Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ARG] sedan prawie s-line:D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, po ponad roku obecności na forum i posiadania a4 b5 chciałem Wam zaprezentować moją niczym nie wyróżniającą się koze :naughty:

Samochód wszystko ma z serii za wyjątkiem:

- czarna podsufitka i słupki A/C

- wygłuszony dach - mata STP gold + pianka 6mm GMS 07 (robi robote)

- lakierowana klapa bagażnika (problem z plastikową listwą nad rej.)


Planów wielkich nie ma:

- wygłuszenie przednich drzwi (również stp gold + pianka), raczej bez wymiany ori głośników

- podświetlenie gałki biegów - ot taki kaprys:wink:

Kilka fotek:


IMGP1242.jpg

IMGP1243.jpg

IMGP1245.jpg

IMGP1254.jpg

IMGP1256.jpg

Wyciszenie przednich drzwi:
image.jpg
image.jpg

Po dzisiejszym myciu prezentuje sie tak:
image.jpg

Edytowane przez Sliwka

Opublikowano

S-line to zart?:decayed:

Opublikowano
:grin::grin::grin:
S-line to zart?:decayed:
Opublikowano

s-line ??????????????

Opublikowano
s-line ??????????????

I kto to mówi:grin:

Opublikowano
  • Autor
S-line to zart?:decayed:

powaga na 100%

Opublikowano
S-line to zart?:decayed:

powaga na 100%

ale powaga, że co?

piękny s-lajn

Opublikowano
  • Autor

no ze piekny s-lajn :grin:

Opublikowano

Siemanko. Fajny furacz powodzenia w modach i bezawaryjnosci itp:wink:

Zmien to s-lain w opisie bo tu wiekszość ma beke z tego - ale moim zdaniem powinno zostac to Twoj post Mysle ze jak nie robisz z fury RS4 lub z FWD QUATTRO to lipa, sledze to forum dluzszy czas i jest roznie ostatnio w wakacie nawet na spocie kazdy ma cie w d*pie..Dajesz sie poznac i nic Az zal sie robi Przepraszam ze to powiem kolejne forum i wszyscy sa podzieleni - Myslalem ze jestesmy na rowni mamy fury z tej samej stajni Audi a niekiedy w postach piszecie rozne rzeczy - Chce sobie napisac S-Line to niech k..wa pisze co komu szkodzi a jak sie nie podoba to prosze nie zagladac na posta i pisac spamu. Zakladam posta i pisze co mi sie podoba u mnie tez tak było ze to ni s-lajn ale z wyposazenia jest Pro Line Sport i tyle

Opublikowano

a pier**lisz koles bezsensu. Jestu duzo innych swietnych fur ktore gniotą cyce, zrobionych z klasą, lepszych nawet niz tych 'RSek i eSek' w dieslu. Moze uzytkownik nie wie o tym, ze nie bylo S-lajna w B5, a reszta w ten oto sposob chce go uswiadomisc. To, ze cisną beke to juz ich sprawa, czy kazdy musi tu byc powaznym ?

Nie chce Sliwce robic syfu w temacie takze krotko ode mnie- ładna seria, głosniki polecam jednak zmienic na 16tki. Sam u siebie nie mam ale slyszalem u kogos innego, graja o niebo lepiej i napewno nie pozalujesz :wink:

Opublikowano
a pier**lisz koles bezsensu.

Jebłem :polew:

Sliwka powiedz lepiej coś więcej na temat tego wygłuszenia dachu bo mnie to zaintrygowało :kox:

Maty to kumam ale co za pianka? Jaki efekt? Masz jakie foto? :kox:

Opublikowano
  • Autor

maty dajesz zeby blacha mniej rezonowala lub jak tworzysz przestrzen akustyczna dla glosnika, bo sama mata to nie bardzo wygluszy jesli chodzi o przepuszczanie dzwiekow z zewnatrz. Po to wlasnie dolozylem pianke. Foto gdzies mam, efekt daje rade - deszczu nie slychac, w srodku ogolnie nieco ciszej, bo przy wiekszych predkosciach teraz slysze podmuchy wiatru za uchem (drzwi do regulacji) a wczesniej bylo tak glosno ze nawet nie slyszalem tego tak wyraznie:decayed:

Opublikowano

A to ciekawe jeszcze nie słyszałem żeby ktoś wygłuszał dach :kox:

Masz jakieś foto tej pianki?

Fajna, zadbana Audiczka :wink:

Felgi na zimę widzę że już masz, a co na lato? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

IMGP1240.jpg

To sa fele na lato, na zime mam takie same jeno nieco brzydsze:wink:

edit: jakby ktos sie zastanawial jakie jest fabryczne wygluszenie dachu w audi a4 to oznajmiam iz sa to dwa kawalki kartonu miedzy wzmocnieniami dachu :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.