Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 C5q ROTIFORMED


Borek123

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Posiadam Audi A6 C5 wyprodukowane w 1999 roku. Buda Avant, silnik 2.5 V6 TDI AKN, quattro, kolor budy LY9B Brilliantschwarz. Jak na chwilę obecną praktycznie seria. W środku standard, klimatyzacja, 4 poduchy, grzane, czarne półkubły w skórze, kierownica z esy, Bose z Concertem no i xenon. Aktualnie stoi na amortyzatorach 1BE i sprężynach -35mm, gwint FK leży w garażu, na zimę nie zakładałem. Auto stoi na kołach Carlsson Evo 18x8,5J. Jest już plan na inne koło. Co do planów, to chciałbym dorwać blendę USA, ale ciężko z tym do Avantów, (póki co to jedną przegapiłem, a szukam od prawie pół roku), zrobić w końcu te shadow line, zerwać folię z szyb, wygładzić przedni zderzak, pokręcić gwintem, zrobić program i wrzucić FMIC, bo ten seryjny IC mimo, że duży, to w wyższych temperaturach nie radzi sobie. Co będzie dalej, to pomyślimy i zobaczymy, tu jakieś zdjęcia:

3bd5.jpg

qqjh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlssony sprzedane, niedługo wpadnie inna rolka, w bardziej męskich rozmiarach.

---------- Post dopisany 01-12-2013 at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany 26-11-2013 at 23:08 ----------

Nowa rolka zakupiona ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały up, koło na miejscu, gwint wpada w przyszłym tygodniu na samochód, zastanawiam się jeszcze nad oponami.

1964738_705835932770212_1843861891_n.jpg?oh=8af8b9a4877dceca51f3ae83e00841e7&oe=5314F2CA&__gda__=1393883425_4897f865d95e231facac68a97b21987d

389d619aa08f11e3a55a127a7f4315a0_8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia w modach i zrób jakąś sesyjke :decayed: też myśle o blendzie usa :decayed:

To zapraszam do chłopaków z C5 Ragga ściąga blendy tylko potrzebuje 5 osób:wink:

Furka zacna:hi:

Bezawaryjności:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niezle! Ale zeby ta felga wygladala to w doool zejsc trzeba, czekam na foty na gwincie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek dawaj relingi w chromie bo te czarne to nie pasują :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramki wkoło szyb ma chromowe więc to " czarne " gdzie będzie pasować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się bo ja kiedyś jako pierwszy na forum zmieniałem czarne na chromy w A4.. trzeba wycinać tylną szybę z bagażnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...