Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

poprawiles odrazu soft pod wtryski ?

nie ma potrzeby :) tyle co one pracuja na zimnym dadza sobie rade :) jutro wieszamy rdzen fmic :)

Opublikowano

ładnie w nią pakujesz :kox:

to kiedy wskakuje k04-064 w to auto?

Opublikowano
  • Autor

ładnie w nią pakujesz :kox:

to kiedy wskakuje k04-064 w to auto?

nie wiem kolego, na razie wskoczy k03rs2 bo robi to na mnie bardzo dobre wrażenie :)

dzisiaj Ic został zawieszony dopasowany do zderzaka, na dniach spawamy rury i jazda :)
IMG_9215.jpg
Opublikowano

zostaw to g.... i pakuj tak jak ja 2.7BiT :wink:

Opublikowano
  • Autor

zostaw to g.... i pakuj tak jak ja 2.7BiT :wink:

uwież mi że jak bym miał tyle $ na zbyciu teraz to juz bym kompletowal grat :)

Opublikowano

Czasami warto odzalowac "pare złotych" :wink:

Opublikowano
  • Autor

Czasami warto odzalowac "pare złotych" :wink:

Panie ja mieszkanie wynajmuje póki co :D dziecko sie tydzien temu urodziło i tak sobie pozwalam :D hhe

Opublikowano

Noi pięknie jak dla mnie :D odnośnie pasji najbardziej;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bongod

Opublikowano

Zazdroszczę ... wyrozumiałej małżonki;)

Opublikowano
  • Autor

Zazdroszczę ... wyrozumiałej małżonki;)

to nie tak jak myślisz :D ona non stop pamieta kwoty jakie wydaje hahaha czesto coś komus sie w aucie zrobi dorobi i pare zl wpada :) co do intercoolera sprzedałem swoj z bex i jeszcze mi zostało z fmic calosci ;)

Opublikowano

niepotrzebnie montujesz k03rs2 ale zapewne grzesiu cie uswiadamial ze lepiej isc w k04-64

Opublikowano

Zysk niby ok 20KM ale jest P&P.

W K04 TFSI trzeba już "trochę" rzeczy zmienić i to jest często psychologiczna granica.

Opublikowano

Czasami warto odzalowac "pare złotych" :wink:

Panie ja mieszkanie wynajmuje póki co :D dziecko sie tydzien temu urodziło i tak sobie pozwalam :D hhe

No to gratulacje i powodzenia
Opublikowano
  • Autor

niepotrzebnie montujesz k03rs2 ale zapewne grzesiu cie uswiadamial ze lepiej isc w k04-64

Do k04 to juz trzeba by robić kucizne wtryski jakies 550cc pompę paliwa kolektory... Nie utopia tyle kasę wolal bym kupić 2.7bturbo

Wpadła lotka sline do auta ledy w podswietlenie rejestracji i przód opadl -20mm :) pewnie jeszcze sie ułozy bo na razie malo :)

zapomnialem aparatu wiec foto z telefonu tylko ...

20151101_155412.jpg
20151101_154753.jpg
Opublikowano

Krzysiek, odprazasz przy okazji zmiany uszczelki ?:P

Opublikowano
  • Autor

To trzeba by regulowane kolo rozrzadu zakładać nie wiadomo jak z łańcuchem. Chyba ze coś innego masz na mysli

Opublikowano

Krzysiek za to co włożyłes w 1.8t miałbyś już pewnie serię 2.7 :wink: A tutaj progs daje 300km :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Niby nie dużo by zabrakło ale wiesz jak coś się robi na kilka etapów a jak grubo a raz :)

Opublikowano

Tylko w 2.7 mało miejsca i nie pogrzebiesz,, pod blokiem " :). Ciekawe ile jest cięższy, bo to praktycznie 1.8t x2 :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

2.7 ma potencjał ale nie oszukujmy sie utrzymanie kosztuje 2x tyle do tego większość maintenance'u wymaga rozbierania połowy auta bo ręki nigdzie nie włożysz.. pozatym takie swapy osobiście uważam za ryzykowne ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.