Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona


krzysiekvtec

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego ja będę sprzedawał za jakiś czas moje lampy zerknij sobie jak mam zrobione (DRL + kierunek na ledzie) :wink: To się jakoś dogadamy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie ledy:kwasny: Młody z drogi miał jedyne akceptowalne ale i samochód był mocno porezany. Oem+ i ledy w lampie to :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"tylko nie ledy" - Zdania są podzielone, jeżeli chce pasek drl-a to dobra opcja, ja jednak będę szedł w Bixe US. Nie wygląda to jak chińszczyzna ala sonar czy coś w tym stylu, w końcu można powiedzieć trochę doposażone ori valeo. Jak coś to do podejrzenia w temacie mojego samochodu. Coś takiego mam wsadzone:

Światła do jazdy dziennej Audi Style 60cm | HidRetrofit.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reduktor gold turbo wtryski dragon wtryski zasilane z obu stron filtr nie wiem jak go nazwac ale jest duzy ksztalt jak olejowy sterownik lpgtech:-) co do dlugosci wezykow nie znam sie, wszystko dziala super wiec nie dociekam tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az takich zmian sie nie spodziewalem to powiem jeszcze raz :-) szczegolnie cieszy z rana jak lece do pracy przy 13 stopniach na dworze jest rakieta :-) jak wracam jest 28 i tu banan spada z twarzy :facepalm: musze jakos ic dorwac ale ostatnio kilkatysi poszlo na auto i zona krzyczy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ic to nie sa az takie straszne koszta , a przy programie lepiej zamontuj bo ori szalu nie robi a jeszcze jest glegoko schowany i chlodzenie jest kiepskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt nie duzy ale w jednym miesiacu kilka rzeczy sekwencja strojenie i 650 km drogi w jeden dzien to sa koszta :P chyba ze tak dobrze zarabiasz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za około tydzień będę miał kilka zestawów FMIC P&P do B6 w dobrej kasie, jak chcesz to mogę jeden tobie odłożyć:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt nie duzy ale w jednym miesiacu kilka rzeczy sekwencja strojenie i 650 km drogi w jeden dzien to sa koszta :P chyba ze tak dobrze zarabiasz :decayed:
hehe ja ci nie kaze od razu kupowac i zakladac , sam tez robilem te rzeczy to wiem jak sprawa pieniezna wyglada :wink: a lpg ci troche to wynagrodzi i dosc szybko sie wróci :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pelna w Jaśle zatankowalem, ganialismy po obwodnicy, hamowalismy auto wrocilem do domu i dzisiaj pusto sie zrobilo, 310 km ale dopiero resetowalem po wszystkim wiec dokladnie nie wiem ile przejechalem, ale wyszlo super na pb za ta kase bym do janowa lubelskiego nie dojechal nawet :-)

---------- Post dopisany 28-07-2014 at 12:30 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2014 at 21:55 ----------

Jako ze wentylatory chlodnic dmuchaja ostro w tipa, z turbo tez swoje cieplo idzie probuje to odgrodzic i odizolować :-)

Za tydzien moze znajde czas skonczyć to pokaze koncowy efekt.

IMG_20140728_122541.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje modów, trochę czasu tutaj nie zaglądałem i takie zmiany.. a wynik po programie - coś pięknego :slina::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało się wyrwac IC i go wyczyścić :) poniżej fotka co było w srodku i z prac :) jutro próba jakie rezultaty

zriggwnt.jpg5lkboi7y.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...