Skocz do zawartości
IGNOROWANY

fotel kierowcy ciezko ustawic


bartek0386h

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z fotelem kierowcy.

Otóz bardzo ciezko ustawic fotel na tych szynach tzn ta regulacja odległosci od kierownicy i pedałów.

Raz że bardzo cięzko chodzi jakby nie było smarowania a dwa to ze nie za bardzo trzyma blokada.

Ja moge jezdzic na maksymalnie odsunietym ale ja dziewczyna bedzie prowadzic i jej fotel odjedzie w trakcie jazdy to moze byc nieciekawie.

Wiecie moze jak rozwiazac ten problem? moze ktos juz robił takie rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyczyszczenie szyb z piachu powtorne nasmarowanie (trzba wyciągnąć fotel) plus zobacz czy masz taki jakby plastik dystansowy jest zaraz na poczatku fotela tam gdzie wchodzi bolec co blokuje daną pozycjie jeśli tego nie masz to takie będą objawy niechce się blokaować na wybranej pozycji i ciężko chodzi zrób tak jak napisałem też miałem ten sam problem teraz chodzi malina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy wyżej napisali, najlepszym rozwiązaniem jest wyjęcie fotela (to nic trudnego), przejrzenie, przeczyszczenie i nasmarowanie :wink:

Tylko jak masz w fotelach poduchy to pamiętaj żeby najpierw odłączyć akumulator :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady.:decayed:

Nie żartuj sobie.

Do tego fotorelacja nie potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to tam chyba żadnych kluczy nie potrzeba :decayed:

No może poza wkrętakiem do odkręcenia zaślepek plastikowych na szynach za fotelem i jakiegoś płaskiego małego pomocnika do rozpięcia tej cholernej wtyczki od poduchy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w Audi jest, ale miałem ten kłopot w Seacie Cordobie, była tragedia z przesuwaniem fotela po szynach

Okazało się że po szynach fotel porusza się na plastikowych ślizgach i były one już wyrobione, za parę złotych zakupiłem nowe na allegro dodatkowo nasmarowałem szyny smarem i fotele chodziły już o niebo lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...