Skocz do zawartości
IGNOROWANY

słabe napięcie w lampach soczewki


a4_2000

Rekomendowane odpowiedzi

witam :) mam mały problem z żarówkami, chodzi o to ze jedna lampa świeci (po ogledzinach diagnosty) 10 razy słabiej niz druga. probowałem różnych żarówek, ustawien lampy sprawdzałem przewody... i nic, czyżby soczewke szlag trafił?? a moze macie jakies inne pomysły

audi a4 1.9 tdi po 2 lifcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nalezy podlaczyc wyciagnieta zarowke na zewnatrz lampy i zobaczyc czy swieci pelnym swiatlem w porownaniu do drugiej dobrze swiecacej lapmy. Jak zarowka zaswieci pelnym siwatlem to oznacza ze soczewka lub odblysnik jest wypalony lub zabrudzony. Podejrzewam ze wina wlasnie lezy w soczewce. Moje tez strsznie kiepsko swieca przez soczewki. Jest na forum kolega co naprawia lampy, moze ci wlozyc bixenon z soczewka od bmw 5 lub 7. Efekt niesamowity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na forum kolega co naprawia lampy, moze ci wlozyc bixenon z soczewka od bmw 5 lub 7. Efekt niesamowity.

a to robi legalnie z homologacją?? i jaki koszt takiego moda??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

legalnie nie bedzie do momentu zalozenia spryskiwaczy lamp i samopoziomowania. Cena 300zl robocizny do tego trzeba dokupic 2 zarowki D2S no i 2 przetwornice. Jesli ma byc na ori czesciach markowych to drogo wychodzi. Przetwornice to dobre 200zl plus zarowki 100. mozna kupic przetwornice hid'y i przejsciowki na zarowki D2S i koszta ciutke maleja. Efekt niesamowity a jazda w nocy staje sie przyjemnoscia.

tutaj link do ogloszenia kolegi co to przerabia.

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/bixenony-dzienne-malowanie-usa-lamp-b5-300967/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...