu hu....przy próbie otworzenia....:thumbdown:

Za dużo szpachli :grin:

---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 23:00 ----------

U.mnie śmiga aż miło, i żadnych skutków ubocznych:decayed:

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ----------

Tak dla pesymistow:wink:

Ale Arturoo i ja próbujemy uruchomić moda w b5. Wystarczy spojrzeć w profil. Fajnie ze w b6 wszystko śmiga bez skutków ubocznych. Chciał bym żeby u mnie też działało bo napalilem sie na to ostro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem :wink:

---------- Post dopisany at 09:05 ---------- Poprzedni post napisany at 09:01 ----------

Oby wyszło wam coś z tymi odbojami

---------- Post dopisany at 09:16 ---------- Poprzedni post napisany at 09:05 ----------

Panowie te fioletowe jakiej sa długości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:eusathink:

poprawcie mnie jeśli się mylę:

b6/7 stosujemy długość 32mm(zielone i niebieskie,fiolet jest za słaby)

b5 próby są robione na fioletach 25mm

czemu nie spróbujecie innych krótkich???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek....tak mi do głowy przyszło ,czy by nie brać standardowych siłowników i mocniejszych ale krótszych sprężyn :wink:

klapa dodatkowo poszła w dół :thumbdown: ...zdjąłem springi bo był problem z domykaniem :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi chodzi po głowie jakiś patent który by wyrzucał klapę po otwarciu tylko jakoś koncepcji nie mogę złapać bo te sprężynki widze wiecej problemów przysparzają niż pomagają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi chodzi po głowie jakiś patent który by wyrzucał klapę po otwarciu tylko jakoś koncepcji nie mogę złapać bo te sprężynki widze wiecej problemów przysparzają niż pomagają.

w B6/7 jest OK, gorzej w B5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi chodzi po głowie jakiś patent który by wyrzucał klapę po otwarciu tylko jakoś koncepcji nie mogę złapać bo te sprężynki widze wiecej problemów przysparzają niż pomagają.

w B6/7 jest OK, gorzej w B5

Ja do sprawy podchodzę w kontekście A6 C5 jakie posiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam też nie ma miejsca:facepalm:a silownik 690N w standardzie montują:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może by spróbować na standardowych siłownikach i jakichś sprężynkach.....pastaldo...załóż jakiś oring na siłownik...zamknij klapę i sprawdź ile miejsca zostanie jak znowu otworzysz ....:wink:...sprężynek nie kupuj tylko niech Ci osoby ,którym zostały po próbach modzenia podeślą do sprawdzenia :wink:...sprawdzisz kilka modeli..sprawdzisz kilka modeli i to co będzie najlepiej banglało to sobie zostawisz ......się rozliczyć potem można i gra :wink:......

PS.mam krótkie fiolety do testowania :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to też jest jakies wyjście Arturoo. Faktycznie zobacze ile tam jest miejsca i czy w ogóle coś tam wejdzie.

W C5 standardowo jest 650Nm a ja kupiłem od TOM77 takie 690Nm. Jak juz troche klapa pójdzie w górę to odzie samo tylko własnie poderwanie jest problematyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...