Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?


grzes1150

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zjeździłem fachmanów od tłumików u mnie w okolicy i nie dostarczyli mi wesołych informacji :angry:

Za samo wycięcie kata śpiewają od 250-400 zł :confused4: bo podobno dużo z tym roboty :disgust: Jeden dodatkowo stwierdził że plecionka też kwalifikuje się do wymiany (100zł) :kwasny:

Kupców na kata znalazłem bez problemu.Za taki jak mój to około 150-200 zeta płacą :gwizdanie:

Chwilowo mam ważniejsze wydatki więc wycięcia kata musi poczekać :wallbash:

kolego wiem cos o tym, sam sie zjedzilem w Tychach, na Urbanowicach zaspiewali za wymiane plecionki 160zl :D a kolo szpitala wojewodzckiego tez kolo 200zl a jak zapytalem sie czy maja jakis tlumik przelotowy zamaista kata bo chce usunac to mowia ze duzo roboty ze da sie zrobic ale koszta, wiec zamowilem od pana Gruchot i sam w garazu zrobilem 3h i calosc wymienilem a kata sprzedalem za 100zl....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zjeździłem fachmanów od tłumików u mnie w okolicy i nie dostarczyli mi wesołych informacji :angry:

Za samo wycięcie kata śpiewają od 250-400 zł :confused4: bo podobno dużo z tym roboty :disgust: Jeden dodatkowo stwierdził że plecionka też kwalifikuje się do wymiany (100zł) :kwasny:

Kupców na kata znalazłem bez problemu.Za taki jak mój to około 150-200 zeta płacą :gwizdanie:

Chwilowo mam ważniejsze wydatki więc wycięcia kata musi poczekać :wallbash:

kolego wiem cos o tym, sam sie zjedzilem w Tychach, na Urbanowicach zaspiewali za wymiane plecionki 160zl :D a kolo szpitala wojewodzckiego tez kolo 200zl a jak zapytalem sie czy maja jakis tlumik przelotowy zamaista kata bo chce usunac to mowia ze duzo roboty ze da sie zrobic ale koszta, wiec zamowilem od pana Gruchot i sam w garazu zrobilem 3h i calosc wymienilem a kata sprzedalem za 100zl....

Daj jakiś namiar na tego pana Gruchot.Gdzieś już o nim czytałem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Z tego co się dowiedziałem to lepiej nie zamawiać u niego przez allegro tylko osobiście.

to co ma dac za prowizje allegro tobie upusci z ceny + da lepsza plecionke jak mu powiesz ze jestes z a4-klub-u :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że bardziej opłaca się kupic taki zaminnik od Gruchota nawet na allegro niż dac nabic się w butelke w jakimś warsztacie...

Aha i zawsze jest okazja posiedziec przy audiczce i samemu cos zrobic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie w AFNie mam kata na górze wiec dostęp będę miał z góry, więc paczka fajek, kumpel do pogadania i zestaw kluczy i ogień z robotą...

Zawsze można jesczze popodziwiac przechodzące "Maniurki" hehe :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam lubie cos czasem se przypomniec z dzialu mechaniki :wink4: a Ty LuAngel nie powinienes miec problemu z wyjeciem go i tak jak piszesz...spojrzenia innych "bezcenne" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wycięcie katalizatora w moim AFN'ie dało tylko same plusy! Odczuwalny przyrost mocy, szczególnie przy jeździe w większej ilośći osób :decayed: i oczywiście kozacki świst turbiny!! :kox: silnik złapał drugi oddech :) a dymi lekko na biało, jak mu dam w gaz trochę.

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wycięciu kata (wywaleniu wkładu z puszki) poza większym smrodem spalin i tym co napisali koledzy wcześniej nie ma wielkiej różnicy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wycięciu kata (wywaleniu wkładu z puszki) poza większym smrodem spalin i tym co napisali koledzy wcześniej nie ma wielkiej różnicy :wink4:

a czego Ty bys się spodziewał? rakiety? :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega pewnie odpowiada na pytanie zawarte w temacie :cool1:

w dziwny sposób ale ok. może sie czepiam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi chyba teraz pali więcej ale świst turba musi być kox

pali wiecej bo słyszysz swist turbo i dalej wiecej w piz... :naughty:

ja jak zrobiłem cały wydech to zalewajac za 50 zl zrobiłem 80 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak myślę ile stron można się brendzlować wycięciem KATA :blink:

Dokładnie :polew: Wycinać i już !! :)) Pozdro. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...