Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

Elegansio :D

Opublikowano

Ładnie, ładnie :good::wink4:

Opublikowano
  • Autor

Następnie wylatuje b7 ślinę na tył mam nadziejenze te dostępne na allegro pasują idealnie :-)

Wpadł wskaźnik temperatury oleju ale nie jestem zadowolony :/ niby ta sama seria defi bf a barwa tarczy jest lekko ciemniejsza od boost i musze kubek kupić niski zakrty z tylu ... mysle tez nad miejscem bo tu juz dwa nie wygladają za fajnie ...

20150515_183130.jpg
jest tez radio Audi Concert muza gra duzo lepiej czysciej i az miło sie słucha
Opublikowano

Krzysiu ten boost defi ma takie coś że jak sie nagrzeje na słoncu to wskazówka idzie troche wyżej to znaczy pokazuje wyższe podcisnienie i doładowanie?

Opublikowano
  • Autor

chyba nie, a przynajmniej nie zauważyłem takiej sytuacji mam peak ustawiony troszke wyzej niż mam boost i nie piszczy a jak by taka sytuacja była jak piszesz to by chyba piszczal :)

Opublikowano

Krzysiu ten boost defi ma takie coś że jak sie nagrzeje na słoncu to wskazówka idzie troche wyżej to znaczy pokazuje wyższe podcisnienie i doładowanie?

nie może, bo jest to wskaźnik elektroniczny z map sensorem pod maską,

taką wadę jak opisujesz mają mechaniczne wskaźniki starego typu

Edytowane przez Booster

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj przyszły prezenty

Subwoofer Bose sedan za 70zł wygrany na aukcji :D

wcale nie ma rewelacji względem zwykłego suba ;/ liczyłem na lepszy bass

3 x defi

boost - cisnienie oleju- temperatura oleju. brakuje jeszcze tylko podstawki gdyż seryjne czujniki nie współpracują ... zmieni sie też miejsce bo kiszka 3 w rogu ...

20150520_151643.jpg
i kolmplet na PDC tył :) podziekowania dla kolegi Krisssx
20150520_151420.jpg
Opublikowano

Wzmacniacz masz zwykły czy bose?

Te trzy zegary chyba najlepiej umieścić centralnie na kokpicie :P

Opublikowano
  • Autor

tak wzmak bose czarny

zrobiłem nawet przymiarkę 3 zegarów na środku mogłem fote zrobić :)

Opublikowano

Fajne graty :wink4: Może zegary w słupek? :cool:

Opublikowano

Jest gdzieś temat o zegarach w słupku?

Opublikowano
  • Autor

Jakos nie widzi mi sie slupek szczegolnie ze te uniwersalne allegrowe sa brzydkie,

Opublikowano

Mówię żeby samemu żywica się pobawić i potem okleić ;)

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem dlaczego ale cos mie chca mi sie rowno wlaczac zegary raz 1 z 3 idzie rowno nastepny raz 2 z 1

Edytowane przez krzysiekvtec

Opublikowano

Nie wiem dlaczego ale cos mie chca mi sie rowno wlaczac zegary raz 1 z 3 idzie rowno nastepny raz 2 z 1

U mnie właśnie jest tak samo nie wiem dlaczego. :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Czyli to wina repliki ori ladnie chodza...

Opublikowano

Dodam ze kiedy kumpel odpalał je na krótko za każdym razem wszystkie trzy szły równo

Opublikowano
  • Autor

z nudy weekendowej wygłuszyłem osłonę podszybia ze względu na to ze jak jej nie ma to sporo głośniej jest w aucie :)

20150601_115753.jpg
Wskaźniki zmienily swoje miejsce ale jest problem albo z czujnikiem cisnienia albo zegarem ... na zapłonie pokazuje 0,3 bara :/
20150530_193820.jpg
i auto bokiem bo za tydzień bedzie stało 2cm niżej wtedy dam pod to porównanie :)
20150516_140239.jpg

Edytowane przez krzysiekvtec

Opublikowano

w tym miejscu zegary dużo lepiej wyglądają :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.