Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5


Bruuuum

Rekomendowane odpowiedzi

Majster, a co w końcu z tymi relingami wymodziłeś ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leżą ucięte, ładnie pasują, ale muszę jeszcze je poszlifować na końcach i będę patrzył czy mi się podoba z nimi. Wrzucę foty jak obrobione przyłożę do dachu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :P też takiego czarnucha robię ale chyba moje 19' zostaną w kolorze srebrnym narazie. Zobaczy się z czasem. Ja jedynie całe lampy zrobiłem czarne i mogę szczerze polecić.

Wydech też robię na wzór S4, tylko zastanawiam się czy w ogóle będą jakieś tłumiki :P  Cały z DP 3 cale myślałem.

I gwint :P to musi wpaść.

Zapraszam do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest świetna! :kox::brawo: 

Edytowane przez akjam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zakupie a teraz mega przepaśc, super robota !!!:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę wymieniłem olej i wszystkie filtry i zaraz po tym w końcu zabrałem się za zabezpieczenie auta :)

Krótka, ale dość szczegółowa relacja:

Początek - piana aktywna AngelWax FastFoam lekko ponad 100ml na ok. 800ml ciepłej wody + odrobina gęstego szamponu AngelWax Shampoo dla lepszej piany, pianownica ala PA od Techkar pod myjkę.

1strona_114.jpg1strona_113.jpg1strona_115.jpg

 

Spłukanie i mycie - szampon Zymol Auto Wash. Rękawica CarPro wełaniana (bez tarcia po lakierze dociskiem ręki, jedynie poślizg włosia po lakierze) + rękawica mikrofibrowa na progi i spody zderzaków. Wszystko z dwóch wiader z separatorami typu lejkowego od Chemical Guys.

1strona_116.jpg

Na końcu mycie felg - szczotka wełniana Chemical Guys + reszta wody z szamponem (felgi zabezpieczone niedawno, przed sezonem)

1strona_117.jpg

Następnie na lakier CarPro TriX i jeszcze trochę AngelWax Revelation. Na końcówki wydechu płyn AngelWax Bilberry. Na osłony nadkoli AutoFinesse Citrus Power. Opony wyczyszczone Auto Finesse Verso.

Spłukanie i glinkowanie - miękka glinka Bilt Hamber na wodzie z szamponem AngelWax Shampoo.

No i polerka lakieru - KochChemie H8 Cut + M2 Antihologram na finisz. 

1strona_119.jpg1strona_120.jpg1strona_122.jpg

Odtłuszczenie CarPro Eraser / AngelWax Stripped-Ease.

Następnie powłoka CarPro UK Edition na lakier, CarPro DLUX na reflektory, lampy, plaster miodu grilla i część plastikowa od lusterek. (felgi, jak wspomniałem, zabezpieczone wcześniej 2 warstwy CarPro DLUX + Swissvax Autobahn, teraz tylko odświeżenie AngelWax QED po myciu)

1strona_121.jpg

Drugi dzień - przepolerowanie ręcznie szyb CarPro Ceri Glass, odtłuszczenie i powłoki na szyby. Na przednią i tylną CarPro FlyBy30, a na boczne AngelWax H2GO. W trakcie:

1strona_123.jpg

Dalej czyszczenie pod maską, wlewu paliwa i wszystkich zakamarków przy drzwiach i bagażniku - na lakierowane elementy położyłem Gtechniq Liqui Crystal, na plastiki AngelWax Corona i AngelWax Elixir na uszczelki, gumy. Na opony też AngelWax Elixir - satynowe wykończenie

1strona_127.jpg1strona_128.jpg1strona_126.jpg1strona_125.jpg

Jeszcze małe odkurzenie zakamarków przy progach i fotelach...

1strona_124.jpg

... i do wieczora wolne - aby minęły 24 godziny od aplikacji powłok CarPro

A wieczorem wosk - dwie warstwy Swissvax Concorso na karoserie i dwie warstwy Swissvax Autobahn na zderzak tylny z lampami i klapą bagażnika oraz przedni zderzak + reflektory.

