Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy ten zestaw kluczy jest coś wart ?


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym kupić na prezent jakiś dobry zestaw kluczy. Znalazłem coś takiego może ktoś ma ? używa ? miał do czynienia ? Ewentualnie coś w tej cenie lepszego ?

ZESTAW 216el KLUCZY YATO YT-3884 + 40 el. YT-0400 (3731240452) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 5-6lat wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może potwierdzić że to faktycznie stal najwyższej jakości ? te oznaczenia na aukcji ktoś zna się na nich ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie jest to co prawda Proxxon ale

Stal jest przyzwoita jak na taki zestaw w tej cenie.

Nie zabija ale spokojnie pozwoli pracowac na nich kilka kat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie jest to co prawda Proxxon ale

Stal jest przyzwoita jak na taki zestaw w tej cenie.

Nie zabija ale spokojnie pozwoli pracowac na nich kilka kat

Dzięki Dev ;) myślę że do 600zł chyba nic innego nie wykombinuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam zestaw Covala kupiłem w promocyjnej cenie i mam dożywotnią gwarancję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o czymś takim ?

COVAL KLUCZE NASADOWE 150 EL GW KURIER 24H (3772916513) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Ilu elementowe macie te zestawy ? z tego co widzę to stal jest ta sama co w Yato. Poza tym nie wydaje mi się aby Yato było chińskim szajsem jak to nazwałeś to nie topex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja katuję yato już kilka lat i na razie pękł mi imbus na nasadce ten drugi od prawej dwa razy przy dobrej dźwigni, a tak to śruby kwiczą :decayed:

i-condor-werkzeug-nasadki-imbus-calowe-1-8-3-8-3-8-7-szt-5107.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam coś podobnego,ale nie markowe.

119 elmentów (na 3 grzechotki).

Od 8 lat śmiga jak wściekły.

Żadnych strat w kluczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja używam ten zestaw co w 1 poście, ogólnie polecam. Nie jestem mechanikiem i nie używam codziennie jak co :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Zestaw ma 66el więcej niż ten z Covala (tutaj znalazłem tylko 150el) co prawda cena jest wyższa, ale komplet konkret. Myślę że jak do amatorskiego działania starczy i chyba nie będzie gorszy jakościowo od Covala. Ciekawi mnie ta gwarancja natomiast wieczysta :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić na prezent jakiś dobry zestaw kluczy. Znalazłem coś takiego może ktoś ma ? używa ? miał do czynienia ? Ewentualnie coś w tej cenie lepszego ?

ZESTAW 216el KLUCZY YATO YT-3884 + 40 el. YT-0400 (3731240452) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

mam dokładnie tez sam zestaw i moge go polecic bo jestem z niego bardzo zadowolonystal na prawde bardzo dobra.juz sie o tym przekonałem przy odkrecaniu zwrotnic przy fordzie galaxy.jestem pewien ze niczym sie nie róznią od kovala.a gwarancja to sobie mozna d.... utrzec nawet ta dozywotnią.bo itak powiedza ze z twojej winy klucz pękł.ja dałem za ten zestaw 500 zł ok 4 lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yato mogę śmiało polecić, we firmie gdzie pracuję, mechanicy ich między innymi używają i dają rade. Ja osobiście używam od 4 lat najtańsze z alledrogo i póki co jeden imbus złamałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś ze stanleya ? ktoś używa ? czy lepiej już coval ? lub yato ? o tym honitonie też widzę dobre opinie krążą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanley z zagrabanicy tak, nasz nie bo z Topexa jest. ;-)

Sony Xperia Tapatalk Pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...