Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czy brać szerokie oponki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam, bede kupywal zimowe opony czy brać szerokie ?

Opublikowano

Ile cali felga ?

Opublikowano

A co to według Ciebie szerokie ?

Opublikowano

opona 195/65-15"

Opublikowano
  • Autor

teraz mam 205/60-15

Opublikowano
opona 195/65-15"

Bierz polecaną.

Takową też użytkuję.Jest ok.

Opublikowano

Pamiętaj że zimą ogólnie max to 205.Najlepiej 195 lub 185.Ja mam w zimie sniegu nad dach. ;-)

Zawsze lepiej mi się wydostać z zaspy na wąskich oponach, bo szerokie się tylko ślizgaja i stoi. A jeżeli ci chodzi czy 15 czy 16 to na 16 są tylko 205 i szersze a na 15 masz taniej i wszelki wybór w rozmiarze 195/65/15.

A polecam oczywiście Uniroyal MS 77.

Sony Xperia Tapatalk Pro.

Opublikowano

Kupiłem te opony w rozmiarze 235/45/R17. Mam nadzieję że nie będą za szerokie.

Opublikowano

Do oski beda zayebiste :facepalm:

Opublikowano
Kupiłem te opony w rozmiarze 235/45/R17. Mam nadzieję że nie będą za szerokie.

Odważnie :kox:

Opublikowano

W Szczecinie pewnie śniegu nie ma zimą ;] 235 to jednak trochę szeroko... w A4 widziałbym 205/50 przy 17"...

Ja mam 205/55/16 zimówki i jest ok

Opublikowano

Kolego, pamiętaj że w zimie im węższa opona tym lepiej .

Opublikowano
Kupiłem te opony w rozmiarze 235/45/R17. Mam nadzieję że nie będą za szerokie.

na polskie drogi to i na lato ten rozmiar jest (moim zdaniem) za szeroki.....

Kolego, pamiętaj że w zimie im węższa opona tym lepiej .

dokładniej mówiąc, do ŚNIEGU.

zima to także suche asfaltowe drogi więc za wąskie opony to też nie tak dobry pomysł

Opublikowano
Pamiętaj że zimą ogólnie max to 205.Najlepiej 195 lub 185.Ja mam w zimie sniegu nad dach. ;-)

Zawsze lepiej mi się wydostać z zaspy na wąskich oponach, bo szerokie się tylko ślizgaja i stoi. A jeżeli ci chodzi czy 15 czy 16 to na 16 są tylko 205 i szersze a na 15 masz taniej i wszelki wybór w rozmiarze 195/65/15.

A polecam oczywiście Uniroyal MS 77.

Sony Xperia Tapatalk Pro.

2 lata temu latałem na 195/65/15 ,w zeszłym roku na 225/45/17 ...żadziej sie zakopałem na 17"tce ........

wysłane z one v :)

Opublikowano

Cfaniac z quattro ;-)

Sony Xperia Tapatalk Pro.

Opublikowano

Ja dużo więcej latam po drogach naszych zachodnich sąsiadów, niź u nas. A Q jest w planach.

Opublikowano

w każdym aucie na zime miałem 195/65 i jest ok nawet a audi takie mam niech trochę w zime będzie zawiecha odciazona

Opublikowano

Ja u siebie mam 225/50/r17 :facepalm: gdybym nie miał quattro to bym sie pochlastał, chociaż po asfalcie fajnie niby śmiga to w koleinach czuć że się ze mną kłuci o dobór trasy :decayed: nastepna zima 205 to max

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.