Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Temat odnośnie kół do Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Rayy normalnie tylko trzeba bardziej uważać. Latam na co dzień na 245/30/20 i jest spoko. Oczywiście komfort jest niższy niż na 18", ale przyzwyczajasz się po kilku dniach. Ja dodatkowo mam 1BV i Eibach Sportline -45/35 i daję radę. Na 20" B8 zaczyna dopiero porządnie wyglądać. 

Opublikowano
1 godzinę temu, Hugo napisał:

@Rayy normalnie tylko trzeba bardziej uważać. Latam na co dzień na 245/30/20 i jest spoko. Oczywiście komfort jest niższy niż na 18", ale przyzwyczajasz się po kilku dniach. Ja dodatkowo mam 1BV i Eibach Sportline -45/35 i daję radę. Na 20" B8 zaczyna dopiero porządnie wyglądać. 

Tak myślałem że nie może być aż takiej tragedii skoro tyle ludzi lata na 19". 

Bardzo podobają mi się te felgi. http://felgido.pl/mam/mam-rs3

Widzę że są dwa warianty: 8.5jx19 et 30 oraz 8.5jx19 et 45. Czy et 30 będzie dobre i nie będzie wystawac? Chciałbym bardzo ominąć zabawy z dystansami. 

Opublikowano

Powinno siąść cacy przy 8.5x19 i ET30. Masz 1BE to nie ma tragedii.

Opublikowano
9 godzin temu, Hugo napisał:

Powinno siąść cacy przy 8.5x19 i ET30. Masz 1BE to nie ma tragedii.

Myślisz że nie będzie wystawac poza nadkole? Czytałem gdzieś wcześniej w tym temacie jak ktoś pisał że do 19 felgi to minimum 33 et? 

Nie chce zwracać felg zaraz po zakupie jeśli będą wystawac. ;x

Bo et 45 chyba za bardzo się schowa prawda? 

Edytowane przez Rayy

Opublikowano

Kolego Rayy,

Tak jak pisze Hugo 8,5x19" przy ET30 i 1BE w B8 siadzie b.ładnie.

ET33 o którym piszesz w 19" mają Ori felgi np. z A5 ale przy 9" szerokości!

ET45 przy 8,5" szerokości do B8 pomyłka...będą schowane w nadkolu,

Pozdrawiam

Opublikowano

Witam 19 cali 8.5 ET powinno wynosić max 32. Mam takie i przód jest na styk. ET 30 będzie wystawać 

Opublikowano
5 godzin temu, MugenMan napisał:

Witam 19 cali 8.5 ET powinno wynosić max 32. Mam takie i przód jest na styk. ET 30 będzie wystawać 

Jakie masz zawieszenie i oponę?

Opublikowano

Zawieszenie 1BV s line oponki 245/35

IMG_20190407_095206.jpg

IMG_20190412_074544.jpg

Opublikowano

A co gdybym dał oponki 235/35? 

Nie będzie lepiej? 

Opublikowano

Będzie napewno lepiej. Ja nie chciałem odkrywać felgi za bardzo dlatego zdecydowałem się na 245

Opublikowano

Witam, mam zamiar zmienić swoje koła z 16 na 18.

Obecnie posiadam ori 16 225/55  zawieszenie 1BA chciałbym zmienić na 18

Znalazłem fajne od A5  8,5Jx18H2 , ET = 29  opona 245/40/18 ( załączona fotka ) numer katalogowy 8w0 601 025 de 

Zawieszenie zostaje ori czyli 1BA, jak to będzie wyglądać na tych 18 czy coś będzie przycierać ? Opona nie za szeroka ? Może ktoś z kolegów ma fotki jak wygląda ta felga na aucie. 

B79D3800-684A-4BF7-AB15-8A183093815D.jpeg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam:)

Planuje do swojej b8 koła 19, mam do kupienia oem 19" 7.5" ET 33 do tego chcem oponki 225.40.19, zawias 1ba ale będzie aibach pro kit. Czy ktos ogarnięty wie ile koła będą wystawiać? Czytałem że najlepiej et między 30-35 Ale jak to się będzie miało do felgi 7,5"?

Opublikowano
1 godzinę temu, Kristofpro napisał:

Witam:)

Planuje do swojej b8 koła 19, mam do kupienia oem 19" 7.5" ET 33 do tego chcem oponki 225.40.19, zawias 1ba ale będzie aibach pro kit. Czy ktos ogarnięty wie ile koła będą wystawiać? Czytałem że najlepiej et między 30-35 Ale jak to się będzie miało do felgi 7,5"?

Nic nie będzie wystawało. Koło będzie schowane. 

Opublikowano

Schowane na tyle że będzie wyglądało w porządku czy za bardzo schowane? Nie chce się ratować dystansami bo się z nich wyleczyłem, chciałbym żeby et felg było idealnie dobrane:)

Nie chcę też zakładać 255/35/19 tylko węższy odpowiednik 225/40/19 stąd wybór na felgi 7,5''

 

Pomoże ktoś?? Chciałbym zamówić te 19" ale się waham czy bedzie ok

Edytowane przez Kristofpro

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam,

założyłem felgi ROTOR 9 cali na 19 z oponami 255/35/19 - tył siadł idealnie przód lekko wystaje. Zawieszenie 1BL. Pytanie czy sama zmian opon na 245/35/19 coś zmieni tak aby przód bardziej się schował? Czy trzeba jeszcze pomyśleć i pójść niżej z zawieszeniem? Felgi z A5 są petarda i autko prezentuje sie fajnie tylko szkoda przednich błotników :) Bedę wdzięczny za informacje jak to ogarnąć - sprzedaż i wymiana na inne to ostateczność ;)

Opublikowano
W dniu 11.07.2019 o 01:56, Kristofpro napisał:

Witam:)

Planuje do swojej b8 koła 19, mam do kupienia oem 19" 7.5" ET 33 do tego chcem oponki 225.40.19, zawias 1ba ale będzie aibach pro kit. Czy ktos ogarnięty wie ile koła będą wystawiać? Czytałem że najlepiej et między 30-35 Ale jak to się będzie miało do felgi 7,5"?

Przy tych parametrach spokojnie dystans 17mm, wtedy powinno fajnie siąść, bo bez tego te koło strasznie wpadnie ;)

Poniżej porównanie z 9j et33 i oponą 245/40

image.png

 

Edytowane przez szafa

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, ma ktoś założone Koła 20 cali do eibaha pro kit 35-30mm i mógł by wstawić zdjęcie jak to wygląda? ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie, 

Pacjent to b8 lift z zawieszeniem 1BE

Czy podejdą pod to koła:

8Jx17H2 ET26

245/45/17

Wchodze dopiero w świat audi... ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Koledzy czy ktoś ma wiedzę czy felgi 18" z ET 47 wejdą na zaciski S4 w B8? Nie będzie nic obcierało? 

Edytowane przez scubi206

Opublikowano
10 minut temu, scubi206 napisał:

Koledzy czy ktoś ma wiedzę czy felgi 18" z ET 47 wejdą na zaciski S4 w B8? Nie będzie nic obcierało? 

W S4 jest taki sam zacisk jak w B8 320mm, a tam seryjne idą fele z ET47 i nic nie obciera.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.