Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przygasające ksenony

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wilgoci nie ma, odpowietrzniki lampy są ok. Wilgoć czasem gromadzi się w drugiej lampie, tej co świeci bez zarzutu (o ironio).

Wiązka jest jest ok, sprawdzałem wprawdzie tylko próbnikiem ale napięcie dochodzi do przetwornicy. Kolory kabli zgadzają się w prawej i lewej lampie. Bezpieczniki OK.

Opublikowano

Zastanawia mnie czy na pewno te zarniki sa oryginalne :-)

Przetwornice valeo ?

Opublikowano

okazało się że był urwany kabelek od czujnika na pasie przednim os strony pasazera, teraz juz wszystko smiga i jest ok.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Valeo. Wtedy by pewnie padły obie przetwornice. Rozbierałem żarnik i w środku wygląda ok, nie jest zalany klejem jak te chińskie.

---------- Post dopisany 02-01-2014 at 14:44 ---------- Poprzedni post napisany 21-12-2013 at 15:50 ----------

Winny był żarnik. Kupiony na forum od użytkownika H4mm3R. Nie wiem czy był oryginalny czy nie, powodował przepięcia, miał uszkodzone regulatory napięcia i palił przetwornice. Po wymianie żarnika i przetwornicy wszystko działa ok. Dzięki za odpowiedzi, temat do zamknięcia.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

panowie mam taki przypadek,że xenony mrugną /przygaśnięcie/ przy gwałtownym hamowaniu bądź starcie....żarniki nowe ,przetwornice kable sprawdzone,ako zmieniony,masa sprawdzona....

ma ktoś pomysł na taki ,,trik, bo już sam nie wie co sprawdzać??? przetwornice padaja?? miał ktoś taki przypadek???pozdr

---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:33 ----------

dodam że alternator dobrze ładuje,

---------- Post dopisany at 10:39 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ----------

błędów nie pokazuje,vag nie znajduje-wszystko ok. elektryk rozkłada ręce...

Opublikowano
panowie mam taki przypadek,że xenony mrugną /przygaśnięcie/ przy gwałtownym hamowaniu bądź starcie....żarniki nowe ,przetwornice kable sprawdzone,ako zmieniony,masa sprawdzona....

ma ktoś pomysł na taki ,,trik, bo już sam nie wie co sprawdzać??? przetwornice padaja?? miał ktoś taki przypadek???pozdr

---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:33 ----------

dodam że alternator dobrze ładuje,

---------- Post dopisany at 10:39 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ----------

błędów nie pokazuje,vag nie znajduje-wszystko ok. elektryk rozkłada ręce...

witam

żarniki w obu lampach przygasają jednocześnie?

jakie "nowe" zarniki masz zamontowane?

Opublikowano

prawa mocniej lewa słabiej,,,,ale nie zawsze ,jest dzień że wcale ,a jak śmigam agresywniej bądź zahamuje i ruszę wolniej ,,jakby przygasały,, a żarniki osram cool blue..

Opublikowano

made in germany

---------- Post dopisany at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany at 11:04 ----------

nie wiem czy stawiać na żarniki czy na przetwornice?

Opublikowano
made in germany

---------- Post dopisany at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany at 11:04 ----------

nie wiem czy stawiać na żarniki czy na przetwornice?

wygląda na palniki, ale zdarzało się ze przetwornice powodowały coś podobnego.

obstawiam 70/30

dobrze by było jak byś zmienił żarniki na pewne.

made in germany to nie wszystko:wink:

Opublikowano

mam to samo ale widziałem gdzieś temacik o tym i go szukam

Opublikowano

jest możliwe że stare/dobre/ przetwornice dostały w d*pę od nowych żarników?? powiadają że przetwornice valeo są bardzo czułe i podatne na takie sprawy...

Opublikowano
jest możliwe że stare/dobre/ przetwornice dostały w d*pę od nowych żarników?? powiadają że przetwornice valeo są bardzo czułe i podatne na takie sprawy...

jest możliwe.

bo w d1s zapłonnik jest w palniku. i jak jest kiepski palnik przetwornica dostaje.

Opublikowano

Obstawiam podróby palników, mam u siebie CBI jedna przetwornica nówka, druga z 2003 valeo i nic podejrzanego się nie dzieje. Powiedz ile dałeś za palniki to się wyjaśni (poniżej 230/szt. za Osram CBI ori nie do dostania).

Opublikowano

329zl

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.