Skocz do zawartości
IGNOROWANY

schowek jak rozebrać


panzan

Rekomendowane odpowiedzi

klejenie zawiasu klejem nic nie daje , najlepiej to pospawac u fachowca od plastikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wzmocnienia tego zawiasu klejenie plastiku u fachowca tez nic nie da. Poszukaj na forum, jest sposob na domowa naprawe - potrzebna sruba, poxipol, wkretarka i 30 min wolnego czasu ;-)

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wzmocnienia tego zawiasu klejenie plastiku u fachowca tez nic nie da. Poszukaj na forum, jest sposob na domowa naprawe - potrzebna sruba, poxipol, wkretarka i 30 min wolnego czasu ;-)

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka

Potwierdzam mozna sie teraz wieszać na tych zawiasach ;)

Sent from my телефон

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie w zawias wpasowalem śrubę z kawadratowym łbem skręcając razem z klapa schowka na sztywno;)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dałem srube i klej poxipol

po wyschnieciu kleju okazało się ze zle wkleiłem i musiałem poprawic i co się okazało? :decayed: ze nie mogłem tego połamac :grin:

takze polecam wywiercic dziure włozyc srube i skleic za cholere juz sie nie połamie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dałem srube i klej poxipol

po wyschnieciu kleju okazało się ze zle wkleiłem i musiałem poprawic i co się okazało? :decayed: ze nie mogłem tego połamac :grin:

takze polecam wywiercic dziure włozyc srube i skleic za cholere juz sie nie połamie :wink:

halo własnie naprawiałęm swój schowek i powiem ze mucha nie siada.miałem pekniety zawias w schowku i wysłałem do firmy do zgierza

koszt 120 zł a zawias mam teraz stalowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dałem srube i klej poxipol

po wyschnieciu kleju okazało się ze zle wkleiłem i musiałem poprawic i co się okazało? :decayed: ze nie mogłem tego połamac :grin:

takze polecam wywiercic dziure włozyc srube i skleic za cholere juz sie nie połamie :wink:

halo własnie naprawiałęm swój schowek i powiem ze mucha nie siada.miałem pekniety zawias w schowku i wysłałem do firmy do zgierza

koszt 120 zł a zawias mam teraz stalowy

Witaj,

Tak jak piszą Koledzy. Daj do speca od spawania plastików. Niech po wyjęciu połączy zawias wkrętem i następnie zaspawa plastik. Zawias będzie nie do ruszenia. Koszt operacji 40-50 pln.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...