Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ARG] sedan prawie s-line:D


Sliwka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po ponad roku obecności na forum i posiadania a4 b5 chciałem Wam zaprezentować moją niczym nie wyróżniającą się koze :naughty:

Samochód wszystko ma z serii za wyjątkiem:

- czarna podsufitka i słupki A/C

- wygłuszony dach - mata STP gold + pianka 6mm GMS 07 (robi robote)

- lakierowana klapa bagażnika (problem z plastikową listwą nad rej.)


Planów wielkich nie ma:

- wygłuszenie przednich drzwi (również stp gold + pianka), raczej bez wymiany ori głośników

- podświetlenie gałki biegów - ot taki kaprys:wink:

Kilka fotek:


IMGP1242.jpg

IMGP1243.jpg

IMGP1245.jpg

IMGP1254.jpg

IMGP1256.jpg

Wyciszenie przednich drzwi:
image.jpg
image.jpg

Po dzisiejszym myciu prezentuje sie tak:
image.jpg

Edytowane przez Sliwka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Fajny furacz powodzenia w modach i bezawaryjnosci itp:wink:

Zmien to s-lain w opisie bo tu wiekszość ma beke z tego - ale moim zdaniem powinno zostac to Twoj post Mysle ze jak nie robisz z fury RS4 lub z FWD QUATTRO to lipa, sledze to forum dluzszy czas i jest roznie ostatnio w wakacie nawet na spocie kazdy ma cie w d*pie..Dajesz sie poznac i nic Az zal sie robi Przepraszam ze to powiem kolejne forum i wszyscy sa podzieleni - Myslalem ze jestesmy na rowni mamy fury z tej samej stajni Audi a niekiedy w postach piszecie rozne rzeczy - Chce sobie napisac S-Line to niech k..wa pisze co komu szkodzi a jak sie nie podoba to prosze nie zagladac na posta i pisac spamu. Zakladam posta i pisze co mi sie podoba u mnie tez tak było ze to ni s-lajn ale z wyposazenia jest Pro Line Sport i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pier**lisz koles bezsensu. Jestu duzo innych swietnych fur ktore gniotą cyce, zrobionych z klasą, lepszych nawet niz tych 'RSek i eSek' w dieslu. Moze uzytkownik nie wie o tym, ze nie bylo S-lajna w B5, a reszta w ten oto sposob chce go uswiadomisc. To, ze cisną beke to juz ich sprawa, czy kazdy musi tu byc powaznym ?

Nie chce Sliwce robic syfu w temacie takze krotko ode mnie- ładna seria, głosniki polecam jednak zmienic na 16tki. Sam u siebie nie mam ale slyszalem u kogos innego, graja o niebo lepiej i napewno nie pozalujesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pier**lisz koles bezsensu.

Jebłem :polew:

Sliwka powiedz lepiej coś więcej na temat tego wygłuszenia dachu bo mnie to zaintrygowało :kox:

Maty to kumam ale co za pianka? Jaki efekt? Masz jakie foto? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maty dajesz zeby blacha mniej rezonowala lub jak tworzysz przestrzen akustyczna dla glosnika, bo sama mata to nie bardzo wygluszy jesli chodzi o przepuszczanie dzwiekow z zewnatrz. Po to wlasnie dolozylem pianke. Foto gdzies mam, efekt daje rade - deszczu nie slychac, w srodku ogolnie nieco ciszej, bo przy wiekszych predkosciach teraz slysze podmuchy wiatru za uchem (drzwi do regulacji) a wczesniej bylo tak glosno ze nawet nie slyszalem tego tak wyraznie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe jeszcze nie słyszałem żeby ktoś wygłuszał dach :kox:

Masz jakieś foto tej pianki?

Fajna, zadbana Audiczka :wink:

Felgi na zimę widzę że już masz, a co na lato? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMGP1240.jpg

To sa fele na lato, na zime mam takie same jeno nieco brzydsze:wink:

edit: jakby ktos sie zastanawial jakie jest fabryczne wygluszenie dachu w audi a4 to oznajmiam iz sa to dwa kawalki kartonu miedzy wzmocnieniami dachu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...