Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)


Krzysztof102

Rekomendowane odpowiedzi

a jak nie pójdzie, to tłoczysko w imadło, zawinięte porządnie w szmaty coby nie pozadzierać. i odkręcasz główkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkładki też. Nie pamiętam tylko ile? 2 czy 1 ? w pierwszym poście było wg instrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jakie będą potrzebne części by wykonać takie modyfikacje w a4 b6 sedan - chodzi mi o otwieranie klapy z pilota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega LukaszxXx sprzedaje gotowe zestawy do sedana. Zgłoś się do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat już trochę ma, a użytkowników b5 jest masa. Czy ktoś porwał się na taki mod w swojej b5 avant? Myślę, że będę próbował, ale wolę uczyć się na cudzych błędach :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ..porwałem się :) ale odpuściłem...klapa była zbyt ściągana w dół...nie wiem czemu ale tak się działo

Edytowane przez Arturoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ..porwałem się :) ale odpuściłem...klapa była zbyt ściągana w dół...nie wiem czemu ale tak się działo

Dokładnie to samo miałem u siebie, ale mogę dodać coś do tematu mianowicie seryjne nowe siłowniki od b5 plus fioletowa sprężyna plus jedna podkładka chyba, i wywalona wycieraczka i silniczek działa bez problemu przez tydzień odbija za każdym razem, ale wywaliłem sprężynę bo bałem się o zawiasy/uszczelki/lampy, może jak by się pobawić regulacją klapy na zawiasach to można by coś ugrać, bez tego jest to ryzykowny mod w b5

Wysłane z mojego LG-P710

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, myślę nad tym modem, ale powiedzcie mi proszę, czy coś się zmieniło w kontekście opadniętej klapy po montażu tych siłowników? Widziałem jednego użytkownika z forum, który miał ten bajer i klapa była mega zapadnięta w stosunki do dachu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mine działa już rok. Właśnie sprawdziłem. Mój post 755 z 13.04 2014r

Wysłane z mojego iPhone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie klapa nic się nie opuściła,ale muszę to zmienić bo ciężko się zamyka,mi to nie przeszkadza ,ale żona trochę narzeka ,także jakby ktoś chciał mogę się zamienić na nowe ori 530Nm,moje mają 2 tygodnie więc można powiedzieć że są nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zauważyłem, że odkręcił mi się "trzpień" na którym jest zamontowana podstawa siłownika od klapy. Zobaczcie sobie je u siebie. Gdybym go nie dokręcił, jestem pwien że uszkodziłbym gniazdo i z tego mogła by się zrobić większa robota.

Edytowane przez zbychzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie klapa nic się nie opuściła,ale muszę to zmienić bo ciężko się zamyka,mi to nie przeszkadza ,ale żona trochę narzeka ,także jakby ktoś chciał mogę się zamienić na nowe ori 530Nm,moje mają 2 tygodnie więc można powiedzieć że są nowe

U mnie to samo,mod dobry jak sam zamykam klape a jak już z kims jade to maja znajomi problem z zamknieciem klapy heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dlaczego jak wchodzę w linka od kogo mam zamówić siłowniki (z pierwszego posta) wyskakuje mi błąd.,

Jak to ogarnąć zeby kupić te siłowniki, sprężynki już mam i chciałbym skończyć moda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...