Skocz do zawartości
IGNOROWANY

CHIP do V6 2.6, 2.8, 2.8 30v - czy to może działać?


Arcus

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Cie moment w TB interesuje to kup 2.7bit odrazu, seryjne v6 2.4-2.8 bez odprężenia rozpadnie się jak zobaczy męski moment obrotowy :decayed:

Dobre :grin: , finansowo wyjdzie prawie to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Cie moment w TB interesuje to kup 2.7bit odrazu, seryjne v6 2.4-2.8 bez odprężenia rozpadnie się jak zobaczy męski moment obrotowy :decayed:

Dobre :grin: , finansowo wyjdzie prawie to samo

Moim zdaniem pół taniej:) zrobić zgodnie ze sztuką 2.8 na gruby niuton -czyli odprężyć i zakuć silnik,kupic turbo + cała reszta= +15kz czyli to zdecydowanie większy koszt niż sprzedac auto i kupic gotowe 2.7bit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... ja pytałem o kompresor to jest po pierwsze. Po drugie, pisałem że w 2.6, 2.8 V6 wstawianie turbawek jest nie opłacalne. Po trzecie... a kto bogatemu zabroni. Po czwarte w Stanach nagminnie wstawiają kompresory i jakoś chulają te cuda. Ale pytanie dotyczy, ile z kompresora można niutków wyciągnąć.

---------- Post dopisany at 11:26 ---------- Poprzedni post napisany at 11:01 ----------

A tu znalazłem 2.8 V6 Bi-Turbo - szacun dla kolesia któy podłączył to wszystko za pomocą 1 km kabli, starego PC`ta i akumulatora :)

Audi 80 B4 2.8 Bi-turbo project - First start motor AAH 2.8 V6+ MS.mp4 - YouTube - pierwyj start

Audi 80 B4 2.8 Bi-turbo project - pierwaja jezda

Audi Monster 2.8 Bi-Turbo boost 0.55 - YouTube - bljad :)

Audi 80 Monster 2.8 Bi-turbo - YouTube - oczien prijatno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie bardzo 100. Niedawno na yt widzialem ze gosciowi wyszlo 243 kuce ze 193.ale mnie bardziej moment interesuje.

Wysłane z Kambodży za pomocą butelki i drutu

według ofert ssprzedazy przyrost mocy i momentu jest do 50%

---------- Post dopisany at 13:11 ---------- Poprzedni post napisany at 13:08 ----------

wszystko chyba zalezy którego PES kupisz(G1-4)

tutaj 295km

Audi A4 PES G2 supercharger Kit for 2 8L V6 30V | eBay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie bardzo 100. Niedawno na yt widzialem ze gosciowi wyszlo 243 kuce ze 193.ale mnie bardziej moment interesuje.

Wysłane z Kambodży za pomocą butelki i drutu

według ofert ssprzedazy przyrost mocy i momentu jest do 50%

---------- Post dopisany at 13:11 ---------- Poprzedni post napisany at 13:08 ----------

wszystko chyba zalezy którego PES kupisz(G1-4)

tutaj 295km

Audi A4 PES G2 supercharger Kit for 2 8L V6 30V | eBay

Kowi, ale ja mówię o zmierzonych, tak żeby realnie zobaczyć jaki to jest przyrost. Ciekaw jestem czy mamy w klubie kogoś kto założył taki kompresor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdzie nie moge sie doszukać jakichs wykresów, albo wpisów z mocą:kwasny: u nas to chyba nie ma nikogo na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na vortexie bylo pare projektów opisanych, nawet niedawno trafilem na oferte sprzedazy takiego 2, 8 doladowanego. Na battalionie byl link. No ale wykresow nie ma przewaznie

poszlo w eter z radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...