Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Armi pomyślę o tym ale to po zimie :) pewnie masz racje i wyglądały by jeszcze lepiej :)

Opublikowano

Właśnie piszę, już dobrze wygląda ale dopiero lakierowanie daje mega efekt:naughty:

Będziesz w niedzielę na WOŚP pod zamkiem w Lublinie?

Opublikowano

kierownica-rs4-audi.jpeg

lub

001.jpg

Pomarzyć można :naughty:

Już nawet standardowa 4 ramienna jakoś nie wygląda tak goło jak ta co masz, moim zdaniem oczywiście ;)

Opublikowano
  • Autor
Właśnie piszę, już dobrze wygląda ale dopiero lakierowanie daje mega efekt:naughty:

Będziesz w niedzielę na WOŚP pod zamkiem w Lublinie?

Własnie czytałem temat :) na pewno pracuje w sobotę na noc, jeśli będe na siłach żeby nie spać to pojawię się :wink:

rade Nie lubie mieć oznaczeń czegoś czego nie posiadam :D typu S4, kiera super ale pieniądze wolał bym wsadzić w IC na które muszę odłożyć :D

Opublikowano

Dlatego napisałem, że pomarzyć można ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Fotki za dnia można by powiedzieć :) włącznik świateł najlepiej się prezentuje :kox:

P1150652_fhdr.jpg

quattro.jpg

---------- Post dopisany 18-01-2014 at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany 09-01-2014 at 16:04 ----------

Co do planów z pierwszego posta to na sam początek małe VT

quattro.jpg

Opublikowano

wlacznik pierwsza klasa :grin: przynajnmiej go dobrze widac:wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Czekam juz na szablony od kolegi z forum :-) bedzie dobrze :kox:

---------- Post dopisany 29-01-2014 at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany 19-01-2014 at 12:24 ----------

No i zrobione :) niestety jedno podejście było i wkradła się pomyłka dla spostrzegawczych :) jak mrozy opadną sterowanie szyb zrobię.

P1150732.jpg

---------- Post dopisany 03-02-2014 at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany 29-01-2014 at 14:29 ----------

Kilka fotek z zabawy :-)

P1150815_fhdr.jpg

P1150797_fhdr.jpg

---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ----------

P1150781_fhdr.jpg

---------- Post dopisany 09-02-2014 at 17:29 ---------- Poprzedni post napisany 03-02-2014 at 23:23 ----------

wpadły postojowe 2x5 LED :) od razu lampa inaczej wygląda

P1150878_fhdr.jpg

P1150882_fhdr.jpg

P1150873_fhdr.jpg

Opublikowano

Fajna furka.

PS. Wydaje mi się, że usterka DV nie jest dobra dla turbiny ale niech potwierdzą to mądrzejsi :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jedzie juz do mnie forge 007 :-) co sie zmieni dam znac :banan:

---------- Post dopisany 17-02-2014 at 12:42 ---------- Poprzedni post napisany 09-02-2014 at 20:15 ----------

Doszedł :-) jak dobrze pójdzie jutro montage :-)

IMG_20140217_123742.jpg

---------- Post dopisany 18-02-2014 at 12:54 ---------- Poprzedni post napisany 17-02-2014 at 12:42 ----------

no i forge na swoim miejscu cicho go słychać ale usterka wyeliminowana

DSC_1322.jpg

Opublikowano

czym regenerowałeś przełącznik ponieważ muszę u siebie climatronic i radio doprowadzić do stanu "fabrycznego" a nie mam pomysłu jak to zrobić :)

Opublikowano
  • Autor

W dziale sprzedam od kolegi z forum szablon i czarny mat :-)

Opublikowano
w dziale sprzedam od kolegi z forum szablon i czarny mat :-)

dziękować ;)

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj doszedł nowy pilot i emblemat quattro w grill

p.s zdjęcia z kalkulatora :D

C360_2014_02_26_11_11_51.jpg

DSC_1334.jpg

Opublikowano

no i jak emblemat zalozyles ?:wink: kupowales te zatrzaski?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wkleiłem trzyma sie ze reraz tylko wylamac by dalo rade :-)

---------- Post dopisany 08-03-2014 at 17:25 ---------- Poprzedni post napisany 26-02-2014 at 23:12 ----------

Dzisiaj wleciał TIP na stożku, syczy niesamowicie, ale po odpaleniu od razu błędy :/ i do tego przestała działać kontrola trakcji z jakiegoś powodu :/

P1150964.jpg

TIP 1.8T A4B6 Quattro - YouTube

Forge 007 + TIP 1.8T Q - YouTube

Opublikowano

hmmm a to dziwne jak mialem stozek zadnych bledow nie bylo jednak szybko wrocilem do ori filtra wlasnie przez to parskanie pod maska :facepalm: jakos bardziej wole cisze podczas jazdy :wink:

Opublikowano

Jak to stary hondziarz - ciągnie do stożków itd? :-D

Opublikowano
  • Autor
Jak to stary hondziarz - ciągnie do stożków itd? :-D

Jest w tym troche prawdy heh, tu jednak brak dzwieku dolotu za to auto odżylo odczuwalna róznica na plus :banan:

Za tydzien pewnie DP wleci :-)

---------- Post dopisany 14-03-2014 at 10:19 ---------- Poprzedni post napisany 12-03-2014 at 09:36 ----------

Jest paczuszka :D a w środku ?

P1160007.jpg

Opublikowano
Jak to stary hondziarz - ciągnie do stożków itd? :-D

Jest w tym troche prawdy heh, tu jednak brak dzwieku dolotu za to auto odżylo odczuwalna róznica na plus :banan:

Za tydzien pewnie DP wleci :-)

---------- Post dopisany 14-03-2014 at 10:19 ---------- Poprzedni post napisany 12-03-2014 at 09:36 ----------

Jest paczuszka :D a w środku ?

http://s29.postimg.org/c498tr46r/P1160007.jpg

mowisz ze auto odzylo ?:naughty: to dziwne bo ja zadnej roznicy nie odczowalem sam stozek raczej nic nie daje , co do dp :thumbup1: tez sie przymiezam do tego

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.