Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI A5 3.0 TDI s-line by rdzewek


Rdzewek_RdK

Rekomendowane odpowiedzi

Super autko, z takim przebiegiem super sprawa. Powodzenia, bo widzę,żę będzie się działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny wątek który warto śledzić :naughty: a miała być benzyna :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rdzewek, ile trzeba zaplacic za taka A5 teraz? Moze byc na PW.

Pytam, bo znajomy szuka, podsyla mi jakies oferty z allegro za 80-85k, a ja mam wrazenie, ze to jest zbyt tanio... i to raczej padła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 80-85 to może szukać golasa ze sporym przebiegiem - jeśli chce 3.0tdi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty nowej furmanki :kox:

Moje marzenie :slina::)

Zdaj relacje jak wrażenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje A5 [również planuje :decayed: ], czekałem na ten wątek tutaj, znając gust to będzie grubo :) rozumiem że będzie static ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty nowej furmanki :kox:

moje marzenie :slina::)

Zdaj relacje jak wrażenia :wink:

Pablo,powiem ci tak,jest moc,szał c**ja nornmalnie,ale wiadomo,dwaipółtedei:kox:

no ale nie róbmy OT w temacie rdzawego,on ma A5 i o tym jest temat:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam w sumie nic do napisania co nie zostało tu jeszcze napisane :decayed: ale napiszę posta co by można było śledzić! Piękne auto! Idealny motor i wyposażenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Dobrze, że wreszcie będzie można śledzić temat na forum :) Patrząc na wcześniejsze projekty to nudów nie będzie.

Udało się zrealizować plany na 2013? Zdradzisz coś więcej na temat planów przedsezonowych? To koło będzie tu świetnie pasowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód piękny :) chodź dla mnie nie praktyczny, ale robi robotę ;) mody w dobrym kierunku a zapowiedź felunku... powiem jedno będzie kosa ;) Powodzenia i bezawaryjności życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam w sumie nic do napisania co nie zostało tu jeszcze napisane :decayed: ale napiszę posta co by można było śledzić! Piękne auto! Idealny motor i wyposażenie!

Mati zawsze można zrobić w ustawieniach "Włącz Subekrybcję" :decayed:

Sorki za OT rdzewek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałem że ta felga z Q5 tak pięknie wygląda - widzę że gdybym ją jakiś czas temu kupił (bo taki miałem zamiar) to chyba bym nie żałował

A ta którą planujesz kupić to co to za jedna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałem że ta felga z Q5 tak pięknie wygląda - widzę że gdybym ją jakiś czas temu kupił (bo taki miałem zamiar) to chyba bym nie żałował

A ta którą planujesz kupić to co to za jedna ?

Domyślam się że Vossen ? lepszej felgi do B8 nie ma :) ale ta cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że tak słabo się udzielam, ale ostatnio mam ciągle tyle pracy że na nic nie ma czasu

Co do gałki... trzeba pamiętać aby przed zamontowaniem nie wyciągać tego plastikowego zatrzasku, bo inaczej wpadnie guzik, który jest jednocześnie zabezpieczeniem i będzie lipa..

Audi kupione w PL

Oryginalnych kół już dawno nie mam, więc nie dam rady spisać nr z dekielków

Nowak_zg gwint.. kw v3 to dla mnie mistrzostwo, idealne połączenie komfortu oraz właściwości jezdnych, to będzie mój 3 kpl i jestem pewien że się nie zawiodę

Flyer poszło PW

grzesiek646 - dokładka z seata cupry r, trochę pasowania, odpowiednie wkręty i siedziała

ogólnie auto sprawuje się nieźle, sądziłem że automat to największy minus tego auta, ale patrząc na wygodę użytkowania, stwierdzam że jest to najlepsze udogodnienie

miron78 koło jest super.. niestety A5 ma strasznie "napompowane" nadkola, i trochę te 8,5 cala się w nich gubi.. aczkolwiek bardzo mi się podoba ten model :)

Gibons tak vossen, po odliczeniu VATu, wrzuceniu tego w koszty, cena robi się na prawdę atrakcyjna, na poziomie oryginalnych felg z audi w rozmiarze 20 cali, ale przynajmniej będę miał na prawdę szeroki kpl

ogólnie planów wielu nie ma..

gwint

grubsze stabilizatory

heble tył S4

heble przód S4 > dalej 6 tłoków Porsche

Koła

FMIC

Wydech

Strojenie

Wnętrze carbon + jasne fotele s4

tył dokładka S4

jakiś porządny detaling

więcej nic się mega nie wymyśli

aktualnie prace idą powoli,

na dniach wrzuciłem nowe jarzma i tarcze z S4 na przód

przyszły graty do FMIC

przyszły puszki pod wydech, zdecydowałem się na 3 calowy układ, na 2 tłumikach końcowych przelotowych, oraz dodam najprawdopodobniej jeszcze 1 środkowy przelotowy. Trzeba zabrać się za spawanie :decayed:

DSC05007.JPGDSC05008.JPGDSC05009.JPGDSC05010.JPGDSC05011.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...