Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Do czego słuzy antena na dachu?


roadking

Rekomendowane odpowiedzi

Mam B6 w którym nie ma navigacji, mimo to mam na dachu antenkę typu "płetwa rekina".

Z tego co zauważyłem to do wzmacniacza dopięte są anteny które są w bocznej szybie, one załatwiają FM i AM.

Ja nie mam ani navi, ani TV, nawet nie mam zdalnego sterowania webastem.... To po co ta płetwa na dachu ?

SL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zestwu głosnomowiacego :wink:

Do zestawu ? W jakim sensie? Że niby Bluetooth? Bo głośnik chyba w innym miejscu... :kox:

Też mam taką antenkę, mam zestaw głośnomówiący, nie mam żadnych giepeesów, a przynajmniej mi nic o tym nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam płetwę i mam zestaw pod starą nokię- ale przez bluetooth oczywiscie mozna łączyć z innym tel. i mam Navi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zestwu głosnomowiacego :wink:

Do zestawu ? W jakim sensie? Że niby Bluetooth? Bo głośnik chyba w innym miejscu... :kox:

Też mam taką antenkę, mam zestaw głośnomówiący, nie mam żadnych giepeesów, a przynajmniej mi nic o tym nie wiadomo.

W A4 B6 jako doposazenie mozna było sobie zamowic zestaw głosnomwiacy ( w tym czasie NOKIA krolowała) . Czasem tez był zakładany TELEMATIK i do tego tez był potrzebna antena dachowa .

Jesli auto miało nawigacje ( mala NAVI miedzy zegarami , RNS D , a w 2004 roku RNS E) wtedy moglismy miec trzeci przewod antenowy .

Dodatkowo jeszcze była opcja webasta ze sterowaniem z pilota , tu tez ze sterownika szedł przewod do anteny dachowej .

Przyklad :

rekin.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej antenie dachowej oprócz GPS montowane były jeszcze anteny GSM szły do telefonu przez uchwyt

Teleportacja z galaktyki S2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...