Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy ten zestaw kluczy jest coś wart ?


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi sie ze to nic dziwnego ze metal rdzewieje, to nie audi:-). Ja mam zestaw honitony z 15lat i nic sie z nim nie dzieje chodzi jak nowy a nie byl oszczedzany.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaden. Sa za male. Bedziesz musial dokupic conieco. Poza tym, po co Ci taki "drogi" zestaw do prac domowych? Co to za prace?

Drobne grzebanie przy aucie? Za maly zestaw....

Drobne prace domowe raz na ruski rok? Za maly i za drogi zestaw.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja. Ja mogę Ci polecić to co ja kupiłem 380zł a mam 150elementów. Potem zrobię fotki i wrzucę jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestawy moze nie duze ale pewnie juz do końca zycia. Nie chce ogromnego zestawu którego i tak nie wykorzystam. Bo śrubokręty mam osobno, imbusy i torxy tez. A tu mam nasadki chyba najczęściej uzywane a i płaskie tez by sie przydały. Nie chce bitów w zestawie dlatego takich szukam choc fakt ilosccią elementów nie zachwyca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już od ok. 8 lat zestaw Honiton coś takiego jak to

KLUCZE NASADOWE HONITON ZESTAW 94 + WALIZKA - HIT! (3845788057) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

i jeszcze hulają a dość często używane (wiadomo grzechotki już ledwo zipią, kilka końcówek pękło ale jak za cenę to 100% zadowolenia tylko nie wiem jak te komplety co teraz robią czy jakości nie pogorszyli)

dodatkowo do nich polecam zestaw torxów ja mam z Yato YT-0400

i te klucze starczały mi spokojnie a były nieraz używane do poważniejszych zadań jak wymiana silnika

natomiast nie polecam dużego kompletu Yato 216 el. jak dla mnie zestaw gorszej kategorii torxy, imbusy szybko się łamią nawet z małą grzechotką, duża i średnia grzechotka były już wymieniane. Dobrze że mam na nie dożywotnią gwarancję ale ciągłe odnoszenie na wymianę też denerwuje :)

mniejsze zestawy Yato za to podobno są bardzo dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestawy moze nie duze ale pewnie juz do końca zycia. Nie chce ogromnego zestawu którego i tak nie wykorzystam. Bo śrubokręty mam osobno, imbusy i torxy tez. A tu mam nasadki chyba najczęściej uzywane a i płaskie tez by sie przydały. Nie chce bitów w zestawie dlatego takich szukam choc fakt ilosccią elementów nie zachwyca.

Zestaw 2 jest calkowicie beznadziejny..... ani to zestaw nasadek ani zestaw plaskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goraco polecam chetnym zestaw kluczy yato z pierwszego posta .... Posluza Ci naprawde dlugoo no chyba ze do grzechotki uzywasz czasami rury no to nie odpowiadam za jakosc i wytrzymalosc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie narzedzia na zdjęciach wyglądają fajnie ale to na zdjęciach

Kilka zasad !!!

Grzechotka nie jest do dociągania lub odkręcania zapieczonych śrób

Klucze płaskie, płsko-oczkowe itp to musisz chwycuć w rękę i zobaczyć ile ważą i jak leżą w dłoni

Za dobry zestwa kluczy płako-oczkowych zapąłcisz od 200 zł w górę

za samą grzechotkę średniej klasy od ok 200 zł (grzechotka 1/2 cala)

za nasadki liczmy średnio 4 zł za sztukę

To teraz możesz sobie policzyć Takie narzędzia to są na warsztat samochodowy

A do domu to kup sobie jakiś zestwa nasadek za 200 zł może być coval lub neo Żeby była nasadka 1/2 cala i do niej nasadkę 13 bo czasami nasadka 13 jest jeszcze do grzechotki 1/4 a to ją doś mocno obciąża A od nasadki 12-13 będziesz miał grzechotkę 1/4 cala pewnie do rozmiaru nasadki 4

I za jakieś 150-200 zł kup sobie klucze płąsko-oczkowe od 6-24 albo coval albo Dedra i zestwa będzie spoko

I jeszcze jedno Może szkupić najdroższe narzedzia ale jak będzisz napierdalał młotkiem albo robił metrową przedłużkę to zniszczysz każdy rodzaj klucza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakich nasadek i płaskich jeszcze tam brakuje?

nasadki sa od 5 do 24

plaskie od 8 do 19....

troche ubogo....

KLUCZE NASADOWE HONITON ZESTAW 94 + WALIZKA - HIT! (3808114788) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

COVAL ZESTAW KLUCZY PŁASKO-OCZKOWYCH 25SZT 6-32MM (3750482779) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

pare groszy wiecej a zestaw znacznie bardziej rozbudowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak myślicie ten zestaw jest ori ? Cena jak u niektórych cena netto :eusathink:

http://allegro.pl/honiton-94-klucze-nasadowe-zestaw-hurt-gw-oryginal-i5211842571.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak myślicie ten zestaw jest ori ? Cena jak u niektórych cena netto :eusathink:

http://allegro.pl/honiton-94-klucze-nasadowe-zestaw-hurt-gw-oryginal-i5211842571.html

normalna cena. niektorzy maja jeszcze taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz taniej. http://allegro.pl/honiton-94-zestaw-klucze-nasadowe-1-2-1-4-zielone-i5164397301.html

Polecam taki zestaw. Nie dawno go zakupilem i naprawde wart polecenia za te pieniadze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja biore od tego sprzedawcy, jeszcze taniej o podróbce chyba nie ma mowy przy 72tys pozytywów

http://allegro.pl/klucze-nasadowe-honiton-zestaw-94-walizka-hit-i5327420840.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...