1strona_104.jpg

No i rano finalny efekt:

1strona_101.jpg1strona_105.jpg1strona_103.jpg1strona_112.jpg1strona_106.jpg1strona_111.jpg1strona_107.jpg1strona_108.jpg1strona_109.jpg1strona_110.jpg1strona_102.jpg

I tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Cie pierdziele :D ja swoja picowałem dzisiaj 4h i wydawało mi sie to długo ?‍♂️

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie ładnie psycholu:ok2: ps i to ja wrzucam dużo zdjęć i to ja mam bzika na punkcie czystości:grin: mamy nowego leadera:grin: fajne foty tylko tło c**jowe, jedzie gdzie indziej, robi nowe foty i kierunek kalendarz:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, martinger416 napisał:

Ja Cie pierdziele :D ja swoja picowałem dzisiaj 4h i wydawało mi sie to długo ?‍♂️

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
 

Teraz jak sie wybrudzi mycie to kwestia godzinki do takiego samego stanu, więc warto posiedziec raz dłużej :)

Teraz, FroS-t napisał:

No ładnie ładnie psycholu:ok2: ps i to ja wrzucam dużo zdjęć i to ja mam bzika na punkcie czystości:grin: mamy nowego leadera:grin: fajne foty tylko tło c**jowe, jedzie gdzie indziej, robi nowe foty i kierunek kalendarz:hi:

No niestety foty w moich przydomowych krzakach robione :D Może w dzień podjade zrobię lepsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie całość mega sie prezentuje, świetne mody, dbałość o szczegóły, koło świetnie tu pasuje, no i jak dla mnie a za detailngowego freaka masz:oklasky:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tył wyglada po prostu pięknie.. kawał dobrej roboty zrobiłeś. [emoji106]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gablota odyebana, a trawa do kolan :decayed:

No ale nie da sie i siedziec przy aucie 40h i mieć równiutkiej murawy :wink:

W sumie tyle fotek napstrykanych, a nigdzie nie mamy żadnego 50/50 pod halogenem itd :cygaro:

Jak ja uwielbiam wydetajlingowane czarnuchy... :banan:

Świetna robota !!  :hi:

 

Że też Ci sie tak chciało wypisywać nazwy wszystkich użytych siuwaxów,  a jak już tak leciałeś z całością to i szyby na maszynie mogłes przeleciec jakimś glas klinerem :wink:

 

Jak będziesz mył auto następnym razem to nagraj filmika z kropelkowaniami :pilot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wchodziłem do garażu to trawa miała 5cm :D Nie no jutro sie skosi, a całość zajęła mi łącznie hmm z 16-18 godzin ;) Nie robiłem żadnych porównań 50/50 bo ogólnie lakier jest cały czas w dobrym stanie, więc nie byłoby co pokazywac, jedynie pojedyncze małe ryski pousuwalem przed powłoką żeby było idealnie. Tak samo szyb nie polerowalem maszyną bo też nie było potrzeby, przejechałem ręcznie bardziej dla samej zasady przed powłoką ;)

Najwyżej z grilla mam 50/50 - plastikowe gratki grilla po lewej bez, po prawej z powłoką:

1strona_129.jpg

Edytowane przez Bruuuum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawał dobrej roboty i najwyższej jakości zabezpieczenie - to się naprawdę chwali :good: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po namowie Frosta przejechałem się "pod niebo" na 8 piętrowy parking i zrobiłem fotki tym razem w "pro" otoczeniu ;)

fot_2.jpgfot_1.jpgfot_3.jpgfot_4.jpgfot_6.jpgfot_11.jpg
fot_5.jpg
fot_10.jpgfot_8.jpgfot_12.jpgfot_9.jpgfot_7.jpg

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeci sie niesamowicie wrzuć filmik :naughty: bo po zdjęciach to tak jak lizanie loda przez papierek

Pewnie worek PLN kosztowały kooosmetyki by uzyskać taki efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym tle wygląd "kosa" a powłoka pewnie nałożona na wszystko co się da[emoji3]
W wakacje planuje zrobić korektę na swoim LZ9Y, czy mógłyś podpowiedzieć jakiś zestaw padów, past do tego lakieru?:) Czy jest w ogóle sens zabierać się za to mała DA 8-9mm?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...