Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Serio wiem jak auto sie zbieralo przed a jak teraz ciagnie :-) u mnie jest odczuwalna roznica :-) jutro dp :-) mam nadzieje ze jeszcze lepiej bedzie :naughty:

Opublikowano

Skąd kupiłeś dp jeśli można wiedzieć? Napisz po montażu czy wszystko ładnie pasowało :-)

Opublikowano
  • Autor

Dp z grupowego zamowienia od kolegi inkognito :-) i ciekawostka tip z opaskami i stozkiem kupilem za 200zl z wysylka :-)

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 09:16 ----------

Po zabiegu, DP owinięte bandażem ale obserwuje go bo dziwnie brązowy się robi,

P1160011.jpg

wystarczyło też czasu zrobić dwie felgi kolejne dwie jutro :)

P1160023.jpg

---------- Post dopisany 17-03-2014 at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany 15-03-2014 at 22:08 ----------

Za zakonczonych modach tak auto przyspiesza

https://youtu.be/Nnan_IlWROA

Opublikowano

Ale coś klejenie najdluższej listwy kiszka, trzeba było w tą samą strone docinać.

A co do złażenia folii to sie nie zgodze, jak dobrze wygrzana nie zejdzie, ja u siebie mam już długo i nic sie nie dzieje :)

Mody na duży + pewnie to jeszcze nie koniec.

Pozdro

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Na dniach ma byc cieplo i ten kawalek poprawie :-) po fakcie zorientowalem sie ze jest zle... Co do modow jeszcze nie koniec :-)

---------- Post dopisany 26-03-2014 at 16:51 ---------- Poprzedni post napisany 17-03-2014 at 19:06 ----------

Dzisiaj doszła zabawka K03s od kolegi Devastation jutro wlatuje pod maskę

DSC_1386.jpg

---------- Post dopisany 28-03-2014 at 08:50 ---------- Poprzedni post napisany 26-03-2014 at 16:51 ----------

Wlecialo k03s pod maske, auto przestalo dymic, laduje 1,0- 1,1 bara i jestl milo :banan:

IMG_20140328_084704.jpg

Opublikowano

Wszystko ładnie pięknie ale kiedy wleci fmic, wtryski i strojenie ?:decayed:

Fajnie ogarnięte b6 :wink:

Opublikowano
  • Autor

Wtryski jakos w kwietniu, fmic tu na razie nie mam takiej kasy na wydanie ( wazniejsze sprawy) ale bedzie:-) i strojenie w wakacje, bo korekty nikt nie chce zrobic...

Opublikowano

Rozumiem ze strojenie bedziesz robił po zalożeniu fmica a nie przed?

Opublikowano
  • Autor

Oczywiscie ze po :-) mysle tez nad drugim ic jak w bex jest :-) ma mi dac znac gosc ile za komplet

---------- Post dopisany 01-04-2014 at 12:57 ---------- Poprzedni post napisany 29-03-2014 at 15:04 ----------

setup lato prawie gotowy :)

P1160061.jpg

P1160043.jpg

i dziek wydechu, na żywo inny jest głos słychac jak dmucha z wydechu :)

https://www.youtube.com/watch?v=IKZ4G42ZGP4

https://www.youtube.com/watch?v=iKC67-XmDBo

Opublikowano

to rozumiem że z TIP-a jesteś zadowolony:thumbup1:

Opublikowano

Brzmi zupełnie tak samo jak moja

:wink:

Jak na ori wydech całkiem niezle

Opublikowano

o wow po wsadzeniu dp taki dzwiek :shock3: i wydech seria tak?

Opublikowano
  • Autor

Z tipa jestem zadowolony :-) tylko stozek wymienie na cos lepszego :-)

Z wydechu tylko tip reszta seria :-) w srodku cisza ale na zewnatrz jest ostro :-) :banan:

Opublikowano

R4 jak to R4, nigdy nie zabrzmi :wink:

Opublikowano
  • Autor
R4 jak to R4, nigdy nie zabrzmi :wink:

trzeba sie cieszyć z tego co sie ma a nie moglo by się mieć ;)

p.s dzisiaj górny i dolny grill jest w kolor felg czyli czarny mat :) jak umyje auto to pokaże :kox:

Opublikowano
R4 jak to R4, nigdy nie zabrzmi :wink:

poczekaj aż mój będzie skończony :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Czarny grill i felga

P1160080_fhdr.jpg

P1160085_fhdr.jpg

Opublikowano

Dobrz wygląda. Zrob jeszcze zolte halogeny:thumbup1:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

przeszło mi to przez myśl nawet VT robiłem :)

P1160085_fhdr.jpg

---------- Post dopisany 09-05-2014 at 14:11 ---------- Poprzedni post napisany 05-04-2014 at 18:12 ----------

Panowie jako że nie mam zamiaru zakładać osłony na pokrywe zaworów planuje ją pomalować, jak wam się widzi niebieski lub czerowny a może czarny ? farba to VHT ze strukturą chyba każdemu znana :)

61344472836424730119_thumb.jpg

Opublikowano

Jak juz to czerwony , niebieskiego tak nie widać ;-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.