Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6 1.8 T AVJ] Prośba o przejrzenie logów


kadet_89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Audi posiadam niecałe 2 miesiące, przy zakupie vag pokazał, że do wymiany był termostat. Nie było mnie w domu 2 tyg. familia zaprowadziła samochód do mechanika niby wszystko zrobil ...

Dziś przejechałem się nim i coś jest nie tak :

- oczytałem 4 błędy (vag 311) po skasowaniu i kilku km przejechanych nic nie wyrzucilo (wrzut ekranu poniżej) - odczytane i raczej dobrze zrozumiane, wspomniane w celu przedstawieniu obecnej sytuacji po wizycie u mechanika

- podczas jazdy samochód wydawał się mulasty tj. przy wciśnięciu gazu w podłogę na 2 i 3 biegu przy ok 2.5 tys czuć jak zaczyna iść turbinka przy 3 tys. ułamek chwili wyczuwalnego spadku mocy i potem już czuć że muli go przy przyśpieszaniu

- mam wrażenie, że chwilowe spalanie zaczęło szaleć, bo przy pierwszych szaleńczych jazdach przy gazie w podłodze, nie pokazywała się aż tak często liczba 50l/100km

- kolejne co jak już złapie 90 st. to nonstop trzyma tą wartość nonstop nie ważne co by się robiło, pomimo, że w logach widzę, że przekracza ona 110 stopni.

Zamieszczam 2 logi oraz zrzut błędów :

Grupy: 001,002 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 002,004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

7ceefacf0f3ebe55gen.jpg

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie

Pozdrawiam,

kadet_89

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termostat do d*py za późno, albo za mało się otwiera. W drugim logu temp. sięga prawie 120*C a to już za dużo.

I zrób logi jak kolega wyżej radzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...