Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temat odnośnie kół do B8


seba.jedesign

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam pytanie. Czy felgi 8,5 x 19 ET32 z oponą 255x35 podejdą pod A4 B8 Sedan?

Link do felg: http://www.original-felgen.com/8t0601025fw90.html

ifgSgE.jpg

jaQZI8.jpg

ZALECANA OPONA 245 35 18

Ale się to Panie pięknie prezentuje Edytowane przez Kaju77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyliło się :)

Super wielkie za fote. Przynajmniej mam wyobrażenie :) Na 19" felgę oponę 18"? ;)

pomyliło się :) myślałem o 19 cali oczywiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ok :) a czy mógłbyś zrobić zdjęcie od przodu/tyłu auta tak by zobaczyć jak koła wystają w nadkolach? Byłbym wdzięczny :)

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tył nie wystaje jest na równo , przód wystaje ale nie mocno nie wygląda to przesadnie , nie mam zdjęcia przodu może później zrobię

VtViAH.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają odlotowo :) dzięki!

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Wyglądają odlotowo :) dzięki!

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Ja u siebie mam cos takiego:

d5335201b91aac8dc9a5d84171867c11.jpg

c8f4ac55da5605156647c61952e48cd9.jpg

I chetnie sprzedałbym je i wymienil na wieksze

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zime mam 16" wiec ich nie ruszam. Ale za latem muszę się rozejrzeć. Do tych felg kupowałeś juz nowe opony? Jak tak to co wybrałeś i jak się to cenowo przedstawia?

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ma ktoś u siebie w B8 najlepiej avant, założone koła 18" 8Jx18H2 ET 47 o nr 8K0 601 025 AH ? Interesuje mnie jak wyglądają na tym modelu audi a google mi za bardzo nie pomogło by było widać cały samochód z tymi kołami.

Poniżej foto kół o których mowa.

o8zxzx8y.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zime mam 16" wiec ich nie ruszam. Ale za latem muszę się rozejrzeć. Do tych felg kupowałeś juz nowe opony? Jak tak to co wybrałeś i jak się to cenowo przedstawia?

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

opony na lato to najlepiej dobrej marki bo chińskie będą latać na mokrym , ja kupiłem używane za śmieszną kasę DUNLOP SP SPORT MAXX GT i trzyma się drogi szukaj by opona miała co najmniej 6 mm nowa ma i tak 7mm ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aktualnych mam pirelli P7 i naprawdę chwalę sobie. Mam na oku te felgi co Ty masz z oponami już, ale nie wiem co to za firma jeszcze, w środę jadę oglądać. Zobaczymy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ma ktoś u siebie w B8 najlepiej avant, założone koła 18" 8Jx18H2 ET 47 o nr 8K0 601 025 AH ? Interesuje mnie jak wyglądają na tym modelu audi a google mi za bardzo nie pomogło by było widać cały samochód z tymi kołami.

Poniżej foto kół o których mowa.

o8zxzx8y.jpg

Zdjęcia są z mojego samochodu, narazie takie ale jak coś to jutro zrobię parę dodatkowych.

qjibxory402j_t.jpg

boxazy17tl4b_t.jpg

zujj172tzaro_t.jpg

vvokb10lp593_t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś mógł to byłbym wdzięczny za foto z boku, jak wyglądają z całą bryła... oponkę masz 245/40 czy 225/45 ?

Edytowane przez piotr0488
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opona 245/40. Zdjęcia robione na szybko więc super jakości nie ma ale coś widać ;)

s2pqwuhsmpp5_t.jpg

7q5vzvuol3kq_t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy w wyborze.

Interesują mnie dwa modele felg. (Miałyby one trafić do czarnego b8 sedan (gdyby miała ta informacja pomóc ;). ))

http://allegro.pl/audi-a5-kola-felgi-s5-sline-felgi-19-opony-i5059128539.html
oraz
http://allegro.pl/audi-19-5x112-255-40-19-a7-4g8-stan-perfekcyjny-i5397712464.html

Pierwszy wariant, oryginalne miałbym dostęp od ręki tez z dobrymi oponami i w dość niższej cenie. Za drugim wariantem przemawia przede wszystkim nietuzinkowy wygląd, ale trochę się boje, że nie są ori. Co prawda są nowe i 24 mce gwarancji.. Co sądzicie? (Jeżeli o mnie chodzi to najchętniej kupiłbym obie. Jednak zdrowy rozsądek bierze górę nad decyzją przez to zapytanie do Was. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrzucam galerię z dużą różnorodnością rozmiarów

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/332328-***-OFFICIAL-B8-A4-Wheel-Gallery-***

i kalkulator do porównywania i przeliczania parametrów

http://www.willtheyfit.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrzuci ktoś zdjęcie felg 8.5 ET29 na a4 b8? Mam na oku coś takiego http://data.motor-talk.de/data/galleries/0/145/4524/15991479/a5-sb-18zoll-012-large-2731.jpg

Taki sam wzór od a4 ma 8J ET47, to znowu chyba za duże et.

A gdyby tak na tył założyć 8.5j et29 a na przód 8j et47 :ph34r:?

Edytowane przez Motal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post 432...proszę bardzo, jeżeli ET47 to plus 20 mm dystans i efekt prawie identyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Chyba jednak przód trochę za mocno wystaje. Są jakieś minusy montowania dystansów? I czy na obu osiach muszą być takie same czy mógłbym na przód założyć 10mm a na tył 15/20mm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 8J + 20 mm nie wystaje nic więcej niż 8,5J na ET29. Wstępnie chciałem ćwiczyć takie rozwiązanie u siebie jednak docelowo poszło po równo na przód i tył...jeżdżę juz tak drugi sezon, minusów nie odnotowałem. Walory jezdne wg mnie na "+"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...