Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2.7 jako daily policzysz na palcach a mocnych 1.8T latajacych na codzien jest masa. O czyms to swiadczy.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Armi

Opublikowano

yyy o czym ? o tym że nie każdego stać.. chyba o to Ci chodzi ;)

Opublikowano

Nie, nie raczej o to, że swap na 2.7 to nie jest tak idealne rozwiazanie jak sie wielu osobom wydaje[emoji6]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ja bym wolał 2.0teefesi :D

Opublikowano
  • Autor

Ja bym kupił 2.7 kasa by się znalazła ale są w życiu inne priorytety które pochłaniają kwoty rs nie tylko 2.7 :D dlatego zostanie mocniejsze 1.8t

Opublikowano

2.7 jako daily policzysz na palcach a mocnych 1.8T latajacych na codzien jest masa. O czyms to swiadczy.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

O tym ze koszt jest niebagatelny i nie kazdy ma na to kase.

w duzym skrocie:

Silnik, skrzynia wiazka osprzet wał napedowy tylny most trzeba liczyc 5000zl

a to dopiero poczatek, dobrze jest uszczelnic silnik, dac zdrowe turbiny jak silnik na wierzchu, zrobic rozrzad, filtry, oleje, swiece, klima, wydech i inne du...rele.

jeszcze nie masz wrzuconego silnika a.juz jestes lzejszy o 10000zl do tego montaz na auto, pol biedy gdy robisz to sam a jak chcesz komus zleci to leci kolejne pare tysi...

suma sumarum swap lekko przekracza wartosc auta

Opublikowano

2.7 jako daily policzysz na palcach a mocnych 1.8T latajacych na codzien jest masa. O czyms to swiadczy.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

O tym ze koszt jest niebagatelny i nie kazdy ma na to kase.

w duzym skrocie:

Silnik, skrzynia wiazka osprzet wał napedowy tylny most trzeba liczyc 5000zl

a to dopiero poczatek, dobrze jest uszczelnic silnik, dac zdrowe turbiny jak silnik na wierzchu, zrobic rozrzad, filtry, oleje, swiece, klima, wydech i inne du...rele.

jeszcze nie masz wrzuconego silnika a.juz jestes lzejszy o 10000zl do tego montaz na auto, pol biedy gdy robisz to sam a jak chcesz komus zleci to leci kolejne pare tysi...

suma sumarum swap lekko przekracza wartosc auta

Dokładnie. Po za tym koszt eksplatacji 2.7 jest sporo wyższy niż 1.8t. Ilość świe,cewek,płyny,olej itp :wink:

Opublikowano
  • Autor

Zmiana sprzęgła na awx, zdejmujemy skrzynie a tam juz siedzi awx :D jakis włoch wsadził zanim ja o tym pomyślałem, tarcza była ok ale widocznie doscisk padł bo ślizgało się, obecnie klei jak trzeba :)

IMG_9282.jpg
Opublikowano

Bardzo się starales je zmęczyć czy od starości? :)

Opublikowano
  • Autor

niby 340nm nie powinno na nim robić wrażenia, a jednak doscisk powiedział pierd^%# nie robię ... Ja na torze nie latam ani nie zrywam sprzegła z miejsca wiec chyba starość :) tarcza ma jeszcze 7,25mm wiec długooooo jeszcze by latala ale jak juz kupiłem nowe to i zamontowaliśmy :)

Opublikowano

no to niezle taki mały bonus :wink:

Opublikowano
  • Autor

jak by kto chciał to za 80zl moge oddać tarcze aby docisk trzeba bo dwumas zostaje z benzyny

Opublikowano

Obserwuję temat praktycznie od początku...i...trochę zazdroszczę...bo idziesz w dobrym kierunku...

Opublikowano
  • Autor

a dziękuje staram sie jak moge :)

Opublikowano

Mocno wqu....ce sa te nedzne sprzegła.

jak czlowiek podłubie cos sensownego to to zaraz naped leci.

czasami sie zastanawiam co ci Fryce wciagali gdy konstruowali te auta.

115konny ATJ ma tarcze 240 a 190 konny BEX 228 mm :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

co zrobisz .... później czlowiek kombinuje jak może zeby to jechalo :)

Opublikowano

Temat ciekawy. Fajnie się przegląda. Sporo się robi "grzebniętych" jedenosiemturbo ;) Co do sprzęgła to faktycznie mogłoby być lepsze. Swoje też zajechałem tydzień po programie.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dzisiaj przyszedł dyfuzor b7 :) niedługo montaż i fotka :)

Opublikowano

Nie będzie montażu dyfuzora ??? Widziałem, że sprzedajesz.

Opublikowano
  • Autor

Nie będzie montażu dyfuzora ??? Widziałem, że sprzedajesz.

Zmienił się lekko plan będzie troszkę inaczej :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.