Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Temat odnośnie kół do Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witaj,

Niektórzy myla te felgi z rotorami ale rzeczywiście wychodziły takie ori felgi, dosyć u nas rzadki wzór,

Pozdrawiam!

Opublikowano

czy et 26 to za dużo do b8

Myślę, że będzie git.

Ja kupiłem felgi 18 8J ET28 i już nie mogę się doczekać, aż je założę.

Opublikowano

czy et 26 to za dużo do b8

Myślę, że będzie git.

Ja kupiłem felgi 18 8J ET28 i już nie mogę się doczekać, aż je założę.

Będzie malina :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ktore kupies?

Opublikowano

Ktore kupies?

A no takie:

5056689764_3.jpg

5056689764_5.jpg

Nie są może jakieś ekstra wystrzałowe, ale są masywne, a co za tym idzie wytrzymałe na polskie drogi.

Opublikowano

Et28 ładnie, będzie z błotnikiem na równo :)

Edytowane przez daniell-gda

Opublikowano

Et28 ładnie, będzie z błotnikiem na równo :)

Jak założę, pstryknę fotki i zobaczymy:)

Słońce wyszło i musiałem zrobić przymiarkę kół:)

Co prawda brakuje mi opon, bo te nadają się do pieca albo do spalenia na BMW ale musiałem zobaczyć jak to będzie pasowało:)

Koło 18", 8J, ET 28

Opona 225/45/18

Co myślicie?

IMG_1557.jpg

IMG_1558.jpg

Opublikowano

Et28 ładnie, będzie z błotnikiem na równo :)

Jak założę, pstryknę fotki i zobaczymy:)

Słońce wyszło i musiałem zrobić przymiarkę kół :)

Co prawda brakuje mi opon, bo te nadają się do pieca albo do spalenia na BMW ale musiałem zobaczyć jak to będzie pasowało:)

Koło 18", 8J, ET 28

Opona 225/45/18

Co myślicie?

IMG_1557.jpg

IMG_1558.jpg

Witaj,

Pasuje ten wzór do bryły B8 :D

ładnie są odsadzone na ET28,

Jaki masz zawias 1BE?

pozdrawiam!

Opublikowano

Witaj,

Pasuje ten wzór do bryły B8 :D

ładnie są odsadzone na ET28,

Jaki masz zawias 1BE?

pozdrawiam!

Zawias - hmy - taki jak z fabryki.

Nic nie zmieniałem

Opublikowano

Całkiem fajnie wyszło...co do zawiasy niech się wypowiedzą fachowcy. Na moje oko 1BA.

Opublikowano

jak o mnie chodzi to trochę takie pełne (kołpakowe) ale pewnie wytrzymałe i faktycznie do bryły pasują

Opublikowano

jak o mnie chodzi to trochę takie pełne (kołpakowe) ale pewnie wytrzymałe i faktycznie do bryły pasują

Zgadza się - trochę kołpakowe:)

Ale swoje ważą i nie będzie płaczu przy pierwszej lepszej dziurze.

Nie ukrywam, że koła od RS4 dużo lepiej by tu wyglądały, ale chińczyków nie chcę zakładać, a oryginały to z kolei za duży wydatek.

Opublikowano

I JAK WYSTAJĄ ZA BŁOTNIKI ?? TAKI SAM ROZMIAR OPONY ZAKŁADASZ ??

ŁADNE FELGI , A ZAWIAS MOŻESZ SPRAWDZIĆ NA WKLEJCE W BAGAŻNIKU LUB W KSIĄŻCE SERWISOWEJ

Opublikowano

Nie moja bajka te felgi, ale wyglądają całkiem OK. Dużo lepiej na aucie niż samo foto.

Opublikowano

I JAK WYSTAJĄ ZA BŁOTNIKI ?? TAKI SAM ROZMIAR OPONY ZAKŁADASZ ??

ŁADNE FELGI , A ZAWIAS MOŻESZ SPRAWDZIĆ NA WKLEJCE W BAGAŻNIKU LUB W KSIĄŻCE SERWISOWEJ

Idealnie spasowane są z błotnikiem.

Takie opony chcę założyć - nie wygląda źle, brak przestrzeni między błotnikiem a oponą a i trochę będzie lepiej tłumić niż profil 40.

Tylko nie wiem skąd ta różnica w cenie opon (raptem o pół cm wyższa opona a o 100 zł drożej na nowej sztuce).

Nalepka z bagażnika

IMG_1564.JPG

I z książki serwisowej

IMG_1566.JPG

I jaki to zawias?

Opublikowano

MASZ 1BA CZYLI ZWYKŁY


ILE BARÓW DO OPONY 19 35 255

A4 B8 KOMBI 2.0TDI PRZÓD NAPĘD

Opublikowano

2,6 chyba. Ale pewien teraz nie jestem. Musiałbym wlepkę zobaczyć ale u mnie sedan i Q może być inaczej.

Opublikowano

u mnie w b8 nie ma na wlepce takiej felgi 19 / 35 / 255 oponę już zakupiłem niedługo będzie felga , i nie wiem ile tam pompować

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.