Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Sylwek moja A 4


Sylwek A 4

Rekomendowane odpowiedzi

ale za to hosting jest niezły same gołe laski :-)

Ciekawe ile wyświetleń będzie :decayed::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mozesz to pusc troche pary : jak bedziesz ją dopieszczał ? Zaczniesz od tyły czy od razu górna póła ?:polew: Mozna stosowac zdania złożone :wink: No nie ma co sie gniewac , daj jakis bogatszy opis , i wiecej fotek , ewentualnych planów i ciesz sie autkiem:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,auto fajne.Spojler ma ledy??daj więcej fot tzn środka może masz navi??itp.Tak jak koledzy wcześniej pisali jak piszesz o dopieszczeniu,to zrób to jak na razie w formie(pisemnej)jak widzisz auto w przyszłości.Bezawaryjności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM poszukiwania auta były no naprawde straszne mocno zniszczone egzemplarze lub

bite i całe malowane lub perła:decayed: na fotkach a na miejscu inne auto :facepalm: masakra

ale allegro to potęga i jest A 4 b5 silnik 1.6 lpg stag 4 mam pewne plany co do auta ale czas pokaże.

Audi jest kalisza zadbane co do planu dopieszczania lakier trzeba go odmłodzić polerka poprawki lakiernicze :naughty:

i myśle że coś jescze ale to sprawa kasy. A na razie szukam dobrego elektryka do audi ins świeci i nie wiem czemu :eusathink:auto ma moc i jest ok.

DSC01413.jpg

DSC01414.jpg

DSC01415.jpg

DSC01416.jpg

DSC01417.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne autko!Powodzenia w rezaniu.A co do "ins",jak napisałeś,że świeci to poczytaj troszkę ten temat http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/kasowanie-inspekcji-in1-in2-oil-2641/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie niezły hosting :slina::slina::slina::decayed:

Do auta koniecznie dokup sobie VAG'a (kabelek znaczy się), i na początek możesz zrobić porządek pod maską i zamontować klimę :naughty:

Tak poza tym to bezawaryjności i udanych modów :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło słyszeć że się podoba :cool.

Kabelek faktycznie myślałem kupić tylko o kody i program się martwię:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło słyszeć że się podoba :cool.

Kabelek faktycznie myślałem kupić tylko o kody i program się martwię:eusathink:

Kup kabelek,program z neta sciągniesz(szukajcie a znajdziecie).Dalej to tylko poczytaj na forum co gdzie i jak szukać w swoim silniku.Z czasem będziesz wiedział od środka co się dzieje z Twoją audiczką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dawno nic nie pisałem ale praca mi nie pozwala wstawie fotki z serwisu bo auto dostało opony zimowe:a4fan:

DSC01423.jpg

DSC01424.jpg

DSC01425.jpg

DSC01426.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne auto :decayed: daj lapmy polift przód,tył i gril to odmłodzi autko :wink: i jakoś fele 17 i gwint powodzonka w modach :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że hosting nie na miejscu.Bardziej wydaje mi się że to ważniejsze dla Ciebie niż zadane pytania i przedstawienie auta.Jest tak wiele stron ,jak ktoś będzie chciał to wejdzie ,ale nie musi.Ja czasami czytam wiadomości a obok siedzi żona .Mam pytanie jak Ona na to zareaguje i pomyśli gdzie ja wchodzę.Moderatorzy powinni zablokowac takie wiadomości,bo jak patrzę na tego obwisłego członka to już mam wymioty.Mnie to nie podnieca.Skoro Ciebie rajcuje to zarejestruj sie gdzieś indziej i tam wstawiaj.Na temat Vaga jest sporo informacji,tak samo na temat inspekkcji,Wystarczy wpisac w szukajke.Pozdrawiam i zycze wielu modow oraz bez awaryjnej jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotki były tu wstawiane na a 4 też się dziwię czemu takie rzeczy tu są ale przestanę korzystać z tego pozdrawiam

---------- Post dopisany 04-04-2014 at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany 18-03-2014 at 20:30 ----------

Witajcie co nieco doszło do auta i prace też zrobione to pokażę Tapatalk oj docierania było co nie miara Tapatalk Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 0fae30e9e1b56.jpg Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 519474ab4c31d.jpg myslę że warto było a jak ją skończe to będzie tak wyglądać Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - e944bb7a1035e.jpg

---------- Post dopisany at 10:57 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ----------

A zapomniałem jeszcze łokieć doszedł :decayed:Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - dfbff03dd33b0.jpg Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 70ffe7d91d555.jpg a te pokrowce na foto mśle że niedługo znikną :grin:

Witam dawno nic nie pisałem w aucie wizualnie nie zmieniło się wiele za to nagłośnienie poszło do przodu głośniki pioneer z przodu tylne hertz sub caliber obecnie zamawiane nowy głośniki power bass no i kratki fl fotki dodam jak znajdę czas pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...