Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jak kupiłem to metal tarł :/ nie było klocków wiec bez głębszych zastanowień kupiłem wszystko :)


Miało być też w drugą strone ale coś sie sprzed zaciął i zapomniałem filtra z obiektywu zdjąć dlatego takie ciemności :D


wrzucam porównanie doładowania przed strojeniem i po strojeniu, 3 bieg podczas robienia logów

qulim6bx.jpg

Edytowane przez krzysiekvtec

Opublikowano

Kurfa ja mam 130km i to nie hamuje na 312mm a Ty prawie drugie tyle mocy:bag:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

Bez przesady kilka razy hamowalem awaryjnie i nie ma rewelacji ale i tragedi klocki TRW wszystko sprawne i radza sobie, na nastepny sezon pewnie wleci cos wiekszego

Opublikowano

a gdzie masz jakiś filmik z zegarami? :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Tak sie czaje zeby nagrać i nie ma kiedy :-) ale na pewno cos dodam :-)

każdy poleruje to i ja :P

bh6clowl.jpg

dl7gmj4s.jpg


szkoda że caly czas tak nie strzela :D


Przyszedł czas pokazać przyśpieszenie auta, niestety coś mi skakało turbo na gazie :/ ale chyba nie jest złe


Wpadly swiatla bixenon na soczewce b8

2a7461eb.jpg


mojania

17244012844024016694.jpg

drogowe

58225940144149607962.jpg

Edytowane przez krzysiekvtec

Opublikowano

wszystko robisz z głową, zmiany jak najbardziej na wielki plus :D

filmik sztos, tylko ostatnie dwie fotki wrzuć na inny host, bo nie działają linki..

Opublikowano
  • Autor

A dziękuje, fotki poprawione, na razie silnik stop a coś zrobię z wyglądem :)


Opublikowano

Takie pokazy mają jedynie sens jeżeli obok stoi ktoś ze zwykłymi xenonami lub bixenonem aby można było porównać.

Opublikowano
  • Autor

nie mam tu takiej :P

Opublikowano

Nieżle sie odpycha :D. Czekam na dalsze mody. :kox:

Edytowane przez hiszpan123

Opublikowano

Nieżle sie odpycha :D. Czekam na dalsze mody. :kox:

Krzysiek powinien się pochwalić jak odpychała się jego honda 1.3

Wrzucałem kilka razy jego filmik na batalionie ale większość bolało to , że 1.3 objedzie ich 1.9 po modach i nie komentowali :decayed:

Opublikowano

Niech Krzysiek pochwali się. 'Ostre wałeczki, tępe wałeczki' jak to mówił znajomy vag-owicz o hondziarzach :-D

Opublikowano
  • Autor

Ja w hondzie mialem tak splanowana glowice ze ostry walek pourywal by korby :P najbardziej brakuje mi dzwieku zalaczajacego sie vtec :-) honda wazyla 900 kg wiec i jechala fajnie.

było od 0 to etraz 100-200 auto załadowane, dwie osoby i gaz do pelna pewne okolice 1700kg :)

https://www.youtube.com/watch?v=HVD7Lgk9rHo&feature=youtu.be

Opublikowano

Fura maksymalnie odelzona, nawet plyn do spryskiwaczy wypsikany ;)

Musze u siebie to nagrac, może jutro się uda... tylko umyje aby poprawić śliskość lakieru :)

Opublikowano
  • Autor

hehe wydalo sie :D nagraj i dawaj w temat

Opublikowano

yyy, dlaczego jechales tylko na 4 i 5 biegu zamiast zaczynas z 3?

Opublikowano
  • Autor

co prawda koledze nie zapaliła sie druga h7 ale widac róznice :D

Opublikowano

A mnie się podoba :P felga nie zlewa sie w czerń jak wcześniej.

goeuciw2.jpg

Krzysiek,co to za marka/model felgi na tej fotce?

Edytowane przez Rabbi

Opublikowano
  • Autor

Przyszed czas na wymiane rozrzadu oleju i pompki spryskiwaczy lamp tak więc weekend nocuje w garażu :-) 52753665022339698138.jpg

Opublikowano

fajnie idzie :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.